IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

raaaadka
26. dub 2013

@darkwitch v Praze určitě.

raaaadka
26. dub 2013

@nikolav jo máš pravdu, taky se mi o něm zdálo, je to možný, že je to lékama. 🙂

irisi
26. dub 2013

@darkwitch ano jsou zítra, dělají OPU a ET, nevím jestli jsou na recepci ale lékař a sestry tam jsou

raaaadka
26. dub 2013

Koukám do tabulky a moc dvoučárkových tam tedy není. Zřejmě je to taky trochu zázrak otěhotnět přes ivf. 🙂

darkwitch
26. dub 2013

@raaaadka díky... asi tam budu muset zavolat, když mi volali... fakt by mě zajímalo co mohli chtít a samozřejmě si říkám, i když je to blbost, že třeba udělali chybu a to hcg je vysoké 😀 střevo no...

raaaadka
26. dub 2013

@darkwitch
Jak já ti rozumím. 😉

darkwitch
26. dub 2013

@raaaadka děkuji 😀 si připadám jak idiot...

mardusenka30
26. dub 2013

@nikolav já mám v brožurce psáno, že sex je během procesu ivf nebezpečný z důvodu oteklých vaječníků, kdy hrozí jejich prasknutí a taky je riziko spontáního těhotenství takže sex s kondomem, ale kdy tam nikdo nepsal☹takže také nevíme

nikolav
26. dub 2013

@mardusenka30 No to už se nějak vydrží. Ale nemají dávat takové viagristické léky 😀 to je děsné. Dokonce to v příbalovém letáku je i napsané, že způsobuje zvýšenou sexuální chuť 😀

mardusenka30
26. dub 2013

@nikolav jj, my kolem sebe také chodíme jako duchové🙂

malinka_02
26. dub 2013

@mardusenka30 5 je super 😉 staci jeden poradnej bojovnik!!

malinka_02
26. dub 2013

@1miska je super!!!

malinka_02
26. dub 2013

@nikolav no nam rikali v caru do 12 tt bez sexu..
@sasanka033 jo tak to je super..no bohuzel sem na tom stejne..taky nemam zastuo a tak i kdyz mam neschopenku tak mi furt volaj a otravujou 😀 😀

pistalinda35
26. dub 2013

@malinka_02 my máme dva mrazáčky..... ale počkàm, dokud nesnížíme NK buňky.... nemám sílu jen tak."vyhodit" další embryjka.....dnes mám trochu depku. Tak.vás čtu,ale nemám sílu psát.... a nějak jsem dnesna všechny protivná. Což mě vnitřně ničí. nejsem to já.....

malinka_02
26. dub 2013

@raaaadka ja bych brala taky i jedno..

malinka_02
26. dub 2013

@pistalinda35 ja kvuli tomu pak davala embryjka po jednom protoze prijit o 2 najednou me vzalo jeste vic..

raaaadka
27. dub 2013

@pistalinda35
Kdy jdeš do CAR? Já až v úterý, do tý doby už budu smířená, doufám. Teď se musím začít trochu hejbat, chtělo by to 3x týdně hoďku sport. Na psychiku taky dobrý, ale nemůžu se dokopat k ničemu. Dnes mě začlo bolet v krku ( asi z toho nevydařenýho pokusu onemocním) 🙂 a připadám si jak velryba, asi jak bylo včera vedro, málo piju a začíná menzes, tělo zadržuje vodu.
Dnes jsem domluvená s kartářkou, mám jí volat , tak jsem zvědavá, co mi poví. Na jak dlouho to moje zoufalý snažení ještě uvidí. Holky upozorňuju, podle ní byste si mohly řídit hodinky.😉

raaaadka
27. dub 2013

@mardusenka30
Sex s kondomem. 🙂 , možná jsem to měla zkusit, třeba by tam teď něco bylo. My sex vynechali, takže teď až po MS. 😒

sasanka033
27. dub 2013

@nikolav dobre rano🙂 u ovulace je to asi spis o tom pronikani (ale to je mun nazor, kdyz u toho muzou popraskat foliky), ale po ET mi v caru vyslovne rekli, ze se embryo nijak fyzicky pri sexu neposkodi, ale ze jde o oxytocin - ten vyvolava kontrakce delohy. takze je to zrejme spis o orgasmu.

sasanka033
27. dub 2013

@pistalinda35 ahoj zlato, takovyhle depresivni navaly mam ted bohuzel dost casto, ale neni se cemu divit. dokonce mi v patek rano obvodak rek, ze je klidne mozny, ze ty zvyseny teploty mam ze stresu. musime se drzet a verit, ale nekdy to fakt nejde:/ no co, jsme taky jen lidi a ne stroje. je ti dneska lip?

sasanka033
27. dub 2013

@raaaadka cau spolubojovnice, ta tabulka je irelevatni, pac tam nejsou aktualni vysledky. mne to pocitove prijde, ze to s nama dubnovkama dopadlo tak pul na pul, coz si myslim, ze je pekny🙂

pistalinda35
27. dub 2013

@malinka_02 ja take davam po jednom.embryjku...

@raaaadka jdu na kliniku na krev v pondeli....a pokud to nevyslo, tak se hned vrhnu na zahradu na hubnuti ..jsem jak balon

pistalinda35
27. dub 2013

@sasanka033 dekuji. snad bude dnes lepe 🙂

krasny den vsem

irisi
27. dub 2013

Dobré ráno holky, tak vám musím napsat co se mi stalo v noci..... Zdál se mi erotický sen (ty prášky nebo abstinence dělají neuvěřitelný věci),ale probudil mě orgasmus a strašná bolest břicha 😢 ....jak mám obrovský podráždění vaječníky a celý podbrisek.... Bojím bojím, že jsem něco neumyslne provedla mimiskovi ☹.....
A co když se mi to stane znova?jak to ovlivnit?

sasanka033
27. dub 2013

@irisi ahoj, tuhle jsem to naky naky diskusi cetla, deje se to celkem bezne a fakt by se nemelo nic stat, pokud to neni bezprostredne po ET. tak se neboj, urcite je vsechno v poradku🙂

sasanka033
27. dub 2013

holky udelejte nam vsem radost a doplnte aktualni stav do tabulky!🙂
DIKY🙂
https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0At_...

darkwitch
27. dub 2013

No upravila jsem to i když mi to radost nedělalo 😀

sasanka033
27. dub 2013

@darkwitch promin, napsala jsem to blbe:(

darkwitch
27. dub 2013

@sasanka033 ne to je v pohodě... jsem to chtěla udělat už včera, ale nechtělo se mi hledat tabulku 😉

irisi
27. dub 2013

@darkwitch dovolala jsi se?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru