IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
30. dub 2013

Ahoj holky. Tak jsem včera zajela do CARu a hyperstimulák potvrzen. No je mi děsně. Ale co se dá dělat. Dostala jsem včera kapačku a tak. A zatím tam mám 300 ml tekutiny. Až jí bude víc tak jí odsají. Ach jo :-/ No už nevím co dělat proti tomu. Jen ležím a nejsem schopná ničeho,

sasanka033
30. dub 2013

@nikolav krindy pindy, chudacku, to me mrzi:(

sasanka033
30. dub 2013

@lussi s jahodovym cheescakem se asi s...t nechces, co?🙂)

meyryen
30. dub 2013

@pistalinda35 Obrovská gratulace!!!

sasanka033
30. dub 2013

@lussi ale dekuju ti za podporu...fakt. ono nekdy staci jen tohle a hned je cloveku trochu lip.

nikolav
30. dub 2013

@sasanka033 Co se dá dělat. Radši bych umřela jak je to šílený.

ewik84
30. dub 2013

Tak vyrazim smer Iscare. Ve 12:40 tam mam byt. Od rana opet naruzovely vytok. Tak jsem zvedava, co mi reknou.

raloj
30. dub 2013

@nikolav a jak se to projevuje?

pistalinda35
30. dub 2013

@nikolav to je mi moc líto. Ať je ti brzy lépe

nikolav
30. dub 2013

@raloj Oteklé břicho, které velice bolí, pocity na zvracení, tlak na bránici a žebra. Hůř se se dýchá, zácpa. Nemožnost odcházení plynů. Je toho hodně. Ale musím si píchat na ředění krve a je mi zle. Moc toho do sebe nedostanu. Chodím v předklonu. Pas už nejde najít.

nikolav
30. dub 2013

@pistalinda35 Děkuji, ale prý to odeznívá až cca za 3 týdny. A odsátí se asi nevyhnu.

ewik84
30. dub 2013

@pistalinda35 teda, ja se picnu! Tak ted budu jeste napjatejsi! Moc gratuluji a drzim pesti, at je vse ok 🙂

sasanka033
30. dub 2013

@ewik84 drzim palce!!!!🙂

maraida
30. dub 2013

@nikolav jejda ☹ Ať je brzy líp...

nikolav
30. dub 2013

@maraida Snad jo. Fakt musím mít všechno!

raloj
30. dub 2013

@nikolav jej tak držím palce ať je to brzo za tebou. Já mám taky problém se zácpou a neprůchodnost plynů, ale snad je to ,,jenom¨ to. Musím ale říct, že je to fakt hrozný. Můj svět se smrsknul na to jak ze sebe alespoň něco dostat :(

malinka_02
30. dub 2013

@mufyxa je super gratuluji!!
@pistalinda35 krasny prekvapko!!

nikolav
30. dub 2013

@raloj Můj svět je o tom jak se otočit aby to nebolelo a dojít si na wc a zpět a napít se a donutit se něco sníst. To je katastrofa. A když mi doktor řekl, že to trvá tak měsíc tak je mě špatně. Kord když vím, že se to po ET zhorší.

ratatooy
30. dub 2013

@nikolav maš OHSS???ja se ho zbavila za 4dny

ratatooy
30. dub 2013

@nikolav hele proč ti nedaji kapačky ty užasne rychle pomohly stačily mi dve

nikolav
30. dub 2013

@ratatooy Mám no. Na OPU jsem byla v sobotu a od neděle mi bylo hůř a hůř no a teď je to děsné! A jak ses ho zbavila. Já bych se snad i někomu upsala jen aby mě to přešlo!!!

pistalinda35
30. dub 2013

@raloj jsme na tom podobne... tri dny mam bricho jak balon a nic nepomaha ☹

raloj
30. dub 2013

@nikolav taky se mi zdá že měsíc je hrozně dlouhá doba. Třeba se opravdu s tím dá něco dělat rychleji.

ratatooy
30. dub 2013

@nikolav ajooo už to dočítám🙂no to je mazec no,taky me to bolelo jak svina a težko íct co pomohlo ale asi nejvic ta kapačka a pití ležela sem celej den s brčkem a flašky jen lítaly

nikolav
30. dub 2013

@ratatooy Měla jsem kapačku včera. A ta mi trošku pomohlo.

nikolav
30. dub 2013

@ratatooy Fakt?? Já piju, ale málo a vím to, ale je mi z toho špatně a mám pocit na zvracení,

raaaadka
30. dub 2013

@pistalinda35

@pistalinda35
Proboha nejsem alergik. Jsem nastydlá. 🙂
Co to tady čtu, negativní test a z krve těhotná? Tak to nechápu. 🙂 Ale moc ti přeju, aby ti to vyšlo! Jak se cítíš? Těhotně?
Já byla dnes u doktorky, dala mi doporučenku na laparku s histeroskopií. Půjdu v pátek na indikace a pro termín, a pak si teprve rozmyslím, jestli to podstoupím, nebo ne.

ratatooy
30. dub 2013

@nikolav vypila sem 5-6litru a bylo to ok za ty 3dny v den ET už sem o tom nevedla

nikolav
30. dub 2013

@raloj To nevím mě to včera řekl doktor,

nikolav
30. dub 2013

@ratatooy Ty brďo tak to je paráda. A co jsi pila? Ze slazené je mi blbě! A chodila jsi na wc? Já nemám vůbec potřebu chodit.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru