IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

irisi
30. dub 2013

@raaaadka http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-4-10
Informace pro pacientky na gynekologické ambulanci
telefon: 296 511 315, 296 511 316
zavolej na ty čísla že máš žádánku na laparoskopii a hysteroskopii a , že bys potřebovala na konzultaci se sjednáním termínu... myslím že jsem byla u Drahoňovského (ale nejsem si jista)

nikolav
30. dub 2013

@irisi Díky za rady. Moc nepiju. A vadí ta hustá krev něčemu? Nebo jak se to projevuje? Jako já si myslím, že nemám moc velký hyperstimulák. Doktor řekl, že to není vážné, proto nevidí problém ET neprovést. A ještě nějaké rady ohledně hyperstimuláku? Jak si ještě pomoct?

nikolav
30. dub 2013

@1miska Budu ráda i za to. Hlavně aby bylo co zavést a něco zmrazit.

nikolav
30. dub 2013

@irisi Ty brďo já je mám 7 cm ty vaječníky a to bylo včera dopo. A dnes už to není tak šílené jak to bylo včera. Doktor řekl, že nejhorší je ten první nápor a pak si tělo i hodně zvykne.

sal80
30. dub 2013

Ahoj holky 🙂 Jen jsem vám chtěla napsat, že vám všem moc držím palce. Ať už stimulujete, jste před či po OPU či ETu (KETu) a nebo čekáte na tetku s červeným kufrem (občas mrchu toulavou). Určitě to všem vyjde, tfuj, tfuj, tfuj 😉

@nikolav HSS zvyšuje procento uhnízdění embryjka, ale nic moc. Kup si v lékárně Protifar. Je to čistá bílkovina (v 2,5g přípravku je 2,2g bílkoviny), hodně to pomáhá. HSS jsem měla a pomohl 😉 A "zbytek" HSS spinká v postýlce 😵

HOLKY, DRŽTE SE...MYSLÍM NA VÁS!!!!

nikolav
30. dub 2013

@sal80 Díky určo koupím co nejdřív!

dada074
autor
30. dub 2013

@nikolav já vím,že to pěkně štípe,ale zase vědí proč to dělají.

dada074
autor
30. dub 2013

@sal80 jsi zlatá díky. 😉

dada074
autor
30. dub 2013

@irisi jsi zlatíčko,já ti přeji jen ať bublinka sílí a dělá mamce a taťkovi jen a jen samou radost,potřebovala jsem povzbuzení.

irisi
30. dub 2013

@nikolav hodně, může ti zkolabovat tělo 😕 , nemusí ani ten Clexane stačit as můžeš mít trombózu či embolii, prosím snaž se pít co nejvíc ..... mě třeba při hospitalizaci ani neodebrali krev jak stála... museli počkat až po litrové infuzi .... jj užívám Protifar 3x dennně tři odměrky..... už mám druhou pixslu a není malá, určitě si kup (pozor, v lékárnách nemají na skladu ale do druhého dne objednají) ..... tak to je fajn, přeci jenom už ti klesá hcg z ovulační injekce, takže to po OPU rychleji odpadá než třeba po uhnízdění..... tak to je fajn 😉, když dr. nevidí problém to je důležitý a fakt je to pro uchycení dobré 😵

irisi
30. dub 2013

@dada074 však od toho tu jsme...... ty jsi byla pro nás, my bude s tebou 😎

dada074
autor
30. dub 2013

@irisi fakt jsi zlato. 😉 A ty hormony jsou sviňský už bych zase brečela,zlaté šestinedělí,to ti povím. 😀 😀

maraida
30. dub 2013

@coralin mě je po tom Pentomeru taky někdy blbě,ale budu ho mít jen do ET,tak to už těch pár dní vydržím

raaaadka
30. dub 2013

@irisi děkuji za odkaz. Mám teda volat na tel. Info pro pacientky gyn. Ambulance?

irisi
1. kvě 2013

@raaaadka ano, na to bych zavolala

Dobré ráno všem.

raaaadka
1. kvě 2013

Dobré ráno!

pistalinda35
1. kvě 2013

dobré ránko a klidný úspěšný den 🙂

lussi
1. kvě 2013

Dobré ránko 🙂

ewik84
1. kvě 2013

Dobré ráno 🙂 To je hezký, jak všechny hned o probuzení letíme sem 😀

pistalinda35
1. kvě 2013

@ewik84 těsně po probuzení, těsně před usnutím a vůbec pořád 🙂)))))

alba1
1. kvě 2013

Dobré ráno všem 🙂 dneska jsem se vzbudila s pocitem, že květen je ten pravý měsíc na // 😀 9.5. jdeme na kontrolu a domluvíme se na KET 🙂 bojujeme dál...a všem vám držím palečky 🙂 to by bylo, aby nebyl dvojčákový výsledek 😀

ewik84
1. kvě 2013

@pistalinda35 zjistila jsem, ze uz sem chodim vic nez na FB 😀

ewik84
1. kvě 2013

Tak jsem volala na vysledky z krve a je to negativni. Takze vysazuji prasky. Jdu si ted jeste na chvilku zdrimnout a pak se jdu vrhnout na to planovani dovolene 🙂

pistalinda35
1. kvě 2013

@ewik84 to ja take 🙂) FB na miminka nema 😀 a to jsem na nem byla skoro porad... ale je fakt, ze vcera jsem tam sdilela jarni fotku naseho Mourka... 🙂

pistalinda35
1. kvě 2013

@ewik84 to me moc mrzi ☹ drz se berusko a bojuj...

pistalinda35
1. kvě 2013

@alba1 drzim moc palecky !!!!

alba1
1. kvě 2013

@ewik84 neboj další pokus vyjde, ted to vypusť z hlavy (no snadno se to píše, hůř dělá) ale užijte si dovču 🙂 a 3 měsíce utečou jako voda a vy se vrhnete do dalšího boje 🙂

ewik84
1. kvě 2013

@pistalinda35 ja uz jsem se s tim smirila tak nejak v pondeli. Musim si ted proste najit jinou zabavu, nez planovani rodiny a vse kolem, co se deti tyka 🙂 Nejvic me stve, ze se musim vratit zpet do prace. Me bylo doma taaaak dobre 😀

alba1
1. kvě 2013

@pistalinda35 a ty na sebe dávej pozor, těhule 🙂 díky Tobě začínám věřit na zázraky 🙂

pistalinda35
1. kvě 2013

@alba1 teď jsem dělala test a je tam mini dušík- je to 16 den od ET.... nějak to nechápu... nejradši bych šla znovu na krev 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru