IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

megie4
27. dub 2013

@sasanka033 Viď? 😀 Tak doufám,že si budeme takhle notovat i za 14 dní 😀

sasanka033
27. dub 2013

@megie4 to vis, ze jo🙂 budete se pro zmenu predhanet, kdo bude mit vic hcg!🙂)

pistalinda35
27. dub 2013

@mardusenka30
@eevvaa
@malinka_02

všem držím palečky !!!

megie4
27. dub 2013

No,kéž by 😀 😀

megie4
27. dub 2013

@pistalinda35 mě né? ☹ 😀

sasanka033
27. dub 2013

@pistalinda35 ahoj, tak jak je?

mardusenka30
27. dub 2013

@pistalinda35 děkuji

sasanka033
27. dub 2013

ty jo, z prahy hlasim regulerni bourku, blesk, hromy, jak v lete🙂

pistalinda35
27. dub 2013

Dnesni odpoledne muj pritel ryl policko na me zahradce a ja likvidovala plevel.... likvidovala jsem s tim vsechny me smutne pocity....kdyby to vyslo napoprve, byl by to zazrak..... a ja kdyz vidim, kolik nas tu je a jak bojujete..... tak jsem dostala chut bojovat dal..... a tesim se , jak vyhraju nad imunitou a jednou to vyjde!!!! musime holky verit !!!

mardusenka30
27. dub 2013

@sasanka033 Brno se začíná také mračit☹

sasanka033
27. dub 2013

@pistalinda35 jasna vec!🙂 do boje🙂 vsechny proste nemuzeme mit to stesti a mit ivf napoprve...i kdyz bychom si to z celeho srdce praly.

lussi
27. dub 2013

hezký večer děvčata 🙂
U nás už prší, přes den bylo hezky a pak se to pokazilo, šílená zima a to jsme chtěli opéct buřtíky, prd z toho.
Koupila jsem si ty čoko Nutridrinky, fuj to je hnus. Já na sladké všeobecně moc nejsem, takže tohle mě zabíjí 🙂
Jinak stimulku zvládám zatím dobře, snad mi tam nějaký ten folík dorostl, uvidím v ponděli 😎
Koukala jsem do tabulky a holčičkám co čekají na testování přeji hodně štěstiiiii! 😵

megie4
27. dub 2013

@lussi Ahoj 😀 No,konečně jsi se dočkala,viď? 🙂 😉 Určitě budeš mít folíčků dost !Kolikátý den stimuluješ?A máš krátký nebo dlouhý protokol?No,hlavně,že už máš v pořádku tu štítnou žlázu. 🙂

maraida
27. dub 2013

@dada074 kolik pícháš jednotek?

lussi
27. dub 2013

@megie4 joooo, u mě už je veliký pokrok vůbec se k té stimulce dopracovat, takže jsem šťastná jak blecha 😀 Jedu krátký, první ďobanec mi dali v úterý, tzn. teď mi manža píchl 5. včeličku 🙂
A co ty? Jak se cítíš? 🙂

nikolav
27. dub 2013

Ahoj holky tak i já jsem dnes po OPU. Nad ránem mě probudila bolest břicha. Nemohla jsem ani vstát, ležet, sedět no strašné. Jsem si říkala, že jestli toto podstupují i slepice tak, že se na to nevykašlou 😀. No pak jsem vzbudila manžela, ten mi nachystal věci a jeli jsme. Cesta autem byla strašná, cítila jsem každý výmol na silnici. Tak mě břicho nebolelo ani po té slavné laparoskopii.

Na klinice jsem odevzdala papíry a šli jsme na pokoj. Chvíli na to došli pro mě 😀 no jak mě uspávali byla jsem šťastná. Konečně to přestane bolet. Po probuzení mi bylo líp, než když mě uspávali. No a abych to zkrátila. Dostala jsem kapačku proti bolesti, sestřička mi donesla dobrý čaj a taky jogurt a rohlík. Pak došel pan doktor. Jsem ráda, že mi OPU dělal MUDr. Kozumplík. Z těch 20 folikulů, a že nosit je ke koncu bylo šílené, tak je z nich 11 krásných vajíček. No měla jsem radost. Pak mě manžel nakrmil napojil a pak jsem musela jít na wc. Mezitím mi sestřička měřila tlak asi 5x měla jsem 60/40 😀 no můj normální tlak je 70/50 takže pro mě žádná novinka 😀 ještě teď se mi motá hlava. Taky jsem jednou zvracela, ale to jsem se moc napila po té narkóze. Pak jsme jeli domů.

Břicho mě bolí trošku chodím v předklonu. A bolí mě při chůzi konečník, ale to je asi tím jak mě bolí spodek celý. Nešpiním tak jsem ráda. Akorát mě trošku bolí ty žebra a klíční kosti. Takže asi mírný hyperstimulák. No co třeba se to dobře chytne. Na ET jdu 2.5. ve čtvrtek. No a jinak jsem ráda, že to mám za sebou. Mám zase nějaké léky a dnes odpočívám a manžel o mě krásně pečuje. A co vy holky jak se máte? Jak pokračujete?

megie4
27. dub 2013

@lussi Jsem za tebe moc ráda a držím palečky na kontrolu 😉 🙂 Dej pak vědět,jak se daří.Já mám jen takový tlak,spíš jako bublinku v podbřišku,občas mě tam píchne a bolej mě prsa,ale myslím,že to dělá utrouš.Mám takový zvláštní vnitřní pocit,že tam pořád někde mrňous je,ale uvidíme.Samozřejmě počítám i s horší variantou,jenže teď už je to na přírodě. 🙂 a já mu můžu jen držet palečky a věřit mu. 🙂 😅 Dneska jsem 5.den po et,nepočítám den transferu.

lussi
27. dub 2013

@pistalinda35 chápu Tě, taky jsem to chtěla x krát vzdát, chvíli jsme byli na dně, chvíli zase plní optimistmu a tak to šlo léta dokola. Vzdát se to prostě nesmí a já jsem ráda, že jsem to neudělala i když k tomu chybělo kolikrát málo. Tak hodně sil! 😉

mardusenka30
27. dub 2013

@nikolav no vidíš zvládla jsi to jsi šikulka a soucítím s tebou, ještě si to živě pamatuju a břicho mě bolí pořád. Úrodu máš moc pěknou, ted jen relaxuj a nech manžela pečovat. Já mám po transféru jednoho bojovníka, ostatní to vzdali, tak nemáme mražáčky, ale aspon že byl jeden šikula, co mohl do mě🙂 odpočívej...

lussi
27. dub 2013

@nikolav no krása😀 To je úžasný Krásný začátek a bude určitě i krásný konec! Teda prd konec ono to tím všechno vlastně začíná 😀

@megie4 děkuji 🙂 A dám vědět 🙂 Tak to doufám, že to je ta správná bublinka 😵 To čekání do testu je hrozné, že?🙂

sasanka033
27. dub 2013

@lussi ahoj, jsem moc rada za tebe!🙂 tak hezky vopichujte, at je foliku jak maku a po utz dej vedet vysledek🙂
@nikolav tak to je krasnej vysledek, parada🙂 a cim to, ze uz predem znas datum ET? a nebyla jsi to nahodou ty, kdo chtel po OPU na koniky?🙂

lussi
27. dub 2013

@sasanka033 vopichujem jak můžem 😀

megie4
27. dub 2013

@nikolav Pěkný počet a zvládla jsi to na jedničku,tak vidíš.Jsi šikula! 😀 Já tyhle bolesti neznám,měla jsem jen málo folíků i po stimulce,ale vůbec ti,teda skoro vám všem,ty bolesti nezávidím.Tak pěkně odpočívej,šetři se,hodně pij a chystej se na et 😀 😀 😀 😀 😀 Kolik si necháte dát embryjek?

sasanka033
27. dub 2013

@lussi no ja uz tam mela i jinou verzi, ale to uz mi prislo moc husty🙂))

lussi
27. dub 2013

@sasanka033 já si to po sobě taky musím kolikrát přepisovat, abyste si o mě nemyslely, že jsem kdo ví co 😀

megie4
27. dub 2013

@lussi Je to nekonečné,obzvlášť,jak jsem tu už psala,mám neschopenku a nemám ani vycházky. 😠 Ještě,že bydlíme v domku,tak můžu alespoň na zahradu.No,nějak to překlepu,co mi zbývá. 😅 Říkám si,pěkně odpočívej a užij si to,kdoví co bude pak! 😝 😅 😀

nikolav
27. dub 2013

@mardusenka30 Díky tak ať vydrží celých 9 měsíců. Já budu ráda, až mě to přestane bolet!!! To je konec fakt.

lussi
27. dub 2013

@sasanka033 a co ty? Jak dál? Nestíhám dočítat☹

nikolav
27. dub 2013

@lussi Díky budu ráda, když z toho počtu se co nejvíc oplodní a taky aby se jedno chytlo!

lussi
27. dub 2013

@megie4 jakože vůbc nemáš vycházky???

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru