IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
26. dub 2013

@samanta001 druha carka je jasne druhy miminko🙂 drzim palce🙂 mate i prvni z IVF?

pistalinda35
26. dub 2013

Tak jsem volala na imunologii a radila se, co delat, kdyz pokus nevyjde. Pry mam Prednison vysadit postupne. Jeste tyden brat pulku a pak teprv ukoncit lecbu.... a v utery si mam zavolat, abychom se domluvili na kontrolni odbery. Ze uz je to rok, co mi to delali...Dokud nesnizim ty NK bunky, tak nejdu do KET a ani dalsiho IUI, apod.... zbytecne stresy pak ☹

janinafox
26. dub 2013

@mardusenka30 před chvilkou si tělo žádalo kafe a o víkendu si žádá něco sladkýho a pak grilovanýho - já jsem hodná, já svému tělu vyhovím 😀

@dada074 tak to je docela skok u toho 6. pokusu... no tak ono pak je to po porodu kolotoč a to ani člověku nepřijde a občas jdou kila sama dolů asi viď? mně šla kilča dolů když jsme začali dělat na baráku... no a to se mi tělo zpevnilo (aerobik jak vyšitej - na štafle, ze štaflí), dolů šlo asi 5 kg, přestalo mě bolet koleno... teď přes zimu jsem trochu zas nabrala, tak dvě kila, teď se mi to drží kolem 63-4, no však na hubnutí je dost času, teď váhu neřešim... 🙂

mardusenka30
26. dub 2013

@janinafox moje tělo si dneska žádá sezeni na wc☹

irisi
26. dub 2013

@samanta001 No ale veselé dlouhé čekání 😉....ja jdu na utz až za 14 dni,to také bude hrozně dlouhé, už mě manžel zase honilna krev,tak jsem mu sdělila ze už prý chodit nemám....chudak to bude muset vydržet 🙂

janinafox
26. dub 2013

@mardusenka30 copak, není ti dobře? ☹

mardusenka30
26. dub 2013

@janinafox asi jsem něco špatného snědla, ale to se spraví🙂

megie4
26. dub 2013

Ahoj holky. 🙂 😉 Tak dneska jsem 5.den po et po 3 denní kultivaci.No,a ted co se mi stalo.Dělala jsem bábovku a květákovou polévku a do těch všech "vůní"jsem otevřela konzervu pro pejska,že jí dám trochu do misky.Je mi už nějak tak divně šoufl už od rána,ale ta konzerva mě tak "natáhla" 🙂 a přitom jí vůbec nic není.Je úplně čerstvá.Nějak mi smrdí úplně všechno a jsem ráda,že můžu vystrčit hlavu z okna.Nejsem žádná cíťa,ale tohle teda....Tak mě napadlo,myslíte,že tak brzy by to mohlo být spojené s těhu? 🙂 Nedělám si zatím žádné iluze,jen mě napadlo,jestli jste to některá neměla taky tak. 😅 😅 😅

akashka
26. dub 2013

@irisi no transfer prave bude az KET v příštím cyklu, tj. někdy na konci května.. tak jsem si říkala, že je to asi proto aby se mi nějak ten cyklus nerozhodil...

@sasanka033 já do KET v květnu půjdu a zatím zůstavám tady 🙂 ale vím, že je založena diskuse IVF v květnu a červnu ;)

akashka
26. dub 2013

@megie4 to zní slibně ;)

danielapro
26. dub 2013

Ahojte holky. Nějaké novinky???? Nějaká těhu??? 😉

janinafox
26. dub 2013

@mardusenka30 já bych ti poradila si dát skleničku dvanáctky prazdroje, ale to asi není to co bys teď chtěla, viď - zvlášť dopoledne 😅

mardusenka30
26. dub 2013

@janinafox to by mě možná i zabilo🙂teď to myslím ve srandě🙂

janinafox
26. dub 2013

@mardusenka30 tak hlavně aby ti bylo brzy lépe 😉

mardusenka30
26. dub 2013

@janinafox jj to bude🙂

sasanka033
26. dub 2013

@akashka bezva, jsem rada🙂 ja vim, ze je to legracni, ze jsem tady asi tri dny, ale ja vas fakt ctu asi mesic a je mi tady proste dobre...tak bych s vama, chtela zustat.

sasanka033
26. dub 2013

@megie4 noooo, to by mohlo bejt🙂 ale ja tehu nikdy nebyla, takze se to tezko posuzuje. ale proc ne🙂

sasanka033
26. dub 2013

tak mne se rozjizdi ms i pres utros, takze mam velkou radost, vypada to, ze ze spineni bude za chvili krvaceni, takze jdu pocitat, na kdy se objednat na UTZ a huraaa pro nanucka🙂

sasanka033
26. dub 2013

@mardusenka30 jakoze...to jde spodem nebo vrchem?

mardusenka30
26. dub 2013

@sasanka033 spodem🙂

sasanka033
26. dub 2013

@mardusenka30 no, to je mozna ta lepsi varianta🙂 tak snad to bude brzy dobry. chvili nic nejez🙂))

maraida
26. dub 2013

@ewik84 ☹ ale jak píšou holky,zkus testík ještě o něco později...

@dada074 takhle brzy na UTZ?U nás se chodí na 1.UTZ až po týdnu stimulace.

@samanta001 potichuonku gratuluju 🙂

@janinafox to je hezký výsledek 🙂

@raaaadka a proč nechceš zkusit třeba nativ nebo minimálku?

mardusenka30
26. dub 2013

@sasanka033 jj snažím se a už je trochu líp

janinafox
26. dub 2013

@maraida děkuju, mám z té kontroly radost, ejště jdu v úterý, tak snad to bude pokračovat takhle dobře 😉

mardusenka30
26. dub 2013

tak jsem si volala na ty naše bojovníčky, máme jich z deseti pět a 2 jsou šikovná a zítra mi jedno zavedou, další tři se hůře fragmentují, nevím co to znamená, ale aspoň že máme něco🙂

eevvaa
26. dub 2013

@mardusenka30 tak to na tom budeme časově stejně, za 14 testování

mardusenka30
26. dub 2013

@eevvaa jsi má další spolubojovnice🙂

eevvaa
26. dub 2013

@mardusenka30 snad za těch 14 dní nám bude přát a najdem ty vysněné //

mardusenka30
26. dub 2013

@eevvaa kéž by....

dada074
autor
26. dub 2013

@janinafox no ono se to za těch 6 pokusů nastřádalo,já jsem si vypěstovala krásné kožní řasy na ten Clexan. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru