IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

dada074
autor
24. dub 2013

@lussi holka mě na zahrádce chcípne i petržel,natož hroznové víno,já takhle už stočené,ale pěstovat to ne.

ratatooy
24. dub 2013

@sasanka033 ahoj ja bych testla u tebe až tak nejakej 15den když si nemela PK

lussi
24. dub 2013

@raloj veliká gratulace a miminku hodně zdravíčka, držte se 😵

lussi
24. dub 2013

@sasanka033 děkuju 😵 čekali jsme na malýho 5 let, masakr

lussi
24. dub 2013

@dada074 😀 Já letos poprvé zasadila rybíz a jsem tedy zvědavá jestli mi z toho něco vyroste 😀

ratatooy
24. dub 2013

@raaaadka Raduuu ale to je taky dobrej těhotenskej příznak,jednou seš si jista že to vyjde a z toho bys hned brečela že t nevyšlo,to mam taky

ratatooy
24. dub 2013

@sasanka033 no podle too c popisuješ jak te každou chvily bolelo břicho na ms tak podle me je to jasny tehu

ratatooy
24. dub 2013

@sasanka033 jo a ještěěě ja jak dočítá tak nemužu stihnout odpovedet v jedny větě😀toto je moje druhy tehu kdy na sebe upozornilo chřipkou

dada074
autor
24. dub 2013

@raloj velká gratulace,tak ať krásně rostete.
@sasanka033 vítej mezi námi holka.

ratatooy
24. dub 2013

@lussi naši pestujouna zahradce hrozny a mivaji jich dost,maji je akorát tak aby byli celej den na sluičku a nic specialniho to nechce

dada074
autor
24. dub 2013

@lussi jo,jo rybíz mám,už 4 roky a kompot pořád vozí tchýně,protože na tom parkosu co mi vyrostl není vůbec nic!!!

lussi
24. dub 2013

@ratatooy no super, tak já to zkusím a uvidíme, dík 😉

@dada074 a roste ti tam něco kromě trávy?😀

dada074
autor
24. dub 2013

@lussi jo mám nádhernou skalku,má necelých 50m2,tam se mi daří.Jenže já mám kolem sebe samé dobráky,kteří mi chtějí pořád ulehčovat práci.Manžel mi posypal kolem malin travex,aby tam prý nerostl plevel a od té doby mi jdou maliny do kopru(ale kdo by se divil,že) a dědeček druhý dobrák stříkal kopřivy a trávu kolen skleníku nějakým jiným srá...... ,který se v půdě drží dva roky (to už si nepřečetl) a ve skleníku minulí rok co bylo zasazeno to zežloutlo,tak uvidíme letos,třeba budu mít víc štěstí. 😉

dada074
autor
24. dub 2013

@ratatooy tobě jsem chtěla už několikrát napsat a vždy na to zapomenu,ty dorty jsou boží,nechápu jak to děláš,já zvládnu Harlekýna a Jadran,ale to snad každá.

darkwitch
24. dub 2013

@raloj jak ti vysla ta krev? Ja to nemuzu dohledat...

lussi
24. dub 2013

@dada074 jéééé, skalku bych taky chtěla, ale teď tam máme jezírko pro psa, on je vodomil, takže za námi v létě chtěl pořád do bazénu, museli jsme mu udělat jeho vlastní😀 A kytky tam dát zatím nemůžu, pošlapal by to, když jsou vedra , tráví tam celé dny🙂
a pomocníci mě pobavili😀

lussi
24. dub 2013

jaké dorty? Chci se podívat 🙂 Já ani nevím jak Harlekýn a Jadran vypadá 😀

lussi
24. dub 2013

jo už je vidím, mňam🙂 A říkám, že na tohle já nemám, obdivuji tu zručnost a fantazii!

dada074
autor
24. dub 2013

@lussi koukni Rat do alba má tam marcipánové to bych chtěla umět. 😉
Jo a pomocníci jsou na zabití a tomu vašemu psovi závidím,my jsme měli minulí rok jen malý nadzemní,ale příští týden přijede už kamarád s bagrem na velký,jen dědouška asi budou křísit,ještě to neví a on na ty novoty moc není.

ratatooy
24. dub 2013

@dada074 prosim te uplne normáne nic na tom neni,jako jadran je daleko složitejší

dada074
autor
24. dub 2013

@lussi pozdě,ale jsou úžasné,viď.Já se do toho teď zakoukala a řekla si,že budu zkoušet až budeme po ET (tedy doufám,že k němu dojte),ale to na chvilku opustím zahrádku a vrhnu se na kuchyň.

lussi
24. dub 2013

@dada074 my máme takový ten nadzemní od Mountfieldu a zakopali jsme ho do země 😀

dada074
autor
24. dub 2013

@ratatooy není,ten mám hned,ale nevím jak bych pracovala s tím marcipánem,nikdy jsem to nezkoušela,ale prubnu to.

ratatooy
24. dub 2013

@dada074 ja kupuju hmotu smartflex a s tim zvladnou pracovat i začatečnici,ale domácí mlečny arcipán je na prd je hned tvrdej a praská

dada074
autor
24. dub 2013

@lussi jo,ten je dobrý mi měli opravdu jen ten samonosnej s tím kruhem nahoře,tak tento rok uděláme pořádnej.A nakonec asi ovál.

raloj
24. dub 2013

Jéééééé holky moc děkuji, ale ještě tak úplně nejásám, tedy alespoň se snažím. Počkám na ultrazvuk za 14dní ;)

dada074
autor
24. dub 2013

@ratatooy a máš nějaký spešl obchod?Třeba i s nějakými udělátky? 😉

ratatooy
24. dub 2013

@dada074 ja sem delala jadran ted poprve manžovi k narozkám,byl dobrej ale malo sem namlela ořechy tak byla ta hmota tuhá a velky kusy ořechů,jinak ale by me zajimalo mivaš taky na jadran kakaovy testo?

dada074
autor
24. dub 2013

@raloj vůbec není zač,a přeji aby UZ dopadl na VÝBORNOU!!!

ratatooy
24. dub 2013

@dada074 kupuju na timidekor.cz a ty spešl udelátka už dneska prodavaji i vetamci nebo sou levny na cukrařskepomucky.cz myslim

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru