IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

raaaadka
20. bře 2013

@akashka my si to necháme udělat, ikdyž pak stejně ještě amniocentézu, až budu těhu.🙂

raaaadka
20. bře 2013

@akashka také to plánujeme, doporučila mi to doktorka.

ratatooy
20. bře 2013

@coralin ahoj mi chodime na unicu do brna,ja už si to moc nepmatuju kolik sem přibrala poprve u IVF ale asi cca 5kg ted spíš zase žeruuuu takže přibírám tím a už sem líná cvičit,ale asi ješte budu muset do ET neco delat

ratatooy
20. bře 2013

@coralin jestli mužu doporučit jedte taky na unicu do brna chovaji se uplne skvele a na urovni,a maji fakt vysokou uspěšnost

pistalinda35
20. bře 2013

@coralin Ahoj. to je celkem dost NK buněk, co ti na to pomohlo ? mně napsali Prednison

pistalinda35
20. bře 2013

@raaaadka Ahoj Radko, budu ráda, když budu s někým v kontaktu. Jsem dnes 10 den po vyvolávačce a nic. Kromě bolestí břicha a návalů... Doufám, že to zítra už dorazí a budu moci začít se stimulkou. Je to jako neschvál, že to nepřichází 🙂)

coralin
20. bře 2013

@pistalinda35 Ahoj, já taky jedla ze začátku prednison, ale vadilo mi jak mi po něm děsně lítali nálady. Byl to strašnej nátlak na psychiku, tedy pro mě. Tak jsme zkoušeli různý varianty a teď mi nejvíc sedí Metypred. ke komu chodíš na imunologii? Prej je to podobný jako prednison a je to jen jiná varianta, ale snáším to líp a nejsem po něm tak strašně unavená.

coralin
20. bře 2013

@ratatooy Ahojky, poprvé jsem taky přibrala 5 kg, pak jsem je zase schodila a teď zase přibírám, tedy mám takový pocit. taky žeruuu🙂 hlavně k večeru, ale snažím se to omezovat, když je to pro mě strašně těžké. jsem v tomhle slabota🙂 zkoušela jsem různý rozpisy jídelníčku a vždycky jsem zhřešila... cvičení mě baví z toho důvodu, že se zaplavím endorfinama ....🙂 o Uniconu jsem vůbec neslyšela rozhoduju se mezi ISCAREM Pha a Reprofitem. Tak nevím, ale tím, že to teď kleslo a doporučujou mi skusit to teďd tak bych chtěla zkusit minimálku v Brně.abych nemusela čekat na schvalování. Zatím jsem to nedostala tak by mi to vycházelo i časově. Tak nevím. ... byla jsi někdy na minimálce?

coralin
20. bře 2013

@akashka Díky moc, tak to je pro mě nová informace a v Podolí ani nic takového nenabízeli. Nicméně, vzhledem k tomu, že se nám žádné embrijka ani blastocity nezabydleli, tak bych je nerada vystavovala ještě větší zátěži. Ale je to zajímavé. Stejně je to divné, že nám to nenabídla, manžel má totiž také "lenošky" (míň kvalitní sperma) ale genetiku jsme měli v pohodě. U mě jsou spíš blbý ty obranný látky a s těma musím zatočit.

pistalinda35
20. bře 2013

@coralin mně napsali léky na imunologii, kam nás poslali z CAR.byli jsme tam jen jednou .. nic jiného nenabídli,,, zkusím Prednison a uvidím, na další pokus si kdyžtak řeknu o něco jiného. Ten tvůj lék jsem si už napsala, děkuji moc 🙂

dada074
autor
20. bře 2013

Ahoj holky,teda vy jste toho nakecali,Jinak vítám nově příchozí a stimulantkám držím palce.

ratatooy
20. bře 2013

@coralin no ja u if mela stimulaci na 3tydny a ted u KETu na dva tydny je to car unica ne unicon 😀

raaaadka
20. bře 2013

@pistalinda35
Aha a nemůžeš být těhotná? Myslela jsem, že vyvolávačka zabírá vždy. Už jsi byla někdy na ivf?

raaaadka
20. bře 2013

@pistalinda35
Jinak já jsem dnes 20. DC, pěkně jdu s kalendářem tento měsíc. No a mrcha má přijít 24-27, tak snad nebudou problémy. 🙂

pistalinda35
20. bře 2013

@raaaadka Jdu na první IVF, zatím mám za sebou jednu IUI (v lednu) bez hormonální stimulace. V lednu jsem holt byla bez stresu a pozitivně naladěná a ovu proběhla sama od sebe.... Pak jsem se zase začala soustřeďovat na mimi a už jsem měla zase nepravidelný cyklus... test jsem si dělala 35 DC a byl negativní. Teď jsem 45 DC... Doufám, že to do zítra přijde🙂) kdyby se to ještě trochu opozdilo, tak by mi už neplatilo předoperační - protože jeho platnost je jen měsíc... to jsou radosti ☹

raaaadka
20. bře 2013

No na to jdu v pondělí. Ovulku mám, ale stejně se nám 2 roky nedaří. Já myslím, že to budou protilátky. Měla jsem je i před prvním těhotenstvím a to už je 9 let. Ale není čas, jdeme rovnou na ivf.
Přeju ti, ať mrcha dorazí ještě dnes! Dej si vínečko červené a nalož se do horké vany. 😉

maraida
20. bře 2013

@coralin ty jsi chodila do Podolí?A na imunologii jsi byla kde?Já beru taky Metypred a ještě k tomu Pentomer.

holanci
20. bře 2013

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? nás sice v dubnu ivf nečeká, ale dnes jsme byli na první konzultaci. Ještě nás čeká imuno a genetika a pak 1 ivf....
Genetika se dělá z krve?

baby1984
20. bře 2013

@holanci ahojky vítám tě tady 🙂 taky mě nejspíš nečeká v dubnu,ale začátkem května,ale to máš jedno.Genetika se dělá z krve a i si s vámi bude dr povídat jaké máte nemoci v rodině atd.A imunologie nevím tím jsem neprošla.Kam chodíš do CAR?

holanci
20. bře 2013

@baby1984 chodím k Apolináři. Mám pocit, že tu imuno nám dělali dnes právě také z krve. Na tu genetiku jsem zvědavá, jen mi teď dochází, proč jsem se nemohla objednat už dnes ale doktor říkal, až za těch 14 dní až budou výsledky z dneška. Tak jestli třeba bude dr. na genetiku potřebovat nějaké výsledky z dneška - asi je to možné. Škoda, že jsem se nezeptala, jenže jsem z toho všeho byla vyjukaná a došlo mi to až doma 🙂 Dnes jsme si počkali akorád na výsledky spermio - vše v normě, akorád množstí snížené norma 15 mil. manžel má 12 mil, je z toho takový nesvůj, ale snažím se mu vysvětlit, že to není žádná tragédie 😉 že vše ostatní je v pořádku a množství není o tolik pod normou 😉

brsh
20. bře 2013

@coralin Ahoj 🙂 Já jsem přišla o práci na konci února, takže jsem úplně doma a možná je to tak nejlepší. Alespoň budu v pohodě, i když někdo říká, že je na prd se moc soustředit - ale takový rádce mám nejradši. Stejně se tomu nevyhneš, i když chodíš do práce a soustředíš se na IVF 🙂 Dr Turková je starší, byla jsem u ní zatím jednou - na první konzultaci. Teď čekám na menses a pak jdu na krev a ultrazvuk a test na pohlavní choroby. Chodíme do Medivy, ale ona dělá i v Iscare. Tam půjdu na odběr a IVF. Už jsi se rozhodla, kam budeš chodit?

Holky, když jsem na genetice byla asi před pěti lety, budu muset znovu?

ratatooy
21. bře 2013

@holanci j ymslim že jo nic jineho nam nebraly než krev

ratatooy
21. bře 2013

@brsh genetika se asi nemeni tak snad ne

dada074
autor
21. bře 2013

@holanci ahoj také jezdíme k Apolináři.A imuno je jen z krve,genetika krev + pohovor.

holanci
21. bře 2013

@dada074 Jé tak to se tam třeba někdy potkáme. Už jste byli na nějakém pokusu? Nebo vás čeká první? Ta genetika se dělá asi přímo u Apolináře a nevíš za jak dlouho jsou výsledky? Klidne napiš do IP 😉

dada074
autor
21. bře 2013

@holanci prosím tě genetika se dělá na Karlově,je to dětská klinika za rohem Apolináře,pro výsledky jsme si byli do 14 dnů.Mi jdeme na 8 pokus.

holanci
21. bře 2013

@dada074 Jéžiš na 8 pokus ☹ a první mimčo jste měli už přes IVF nebo se povedlo normálně? Tak na tu adresu se budu muset ještě pořádně podívat, ale až se budu objednávat, tak mi to sestřička určitě řekne co a jak. POčkám na ty výsledky ze včerejška, pak se tam objednám. Výsledky do 14 dnů? Tak to je paráda 😉

dada074
autor
21. bře 2013

@holanci říkali tak měsíc,ale bylo to dřív.Lukáška máme na 6 pokus a teď jsme se zbláznili,že chceme sourozence,už jsem to tu psala na podzim to klaplo,ale ve druhém měsíci revize,prcek neměl srdeční akci.A jelikož mi už bude 39 let tak víc jak dva pokusy dávat nebudeme,buď to vyjde a nebo ne 😉 Jednoho raubíře už doma máme tak to zase nebudu hrotit.Říkala jsem jeden pokus teď a ještě jeden na podzim,ale to se uvidí(chceme s manželem v létě také vypadnout na dovolenou tak to nechám osudu.

brsh
21. bře 2013

@ratatooy Si taky říkám, že už by mě nemuseli prudit 🙂 my teď přijeli z veteriny s naším chlupatým miminem. Ten měl zase epilepťák předevčírem, samozřejmě páníček byl na noční, takže sama doma. Už máme natrénováno, ale moc jsem se nevyspala. On má totiž z 99% záchvat v noci ze spaní, takže pak hodinu tajtrdikuju kolem pejska 😒

raaaadka
21. bře 2013

@dada074
Ahoj Dádo, mě bude za měsíc 40 a bude to můj první a taky poslední pokus. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru