IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

go
24. dub 2013

Dobre ranko 🙂 Nejake nove pozitivni testiky? 😉 Ja si dnes jedu pro 3,5letou neterinu a budeme ji hlidat tyden, tak bude veselo 😀 Hura, mam termin do Reprofitu, 7.5., to slo rychle 🙂 Tesim se na dalsi krasne zpravy o Vasem tehulkovani 🙂

alba1
24. dub 2013

@raaaadka padej pro ten test!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

raaaadka
24. dub 2013

@alba1 Blázníš, to jako budu bulet v práci????? 🙂

raaaadka
24. dub 2013

@dada074 Holky, já vás vážně nechci napínat, jen hledám vhodnou dobu na špatný zprávy a nějak se mi nic nenabízí. 😉

megie4
24. dub 2013

@raaaadka Ty jsi hrozná pesimistka 😀 Musíš věřit,psychika dělá strašně moc!Já vím,že je to někdy těžký-strašně mi připomínáš mě samotnou při 1.pokusu-nezajímalo mě nic jiného než příznaky 😀 😅,ale ať už nějaké jsou nebo ne,stejně výsledek neovlivníš.I u nemocných lidí je psychika základ,tak neházej flintu do žita a BĚŽ PRO TEN TEST!!!!Stejně jinak nebudeš mít klid! 😀 😀 Držím Ti palečky! 😉 🙂

raaaadka
24. dub 2013

A když je test negativní, co dál, co ten Utroš, vysadit? Nebo se jde nejdřív na krev? Asi zavolám do Gennetu a tam mi řeknou. Ve zprávě z ET mám napsáno kontrola za 2 týdny.

dada074
autor
24. dub 2013

@go tak to byl fofr,to ti povím.
@raaaadka ty s tou špatnou zprávou nedáš pokoj,viď?

irisi
24. dub 2013

@pistalinda35 @megie4 @dada074 děkuju, vědět dám hned

@darkwitch díky...vážně to tak je? že už by bylo moc vysoké hcg a házelo by to jiný výsledek? taky už mi celkem rychle klesá ten mega pupek,ale to nevím jaký průběh je při tomto pozdním OHSS
@raaaadka to říká ta pravá, co chce jet jen na jeden 20tkovej test 😀 ....mazej pro něj.... víš kolik já testů už za ty roky nakoupila? a furt v jedné lékárně? už si o mě musí myslet, že jsem úchylná a nevyčůrám se bez papírku 😀

dada074
autor
24. dub 2013

@raaaadka Radu neřeš pořád kdy vysazovat léky,nic nevysazuj a udělej ten test,víš jak na tebe budou koukat v Caru,když tam zavoláš jestli to máš vysadit a ty jim řekneš,že jsi ještě netestovala,MS nemáš,ale na 100% jsi si jistá,že to nevyšlo?No budou na tebe koukat jak na "šílence".Nejdřív testni a pak volej,jo? 😅

alba1
24. dub 2013

@raaaadka to je snad jedno, kde budeš bulet štěstím ...a hlavně bych to brala tak, že Ti to zlepší ten "Tvůj" den 🙂

go
24. dub 2013

@dada074 musi to byt fofr, dokud mam jeste nejakou energii 🙂 Kdy budes mit dalsi vysledky? 😉

irisi
24. dub 2013

@raaaadka budeš bulet radostí ....žádný vysazování.... máš správně testovat až 14.den, takže když bude bílo, tak testneš v pátek z ranní moči!!!!!

alba1
24. dub 2013

@go jééé tak to se nebudeš nudit 3,5 roku to je boží věk 🙂 jak dlouho jí budeš mít?

go
24. dub 2013

@alba1 je uzasna a uz se s ni super komunikuje. Budeme ji mit tyden, tak nam dobije baterky🙂. V zime s nama byla na horach a mela tyden instruktorku, tak ted krasne lyzuje. Byla na lyzich jak nejaky maly skritek, uzasny 🙂

dada074
autor
24. dub 2013

@go čekám na mrchu,měla by dorazit v pátek a začínáme se stimulkou UZ mám naplánovaný 6 den,tak jsem zvědavá.

alba1
24. dub 2013

@go ve 3 letech na lyžích? Tak to muselo být kouzelný 🙂 A když je tak dlouho bez mámy nestýská se jí ?

go
24. dub 2013

@dada074 je , ja bych taky chtela teprve nebo uz zacit se stimulkou 🙂

raaaadka
24. dub 2013

@dada074 Jo,jo, to je jasný, myslela jsem až po testu, ale jakmile testnu a bude jedna čárka, chci to hned vysadit a těšit se na ovulaci..... 🙂 Prostě nechci, aby mě něco brzdilo.

go
24. dub 2013

@alba1 ona je bohuzel zvykla, segra je na ni sama a pracuje tyden, tyden volno. Mala je zvykla byt u babicky, tak je vzdy rada , kdyz je u nas. Snazim se ji max. venovat a chodit s ni na ruzne akce. Bohuzel bydli 120km od nas. 😒

irisi
24. dub 2013

@raaaadka ¨vysazuj až po krvi!!!!! 😠 ovulace ti neuteče

gabaki
24. dub 2013

Ahojte kočky, krásny deň prajem
@raaaadka ty si taká trúba 😀 Stále si taká negativistická... Testuj a nič nevysadzuj 🙂 Držím Ti palce kočka 🙂

dada074
autor
24. dub 2013

@go neboj,vždyť to znáš uteče to jako voda. 😉
@raaaadka já vím,to jsem si dělala legraci a neboj volat budeš,ale aby jsi se objednala na krev a UZ protože tam budou //.

ewik84
24. dub 2013

Ahoj devcata, vzdy tu chvilku nejsem a pak travim hodiny procitanim zpetne, co je kde noveho 😀 Ja jsem dneska 8. den po ET. Teoreticky podle dr. by mi melo byt hur nez pri stimulaci. Me je ale kraaasne. Jedine, co me boli jsou bradavky, kdyz se jich dotknu nebo si na ne lehnu. Vcera vecer se mi chtelo hrozne brecet a byla jsem neskutecne nastvana na rodice. Vzhledem k tomu, ze jak mi bylo spatne, tak jsme k nim davala na hlidani psa, abych s nim nemusela litat ven, tak vedi pravy duvod proc. ALe s tim, at si to nechaj pro sebe. No a vcera jsem se dozvedela, ze o tom vedi i mamcine kolegyne z prace a moje babicka a deda. Ti mi tak hnuli zluci. Vcera mi to tak mrzelo, ze jsem nenasla ani v sobe silu zavolat babce k narozeninam. Nemela jsem naladu na otazky, tak co? Jak ti je? NECO NOVEHO? Na tuhle otazku uz jsem uplne alergicka. Mamka pracuje kousek od meho bytu, takze kolegyne potkavam. A vsechny se me porad ptaj. Ach jo, dneska si to jedu s nasima vyrikat. Ze je to sakra jen a jen nase soukroma vec a ze nemaji pravo to tu roztrubovat po okoli. A ani v rodine. To si roovnou muzu dat na celo nalepku PRIROZENE NAM TO NEJDE! Tak, jsem si tu trochu ulevila, omlouvam se za ten roman, ale muselo to ze me ven 😀 Manzel rikal, ze pokud na to ted nevyslo (coz jeste porad nevime) tak ze pri pristim pokusu se o psa postara on a nikomu nic nereknem. 🙂

darkwitch
24. dub 2013

@raaaadka jestli chodis do gennetu nwmusis volat vysadit az po krvi

dada074
autor
24. dub 2013

Tak já jdu chvilku nakat na zahrádku,přijde mi to jak nekonečný příběh,ale chci to mít hotové dokud můžu.pak vás přelouskám.
@go tak to bude skvělá zábava.Jsou v tomto věku k sežrání. 😉 A alespoň ti ten týden krásně uteče a za chvilku se jede do Reprofitu.

lussi
24. dub 2013

Dobré ránko🙂
@irisi žádná nižší hodnota nebude! Bude to ok, neboj!
@raaaadka já se snad toho testování nedočkám 😀
@go ty už jsi testila? To mi uniklo....

lussi
24. dub 2013

@ewik84 a ono se to povede a pak už Ti bude všechno jedno. Pak už se budeš moct jen chlubit 😵

@dada074 nemáš na zahrádce hroznové víno? Já bych to chtěla někam zasadit, ale nevím vůbec co to potřebuje pro život, aby mi to nechíplo 😒

irisi
24. dub 2013

@ewik84 jj přesně vím jak se cítíš..... proto jsme to roky vůbec nikomu neříkali, abychom se tomuhle vyhnuli..... poslední dobou už to nešlo tak rodina a pár kamarádů to ví..... ale stejně ty řeči od rodiny typu, to je psychika, však ono se Vám to povede přirozeně, nemysli na to apod, fakt ubíjejí 🙄 ..... drž se holka a rodičům vynadej, ono se ti aspoň uleví

darkwitch
24. dub 2013

@ewik84 jeste ze me se nikdo nepta a ty co vedi ze mame problemy tak chodi za sestrou a ta mlzi...

go
24. dub 2013

@lussi ahojj🙂ja uz jsem testila v sobotu, nedeli a pondeli, negativni 😒 Neda se nic delat, tohle nam nejak neni dano. Konecne jsem se tedy rozhoupala a budu dojizdet do brnenskeho Caru. Uz davno me ho kazdy doporucuje, jen jsem byla lina dojizdet. Zitra si jdu pro dokumentaci do Pronatalu, doufam, ze me ji daji bez problemu. Jak Ti jde stimulka? 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru