IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
27. dub 2013

jinak my ted umyli okna, jen tak tak, zene se sem pekna burina🙂 jooo, to je jedina vyhoda, kdyz clovek nenajde //. muze makat a neboji se, ze tim neco podela🙂

megie4
27. dub 2013

@sasanka033 Oni ty vycházky prý dříve psali v CARu normálně,ale prej jim tam vlítla sociálka,tak už je nepíšou až do potvrzení těhu. 😖 Budu Ti moc držet palečky,aby jste s mrazáčkem měli více štěstí.Dej pak určitě vědět,,jak jsi dopadla na kontrole a kdy budete pokračovat. 😉 🙂

mardusenka30
27. dub 2013

@megie4 a proč nemůžou být při ivf vycházky?? já je mám ponechané od obvodačky.

sasanka033
27. dub 2013

@megie4 to je naky divny, socialka nemuze doktorum mluvit do toho, komu daj nebo nedaj vychazky...at uz je diagnoza jakakoliv. tak porad se to da obejit, nechat si napsat neschopenku od obvodaka no...ale jako je to vopruz, to je jasny.
dekuju...ja do toho vkladam obrovsky nadeje...fakt.

sasanka033
27. dub 2013

@mardusenka30 vychazky bejt muzou, zalezi na doktorovi. jako je jasny, ze vypada divne, kdyz ti napisou vychazky s diagnozou chripka. to ti zadnej doktor nenapise, to by na nej fakt asi vlitla naka kontrola, ale u naky stimulky, kdyz mas bejt jenom v klidu...no problem.

megie4
27. dub 2013

@sasanka033 Já to taky nechápu,ale co,když to tak u nás mají,tak se podřídím. 😒 Já tak půl na půl s těma nadějema 😅 Nechci být zklamaná,ale stejně budu,pokud se nezadaří.Jen se snažím moc si nepřipouštět,že by se nepovedlo. 🙂

mardusenka30
27. dub 2013

@sasanka033 no právě, proto nechápu, co se na tom sociálce nelíbí, když chodí někdo i do práce...

ratatooy
27. dub 2013

ahoj holky,tak na me vlezl nejakej bacil,manžel furt na me prská až sem to chytla taky

sasanka033
27. dub 2013

@megie4 tohle je podle me na tom vlastne to nejtezsi. jak se pripravit na eventuelni neuspech a pritom verit, ze se to podari? to bys musela zit paralelne dva zivoty - jeden za tu, ktera neveri, protoze ma strach verit, aby ji to pak o to vic nesundalo a druhej zivot za tu, ktera bezmezne veri a doufa, protoze ta psychika je urcite hrozne dulezita, ale o to hur to pak nese, kdyz to nevyjde. stejne jsme vsechny vice ci mene podelany. tohle si prave neumej ty, co se votrou vo trenky a sou tehotny, predstavit a vykladaj nam, ze na to nemame myslet🙂

sasanka033
27. dub 2013

@mardusenka30 socialka je ustav, kerej je tu v principu od toho, aby se mu neco nelibilo🙂

mardusenka30
27. dub 2013

@sasanka033 jj asi tak nějak🙂

ratatooy
27. dub 2013

@sasanka033 tak to nejde bohužel to prost musí být takový človek abys věřila že to vyjde,ja sem tomu veřila na 300%a jinou možnost sem si snad ani jednou neřekla,proste sem šla do caru se vztyčenou hlavou a hrdě pro miminko a přes to nejel vlak

mardusenka30
27. dub 2013

@ratatooy aha, tak to není milé, tak teplý čaj a klid, více toho těhulka asi nemůže☹ a snad ti bude brzo dobře

megie4
27. dub 2013

@ratatooy Právě o tenhle přístup se snažím 😀 Snad to bude dobré.

ratatooy
27. dub 2013

@mardusenka30 no je to na prd no ale stejne sem si musela tuhle vzit i apo-ibuprofen jak me bolela hlava,j na prd že trpim migrenama a jak začne leto to je katastrofa

mardusenka30
27. dub 2013

@ratatooy já si myslím, že jeden prášek tělo nepozná, kolik jích sní holky co otěhotní spontánně když to do 8 týdne neví, my jsme v tomto hodně v nevýhodě...jinak já jsem celkem rozhodnutá, že to výjde, ale manžel tvrdí, že napoprvé se to npodaří, že na to máme jen 30% uspěšnost, tak jsme jako PAT a MAT🙂

megie4
27. dub 2013

@ratatooy Chtěla jsem se tě zeptat,taky jsi cítila po et pořád takové šimrání v podbříšku? 🙂 Něco jako by tam byla bublina 😀 Jinak mě jen bolí ty prsa,asi utrouš,a párkrát mě píchlo v podbříšku.Vím,že každá to máme jinak,ale už ten mozeček přece jen pracuje 😀 😀 😝 😀

megie4
27. dub 2013

@mardusenka30 My máme 2.pokus a dr.nám říkal 35 procent.

mardusenka30
27. dub 2013

@megie4 já myslím, že to je nejvíc na přírodě a určitě i na šikovnosti lékařů a zdravotních potížích, zdravý tam jde málokdo🙂

sasanka033
27. dub 2013

@ratatooy no ja jsem uz po OPU na pokoji vykrikovala, ze jsem si prisla pro dvojcata a bez nich domu nejdu. dost jsem tomu verila asi ctyri dny. a najednou me prepadly sileny pochyby a pak uz jsem proste mela zly tuseni. nevim, ja se proste pesimismu uz pak zbavit nedokazala...

maraida
27. dub 2013

@mardusenka30
@kolino
@eevvaa holky držím vám a vašim bojovníčkům palce 🙂

megie4
27. dub 2013

@sasanka033 Tak vyloženě pesimismus zatím fakt nemám,ale hlavinka pracuje-ne že ne. 😀

megie4
27. dub 2013

@mardusenka30 určitě,máš pravdu.já jsem jinak "uvnitř" naprosto o.k.,žádná endometrioza,oba vejcovody,atd.Jen to nízké AMH a vyšší FSH.Dr.jinak říkal,že jsem schopná několikanásobně donosit dítě.Takže záleží jen na tom mrňouskovi,jestli se zavrtá. 😀

dada074
autor
27. dub 2013

@akashka díky za odpověď,právě jsem si tady na to vzpomněla a koupila,kdyby aspoň dvě byli pěkné.

dada074
autor
27. dub 2013

@malinka_02 také jsem ráda,že se i u nás konečně něco děje včera první koňská dávka Menopuru 😅

mardusenka30
27. dub 2013

@megie4 no vidíš a jednoho bojovníčka máš🙂víc nepotřebuješ...já mám PCO a manžel ve spermiogramu vše co tam nemá mít🙂

dada074
autor
27. dub 2013

@ratatooy tak přeji ať se toho neřádu brzy zbavíš,jo a ty vedra teď tomu nepřidají,já se do rána pro změnu osypala exémem no nádhera,tohle jsem naposledy zažila,než jsme čekali první,teď to dalo pokoj.Nejhorší je,že se nemám ani čím máznout,mám tu samé kortikoidy a to do sebe cpát nebudu.

megie4
27. dub 2013

@mardusenka30 No jo,na to jsem zapoměla.Manžel ma oligospermii(jestli to píšu správně),ale měli jsme ICSI+PICSI. 😀

mardusenka30
27. dub 2013

@megie4 i my🙂 a vzniklo jich 5 a 4 se na nás vyprdly🙂

sasanka033
27. dub 2013

@megie4
@mardusenka30
vy si teda notujete🙂))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru