IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

lussi
23. dub 2013

holky a k příznakům, konkrétně k prsům...mě bolí cca týden , je to bolest přesně taková jako když jsem kojila, kdybych zrovna nemenstruovala, tak bych na tuty řekla, že jsem v tom, takže to taky není asi moc dobrý ukazatel 😀

1miska
23. dub 2013

@darkwitch myslim ze v této chvili pokud se ma udrzet, udrzi se..... pokud ne, nevylezis to - nebo me rekli v CAR 7 dni od transferu klidovější rezim, ale od 8. dne jsem uz v praci a pracuji jako porodni asistentka, takze občas je to dost frmol... 🙂

lussi
23. dub 2013

@darkwitch tak jestli neděláš nějakou těžkou fyzicky nebo psychicky namáhavou práci, tak co bys nemohla pracovat...Já byla doma, ale protože se mi nechtělo ráno vstávat a neměla jsem možnost se doma nudit, bydlíme v domku se zahrádkou a máme pejska, takže pro mne bylo příjemnější vegetit doma 🙂

meyryen
23. dub 2013

@darkwitch Já bych zůstala doma, taky jsem začala po prvním transferu špinit a pak i krvácet a chodila jsem do práce, ale stát se mi to znovu, tak se na práci z vysoka vykašlu a hodím nohy nahoru 😉

dada074
autor
23. dub 2013

@lussi tak držím palce ať pěkně rostou.

akashka
23. dub 2013

AHojky holky, tak hlásím že z 13 vajíček se 11 oplodnilo 🙂 Vzhledem k tomu, že u mne nastaly nějaké komplikace tak ET nebude, ale bude až KET v příštím cyklu, takže mi zavolají až příští pondělí kolik jich vůbec zbylo na zmažení, no bude to dlouuuhej tyden...

mardusenka30
23. dub 2013

@akashka tak to gratuluji aspoň k bojovníčkům a přeji trpělivost během čekání, neboj ono to uteče už díky tomu krásnému počasí co je venku...

akashka
23. dub 2013

@mardusenka30 děkuji, já doufám, že se jich do pátečního testování a mražení udrží co nejvíc 🙂 Uteče to určitě, ale už aby to bylo :D

maraida
23. dub 2013

@akashka to je pěkný výsledek 🙂 Te´d už jen,aby jich co nejvíc přežilo PK a mohly se dát na mrazák 😵

@lussi tak to jsme na tom úplně stejně 🙂 já mám za sebou taky 1.píchanec a v pondělí UTZ.

lussi
23. dub 2013

@maraida no super 😀 Kolik máš dávky? Já jen 112, tak jsem zvědavá kolik toho naroste 😕

lussi
23. dub 2013

@akashka tak to je úspěch, hodně štěstí! 🙂

maraida
23. dub 2013

@lussi já 300j Menopuru a Decapeptyl.A taky jsem zvědavá na UTZ.Minule jsem píchala 200J a měla jen 2 vajíčka ☹

lussi
23. dub 2013

@maraida tak to je mazec! Já minule měla Puregon 150 a po tom těch 29 vajec, oplodněných 16.

raaaadka
23. dub 2013

@darkwitch
Choď do práce, pokud neděláš něco náročnýho fyzicky nebo psychicky. 😉

raaaadka
23. dub 2013

@alba1
Ve čtvrtek ráno do 8.00h dám výsledek, ale znovu podotýkám, že mi nic nebolí a nepíchá a cítím se absolutně NETĚHOTNĚ!

lussi
23. dub 2013

@raaaadka co ten Tvůj testing? 🙂

lussi
23. dub 2013

a jo, už to tady čtu🙂

maraida
23. dub 2013

@lussi tak to reaguješ nádherně 🙂

lussi
23. dub 2013

@maraida taky to bylo před 5ti lety a od té doby jsem dosti fyzicky sešla😀 A měla jsem hyperstimulák, čemuž se snad tentokárte vyhnu 😒

akashka
23. dub 2013

Holkam co stimulují - doporučuju koupit INOFOLIC, já myslím, že to fakt pomáhá, sama doktorka říkala ze se to idi málo aby ze 14 vajíček bylo 13 takto kvalitních..

irisi
23. dub 2013

@raloj tak jsem si to hcg zařídila u nás na zitra rano a když si zaplatím 100Kč tak mám výsledky do 20 minut 🙂........shopovat?chodit? Ja se s tím pupkem šíleným sotva valim po bytě a na záchod,myšlenky na nákupy či courani mám na hony vzdáleny 😀

irisi
23. dub 2013

@darkwitch No ja bych v tvém případě nechodila 😔 když krvacis tak bych nevytahla paty z postele....ale je to jen můj pocit,aby se mrne neutrhlo nebo víc tělo nerozbourilo

mardusenka30
23. dub 2013

holky dá se být na neschopence od stimulace do porodu??mám dospělou formu atopického ekzému a když se vrátím do zdravotnictví mám strach, že se mi rozjede znovu a budu muset léčit kortikoidy, což bych v těhotenství rozhodně nechtěla, ale když čtu jak se vracíte do práce tak nevím jak to vlastně chodí???

irisi
23. dub 2013

@akashka suuuuuuppppeeeeer,to je mega počet,tak ti přeji ať jich vydrží co nejvíc a apon se dá tělo za mesic do kupy a bude se embryjku u tebe líbit 🙂

go
23. dub 2013

@akashka taky jsem o nem cetla a chystam se ho koupit. Od kdy ho beres, od prvni injekce nebo uz pred stimulkou? Cetla jsem zde, ze po nej i nekolik holek otehotnelo prirozene a to pred tim probehlo i nekolik IVF.

go
23. dub 2013

@mardusenka30 vetsinou davaji automaticky po IVF rizikove, takze doma od stimulky az do porodu 🙂

irisi
23. dub 2013

@mardusenka30 ano dá......také jsem nad tím uvažovala,ale pokud to jen trochu půjde tak ji nebudu mít na celou dobu,protozesi nedokážu představit být 9mesicu byt uvězněna na jednom místě......pri neschopence i když tehu máš vycházky Max na 6hodin a chodí kontroly i na těhotné ☹ .....a ja bydlím v bytě uprostřed města a být tu celé leto?

Do září to kdyztak vydržím.....vyberu si veškerou dovolenou a pak půjdu na nemocenskou......ale uvidím..člověk míní,život mění

mardusenka30
23. dub 2013

@go děkuji za odpověď

akashka
23. dub 2013

@go zacala jsem ho brát hned první den ms, ale dá se brát i dřív 😉
@mardusenka30 podívej, když si o ní rekneš tak ti ji dají, takže záleží na tobě 😉

lucik1986
23. dub 2013

@akashka jee já jsem to měla stejně 🙂 14 folíků a 13 v pořádku 🙂 držím palce dál

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru