IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

coralin
27. dub 2013

cim vic se testovani blizi tim vic se nejak bojim

pistalinda35
27. dub 2013

@nikolav skvely pocet !!! moc drzim palecky !!

sasanka033
27. dub 2013

@coralin ahoj, nevidim te v tabulce, jak jsi daleko? kdy jsi byla na ET?

akashka
27. dub 2013

@sasanka033 ještě doplním k tomu KET - den transferu se určuje podle dne v cyklu kdy bylo OPU a je ovulace a podle toho jak dlouhá byla kultivace, takže KET se vlastně provede ve stehny den cyklu jako by byl po OPU ET.. Pokud je cyklus pravidelný je to bez stimulace.. Alespoň takto mi to bylo vyvetleno 😉

dada074
autor
27. dub 2013

@maraida mám 375 jednotek Menopuru,říkám jeden velký chodící hormon.

1miska
28. dub 2013

@megie4 jaktoze nemas vycházky? si o ne rekni! 🙂 u nas v CAR když mas neschopenku, ja ji mela od punkce, tak ti rovnou při vystaveni napisou, ze první tri dny vycházky ne a pak uz jo, takze me ve stredu vystavili neschopenku a rovnou tam napsali, ze od soboty mam vycházky na šest hodin a ještě se zeptali od kdy do kdy to chci - tak jsem mela 12,00 - 18,00 🙂 takze parada

raaaadka
28. dub 2013

Holky vy co jste dostali ms, taky vás tak bolí břicho? Budu mít zase ovulaci v tomto cyklu?

megie4
28. dub 2013

@1miska ahoj 🙂 já si o ně říkala-odpověd je na předchozí stránce,takže marná snaha.a ten týden už to nějak vydržím. 😉 🙂

megie4
28. dub 2013

Jinak všem přeju dobré ráno a pěknou,i kdyz zamračenou neděli! 😀 😀 😀 😀

sasanka033
28. dub 2013

@akashka dobre rano, diky za info🙂 to vypada vsechno dost logicky.

sasanka033
28. dub 2013

@raaaadka ahoj, no ja prave psala, ze snad poprve za nekolik let pri ms netrpim. si to nedokazu vubec vysvetlit. ale zas to ze me teda lita...:/

sasanka033
28. dub 2013

taky vsem preju krasne rano a pevny nervy🙂

ratatooy
28. dub 2013

ahoj hezke rano pekne se nam tu ochladilo

ratatooy
28. dub 2013

@raaaadka ovu určo začne hned zase po ms

lussi
28. dub 2013

Dobré ránko 🙂
Jen jdu pozdravit a frčíme do Bauhausu pro kytičky🙂

@coralin držím moc palce, kdy tesneš?

raaaadka
28. dub 2013

Děkuji.

raaaadka
28. dub 2013

@sasanka033
No přesně naopak, většinou nevím, že jí mám a teď bolí břicho vaječníky, celá jsem jak přejetá. 😉
V úterý jdu na kontrolu, jsem zvědavá, co mi navrhnou. 🙂

vendysch
28. dub 2013

Ahoj holky, i když jsme si s manžou před tímto 3. IVF říkali, že když se to teď nepovede......což se nepovedlo (i 12. den po ET test negativní), tak zůstaneme u jedináčka, tak ve skutečnosti to není lehké jen tak hodit za hlavu... 😒 . Manžel to dokonce obrečel.....
Myslíme si, že velkou míru na tom neúspěchu má i naše centrum (Fertimed) - nejdřív zkazili zamražení (mají nízkou úspěšnost přežití embryjek oproti např. Reprofitu), pak spletli pojišťovnu, co se týká schválení IVF - opět odklad, pak mě poslali zbytečně na hysteroskopii, protože nevěděli, jestli na ultrazvuku vidí tekutinu (krev) ze špinění nebo je to polyp. Samozřejmě to polyp nebyl - opět odklad. Takže než došlo na IVF, uběhlo skoro 5 měsíců neustálých absencí z práce a problémů, kvůli kterým jsme to kolikrát chtěli vzdát a byli z toho všeho už vystresovaní. Po OPU jsme se zklidnili, už jsme viděli "finále". Ale i tak se to nepovedlo....
Taky jsem v naší tabulce diskuze viděla, že oproti Vám všem jsem měla na stimulaci pouze Gonal, nic víc - žádné ženské hormony navíc, žádný Prednisol preventivně....a to mi je už 36 let.
Co si o tom myslíte? Může být problém v centru? Moc díky za názor...

sasanka033
28. dub 2013

@vendysch ahoj, ja si v prvni rade myslim, ze at uz nekde neco objektivne podelali, nebo z toho mas jen subjektivne spatnej pocit, tak uz jen kvuli duvere tam nezustavej. pokud se rozhodnete jeste bojovat, car zmen, protoze o kazdym jejich dalsim kroku budete mit pochyby.
ale tady je treba moje prvni zkusenost: jsem ve statnim caru, zadny statistiky mrazeni nemaji k dispozici, takze to proste neresim. snazim se jim verit, byl to muj prvni pokus, nevysel, jdeme do KETu a mame jednoho nanuka. i kdyby rozmrazeni neprezil, car z toho vinit nebudu, to se proste stava a hlavne diky absenci tech jejich statistik si o tom ani obrazek neudelam. jako stimulaci jsem mela jen fostimon, taky nic dalsiho...a pritom mam vyssi FSH.

pistalinda35
28. dub 2013

@vendysch nevzdavejte to !!!! treba zkuste jinou kliniku...

jinak krasny den preji vsem

martulena
28. dub 2013

@sasanka033 Určitě to vyjde musíme věřit.

mardusenka30
28. dub 2013

dobré ráno holky, přeji všem at si užijete pěknou neděli co to jde...tak jsem včera čuměla na Bathory, krásný film, ale pak jsem nemohla usnout a když už se zadařilo tak jsem měla sny jako v jurském parku☹ a házela sebou celou noc - tomu se říká klidný režim, tak nevím co tomu říkal bojovníček, no uvidím za 12 dní☹ jinak už mě méně bolí břicho🙂 pěkný den a samé milé zprávy všem...

ewik84
28. dub 2013

Tak jsem to zase nevydržela a opět jsem to ráno testla. Zdá se mi to, nebo je tam dušíček? Teda, kdyz na to koukam tady pres net, tak ta kvalita fotky je hrozna :(

mardusenka30
28. dub 2013

@ewik84 já ho rozhodně vidím a potichounku gratuluji, a to fakt velmi potichu🙂

ewik84
28. dub 2013

@mardusenka30 no, ve skutecnosti je videt torsku vic, nez na te fotce. Ale uvidime v utery. Snad se bojovnicek porad drzi 🙂

samanta001
28. dub 2013

@sasanka033 zítra jdu do car tak uvidím jak se dohodnem, ale máme ještě jednoho pěkného mrazáčka a dva horší tak bych chtěla pokračovat vco nejdřív a jít do KET. A co máš před sebou ty?

mardusenka30
28. dub 2013

@ewik84 vydrž do uterý a ráno testni, nebo v pondělí večer, já musím vydržet až do 9. května uff

irisi
28. dub 2013

@ewik84 taktéž vidím 😵 .... Zatím potichounku gratuluju

megie4
28. dub 2013

@ewik84 Já ho také vidím,ale to je 20tkový test,ne?A jak ty?Cítila jsi nějaké zavrtávání? 😀 Nebo taky vůbec nic?

megie4
28. dub 2013

@ewik84 Jinak ještě bych testla za 2 dny,měl by být vidět ještě víc. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru