IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

raaaadka
23. dub 2013

@go Já vysadila předevčírem prednison a další den už jsem si ho raději zase dala. 🙂

go
23. dub 2013

@raaaadka ten nekdo jsem ja 😀 Ani jednou jsem nedostala menzes, dokud jsem brala utrous, vzdy az po vysazeni. Asi to ma kazdy jinak 🙂

mardusenka30
23. dub 2013

@raaaadka je to tzv programátor, já ho beru už 8 let 17 den cyklu po dobu 10 dní a jak ho vysadím tak mám menzes a když někdy třeba jednou zapomenu dorazi ms dřív...celkem se bojím, jak na něho budu ted reágovat

go
23. dub 2013

@raaaadka no to je jasne, ty nevysazuj, kdyz jsi netestila, blazinku 🙂

raaaadka
23. dub 2013

Tak je to jasný, závěr je, že Utrogestan musíš vysadit, aby přišla MS. A kdy teda, až je z krve potvrzeno, že se nejedná o těhotenství?? 🙂

darkwitch
23. dub 2013

@raaaadka koukni se na mě 😀 já utroš beru, na testu dvě a ms v plném proudu, každá reagujeme jinak 😉

raaaadka
23. dub 2013

No a ještě se u toho směješ. 😀

maraida
23. dub 2013

@1miska potichounku polehounku gratuluju 🙂

@dvoranna ☹ jestli je to už 14.den,tak myslím,že asi nic no...i když...i zázraky se dějí.

@kolino já si volala do CARu každý den na informace o embryjkách.To bych vůbec nevydržela nevědět...vždycky jsem byla jak na trní.Takže já bych stejně volala a otravovala dokud by mi nepodali informace 😀

@go ☹ Závidím jak jsi nabitá optimismem a elánem a to jak tě chlap podporuje je skvělý 🙂 Ten můj by se na to nejradši vykašlal ☹ .Pokaždé když mi píchá injekci nebo mě vidí jíst pilulky,tak říká,jestli to máme zapotřebí,že si takhle huntuju tělo.Jestli by nám prý ta Viktorka nestačila.Nechápe,že to vlastně dělám hlavně pro ní,aby tu nebyla sama a měla sourozence...

raaaadka
23. dub 2013

@1miska A máš citlivý bradavky? 😕

go
23. dub 2013

@maraida manzel je take smutny a resi hlavne to, aby me to neskodilo na zdravi, ale snazi se me fakt podporovat a plnit me skoro vsechna tajna prani 🙂 Jen injekci bych si od nej pichnout nenechala, to musim sama 🙂
Viktorka je krasne jmeno, take ho mame v uzkem vyberu 🙂

maraida
23. dub 2013

@dada074 to by mě taky zajímalo proč tu diskuzi smazali.Nedá se to nějak zjistit?Sháním Menopur a teď mám po hehe ☹

darkwitch
23. dub 2013

@raaaadka na brekot je spoustu času...

1miska
23. dub 2013

@raaaadka musela jsem si na ted maknout 🙂 abych mohla odpovědět - ne ne, nemam je citlivy, ale asi téma hormonama mi prijde ze je mam trochu vetsi 🙂 ze z jednicek mam jedna a pulky 🙂

1miska
23. dub 2013

@maraida řešilo se to na slovenskem koniku, ze to bylo nelegalni nebo tak něco - že nikdo nemohl zaručit, že ty léky skladuje správně, že je to originální balení ....

1miska
23. dub 2013

@raaaadka tak to tak neřeš a půčůrej si papírek a budeš mít klid 🙂

raaaadka
23. dub 2013

@1miska jo, jo tobě se to řekne, počůrej papírek. 🙂

dada074
autor
23. dub 2013

@maraida také jsem ještě potřebovala aspoň 4 amp,ale přemýšlím,že to tam hodím znovu,co mi asi tak můžou,je fakt,že to bylo skvělé asi si někdo neuvědomil,že ty léky stojí dost peněz a někdy není jiná šance než to sehnat načerno.

dada074
autor
23. dub 2013

@raaaadka ale to je to nejmenší co přeci můžeš udělat,počůrat papírek a hlavně se vyřeší ty tvé pocity a bolesti a nebolesti břicha a prsou,myslíme to s tebou dobře,proč se s tím pořád zabývat a shánět kdo se jak cítí a kde koho píchá,POČUREJ TEN ZATRACENEJ PAPÍR!!!!

maraida
23. dub 2013

@dada074 za plné ceny v lékárně bych se nedoplatila 😠

a nelegální,skladování....a kdo mi zaručí,že třeba Sunar,který si tu koupím přes bazárek byl skladovaný správně?A maže to někdo?Kruci,,,jsem se zase naštvala...

raaaadka
23. dub 2013

@dada074 A nepočůrám!!!!!!! 😎

dada074
autor
23. dub 2013

@maraida klid jdu na to a poraď mám to tam dát asi jako II viď aby to každý našel,když to vymažou zkusíme něco jiného.
@raaaadka tak se stresuj dál ty lumpíku.

raaaadka
23. dub 2013

@1miska 😀 , tak to já mám taky tak o půl až číslo větší, ale to máme asi všechny, co máme Utroš. 🙂

dada074
autor
23. dub 2013

@maraida hodila jsem to tam znovu a děj se vůle Boží 😉

raaaadka
23. dub 2013

@dada074 A co potřebuješ? Mě zbyl menopur, ale jen jedna ampule. ☹

dada074
autor
23. dub 2013

@raaaadka to neva jsem vděčná za cokoli.

raaaadka
23. dub 2013

@dada074 tak mi dej adresu do mailu, mám ještě gonaly, v každém pár ml, pošlu to vše. 😉

raaaadka
23. dub 2013

@raaaadka
email: raaaadka@seznam.cz

ratatooy
23. dub 2013

@raaaadka ja si myslim teda že je to blbost že utroš drží ms ten ma držet tehu a pokud tehu neni tak dorazi ms i tak přes utroš

go
23. dub 2013

@ratatooy zni to logicky, ale ja bych si mohla podle menzes ridit hodinky. Jak mam utous, tak ani kapka, po vysazeni cca do 3 dnu az tydne. 🙂

ratatooy
23. dub 2013

@go joo každa to ma jinak ja si mužu podle ms taky řidit hodinky a to nemusim na ni nic brát,mam ji na minutu přesne po 28 dnech a stejne neotehotnim normalne ale stejn nechápu pořád když nemam jeden vejcovod jakto že mužu mit ms tak pravidelne

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru