IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
30. dub 2013

@pistalinda35 ja jsem teda na krvi nebyla, ale mne se normalne rozjela ms...takze to neresim.

malinka_02
30. dub 2013

@mardusenka30 hele ja mam zase takovy prujem ze sem celou noc nespala ☹ blbe ty leky nesu..a ted jak matoha v praci..
@alba1 tak to je super ze ti to nedal. Ono s tim ketem to taky neni lehky. Ja jednou neovulovala, podruhy nam folik.praskl pred utz tak sem se na ket dostala az po 3 mesicich..

sasanka033
30. dub 2013

@samanta001 ahoj, a ja zas zadny informace o kvalite nemam, nevim podle ceho se presne urcuje a zda znamena, ze je nekvalitni, kdyz se vyvijelo s jednodennim zpozdenim...?

sasanka033
30. dub 2013

@malinka_02 ahoj, co to tady ctu? to musim ovulovat, abych mohla na ket? to nestaci, kdyz mi jen vyzenou sliznici nahoru?

megie4
30. dub 2013

@mufyxa Super,gratuluji,a ať čárečky jen sílí! 😀

megie4
30. dub 2013

@pistalinda35 Ty joooo,no to je nádherná zpráva!!!!Moc gratuluju!!! 😀

akashka
30. dub 2013

@sasanka033 jj na KET musíš mít ovulaci, aby to pro tělo mělo přirozený průběh a mělo "dojem", že to co ti vloží do dělohy je výsledek té ovulace ;) proto ženy které nemají pravidelný cyklus mají KET stimulovaný a ty co cyklus mají ok, tak jedou KET v nativu, max se stimulací sliznice ;)

sasanka033
30. dub 2013

@akashka aha, diky🙂

sasanka033
30. dub 2013

@megie4 ahoj zlato, jak ty se dnes citis? a kterej den se chystas na testovani?

megie4
30. dub 2013

Krásný den všem! 😉 Jsem mooooc ráda,že už se tu zase objevují i pozitivní zprávičky! 😀 Už jsem měla pocit,že se to nějak pozastavilo.Jsem za vás moc šťastná holky,a musím přiznat,že i já jsem zamáčkla slzičku. 😅 Doufám,že za pár dní se budu moci radovat s vámi. 😵 Tak ať se vás ty mrňousové drží a pustí se až za 9 měsíců.Teda teď už asi dřív,že jo?Ale vy víte,jak to myslím. 😀 😀 😀 😀 😀

lussi
30. dub 2013

Dobré ránko,
jdu se kouknout na novinky A CO TO TADY VIDÍM ZA KRÁSNÉ ZPRÁVY 😀
@mufyxa ÚŽASNÝ! Moc gratuluji 😵
@pistalinda35 NO DO PRDELE! 😀 😀 😀 Tak veliká gratulace 😀 A koukej testnout,chci vidět jak to vypadá na papírku 🙂

sasanka033
30. dub 2013

@pistalinda35 zlato, ty nemas v tabulce datum ET a pocet zavedenych embryii, jak to u tebe bylo?

megie4
30. dub 2013

@sasanka033 Ahojda kočko 😉 Já ti nevim,cítím se pořád tak nějak normálně.Popravdě jsem jednou nahoře,jednou dole.Chvíli věřím,chvíli ne..... 😀 Už mi z toho asi hrábne 😨 😅 Manžel bude kupovat testy dneska odpoledne až pojede z práce.Říkala jsem 10.den,což je čtvrtek,ale stejně si myslím,že u nás je to v případě úspěchu stejně brzy,když jsme měli jen 3 denní kultivaci.No,a 10tý den?Víš,jak to je-testy budou doma a budou mě pokoušet, 😵 takže uvidím.Ale určitě dám vědět. 😀 😀 Sice se asi víc přikláním k tomu,že budou zřejmě negativní,jelikož minule to bylo úplně jiné,ale kdo ví??.... 😀

ratatooy
30. dub 2013

ahj holky jak se máte?

sasanka033
30. dub 2013

@megie4 mne se moc libi tvoje priznaky a vkladam do tebe nadeje i pro sebe, kdyz mame podobnej problem🙂

sasanka033
30. dub 2013

holky moje, co jsem udelala spatne, ze ja zadny // nenasla ani s dvouma zavedenyma prdolkama?:(

ratatooy
30. dub 2013

@mufyxa gratulujem @pistalinda35 tobě též zázraky se dejí

ratatooy
30. dub 2013

@sasanka033 špatne si určo neudelala nic

lussi
30. dub 2013

@sasanka033 to jsem si říkala taky, 4x KET, vždy 2 embryjka a až na pátý pokus se to povedlo. Člověk pořád nad tím musí přemýšlet co? 😖

megie4
30. dub 2013

@sasanka033 Abys nebyla zklamaná broučku 😅 Já teď krom bolavých prsou už nemám ani náznak nějakých příznaků.Minule jsem měla asi po 4 dnech,možná po 5,takové zvláštní křeče v podbřišku,které jsem přisuzovala uhňizďování.A embr.chycené bylo,jen se pak pustilo ☹ Ale ted,když nad tím tak přemýšlím,mohly to být taky stahy,které se snažily embryjko vypudit a proti tomu teď beru Prednison a hlavně Magne B6.Tak ti nevim holka zlatá,ale zkrátka se budu muset nechat překvapit.A taky posledně jsme měli 16ti buněč.morulku(4 dny) a teď mu bylo jen 6 buněk(3 dny). 😀 😅

sasanka033
30. dub 2013

@lussi ahoj, jo, je to peklo a nejhorsi je, ze proste nevis...jestli se to povede priste, kolikrat to mas zkouset, jestli se to vubec nekdy povede...ta bezmoc a nejistota:( ja to vsem moc preju, vsechny s tim mame stejne trapeni, ale je to tak tezky:(

megie4
30. dub 2013

@sasanka033 špatně jsi neudělala vůbec nic zlatíčko,to je prostě příroda.Některé musí holt čekat trochu dýl,neboj,nejsi jediná.Ale určitě to nesmíme vzdát!!!! 😀

lussi
30. dub 2013

@sasanka033 do posledního písmenka chápu jak to myslíš, ty pocity se zapomenout nedají, nikdy. Nezbývá nic jinýho než to nevzdávat, i když padneš kolikrát na hubu, tak se zvednout, otřepat a zkoušet to znovu a znovu a znovu dokud to nevyjde.

pistalinda35
30. dub 2013

@sasanka033 uz doplnuji... 15.4. ET.... 1 embryjko

raloj
30. dub 2013

@crime Jsem maximálně spokojená :D Všechno hezky vysvětlí a člověk ví do čeho jde. Teď jen aby nám to klaplo 🙂

raloj
30. dub 2013

@mardusenka30 Jeeee to mám taky. Je to hrůza. Jsem jak vzducholoď. Já k tomu jím švěstky a espumisan. Trochu to zabírá, ale žádná sláva. Prý to je těma lékama.

lussi
30. dub 2013

Holky nemáte někdo recept na nějaký dezert, kam můžu nacpat čerstvé jahody, byly včera v akci za 12 kč, no nekupte to😀

raloj
30. dub 2013

@pistalinda35 Taky gratuluju. Je to paráda :D
Taky si myslím, že se prostě musí počkat na výsledky z krve. Jinak není žádná jistota ;)

raloj
30. dub 2013

@mufyxa gratuluji a přeji mnoho štěstí ;)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru