IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

irisi
2. kvě 2013

@1miska ty jo tak to je drsný a absurdní 😠 😠 !!!!!!.... hele nejde aby ti to na pojišťovnu psalo aspoň chvíli centrum a pak tvůj gynekolog? mě dali jeden recept na balení v nemocnici a pak dr. z Caru
@kolino není to zahnizďování? měla jsi prodlouženou kultivaci nebo ne?
@megie4 datum opu=datum ovulace

kolino
2. kvě 2013

@sasanka033 no toto já mu mám pomoct? chichichi já taky trpím 😅

kolino
2. kvě 2013

@irisi jj měla jsem prodlouženou kultivaci. uvidím za týden co to, pokud se to nerozjede.

mardusenka30
2. kvě 2013

@kolino o klidovém režimu a absenci sexu by měli v CARU poučit spíš nastávající tatínky než nás🙂 chápu, 5 let je dlouhá doba a absence sexu leze na mozek každému chlapovi,. mám doma klidasa, ale také trpí a já s ním🙂

sasanka033
2. kvě 2013

@kolino ber to tak, ze kdyz mu pomuzes, tak budes mit doma klid🙂 hele vybitej chlap = hodnej chlap🙂

sasanka033
2. kvě 2013

@mardusenka30
@kolino
no holky ja teda se o nej v tomhle smeru staram🙂)) von je pak takovej klidnejsi a hodnej a stara se zas o me🙂 je to vyhodnej business🙂

mardusenka30
2. kvě 2013

@sasanka033 já se také starám, ale u mě se bojím, takže jsem v celibátu🙂

sasanka033
2. kvě 2013

@mardusenka30 no to je jasny, to ja jsem taky mesic protrpela, dyt tady taky spousta holek pise, ze si to telo s tim poradi po svym a klidne si orgasmuje ve spanku🙂 to proste neovlivnis🙂

sasanka033
2. kvě 2013

@pistalinda35 cusky zlato, kde te mame?

mardusenka30
2. kvě 2013

@sasanka033 no z mých snů asi mít orgasmus nebudu🙂) spíš se budím zpocená, mám pořád takové hororové🙂)

sasanka033
2. kvě 2013

@mardusenka30 taky jsem ted mela...asi z tech stresu:(

mardusenka30
2. kvě 2013

@sasanka033 jj hlava pořád něco šrotuje i ve spánku...

sasanka033
2. kvě 2013

@mardusenka30 presne! predstav si, ze dneska jsem se poprve rano nevzbudila s myslenou na ivf. poprve asi za posledni mesic. jinak s tim chodim spat a je to prvni, co mi naskoci po probuzeni.

go
2. kvě 2013

Ahoj vsem, vcera jsem po tydnu vratila neterinku, tak mam cas trochu vas docitat 🙂 . Velka gratulace vsem // 🙂

mardusenka30
2. kvě 2013

@sasanka033 tak to gratuluji, mám to podobné, přes den se zabavím a večer v posteli tvořím scenáře🙂 a ráno se probouzím a říkám si co nového bude na koníkovi🙂

pistalinda35
2. kvě 2013

holky měla jsem absťák na naší diskusi ..celé dopoledne mi nešel net 😀 po obědě jsem jela k doktorce ukončit neschopenku..

irisi
2. kvě 2013

@pistalinda35 už vyrážíš do práce? já půjdu nejdřív za týden a vůbec se mi nechce 😒

megie4
2. kvě 2013

@sasanka033 já jsem měla OPU 13.den cyklu,ET 16.den,takže u mě je to asi + - 12.den po et,ze jo? 😖 😅

janinafox
2. kvě 2013

Ahoj holky, tak já se taky podělím o své novinky. OPU mě čeká asi až v pondělí, zítra jdu ještě na kontrolu no a od úterka jsem na neschopence. A před chvílí volal šéf, jak to vidím prý časově s mou nepřítomností, jestli si za mě mají najít náhradu. Tak trochu jsem to pochopila jako "jestli budeš doma moc dlouho, tak čau"... docela síla, můžu vám říct že jsem mírně v šoku. Mluvila jsem s ním pak ještě jednou, to říkal že pokud je moje neschopenka v řádech dnů-max. týdnů, tak by to mohlo být relativně v pohodě.... Jinak v práci jsem tohle všechno ohledně ivf sváděla na gynekologické problémy a je teda fakt že se mě manželka mladýho šéfa (syna toho hlavního šéfa) ptala jaks mimčem tak jsem říkala tedy že nám to pak doporučili doktoři co nejdřív ale že semi do toho ještě nechce a tak (přece to nebudu vyprávět že mimčo chceme a podstupujeme ivf, že jo)... tak doufam že se to nedoneslo k hlavnímu šéfovi v trochu jiné formě.... no jo, tak doufám že to bude ok...

sasanka033
2. kvě 2013

@megie4 no pokud mas cyklus cca 28, tak pak jo. ale jak rikam, moc bych se podle toho zas neridila, pac ty hormony udelaji svoje. hlavne ale ty budes na ms cekat marne, to ti povidam🙂

sasanka033
2. kvě 2013

@janinafox ahoj, jen tak te proste vyhodit nemuzou, neboj se. a kdybys mela jakykoliv problemy, okamzite mi napis a ja ti reknu podle detailu, jak postupovat. jedinej legalni zpusob je, ze by zrusili tvoji pozici, ale to zas nemuzou na tu pozici hledat nahradu. proste dej vedet, kdyby neco.

megie4
2. kvě 2013

@sasanka033 no,ja mívám 28 dní,ale před stimulkou to bylo třeba 32,takže jak kdy.Každopádně 12.den mám v sobotu,tak uvidím.A taky sleduju čípek a posledně po "zakousnutí "byl tvrdší a uzavřený,což teď není. 😒 Tak si to radši moc nemaluju.

sasanka033
2. kvě 2013

@megie4 hele cipek, to je podle snad vetsi veda nez cely ivf🙂) no fakt, tam vysledovat naky pravidla, to je tezsi nez vystudovat jadernou fyziku🙂

janinafox
2. kvě 2013

@sasanka033 moc děkuju, jsi strašně moc hodná.... 🙂 já tedy doufám že to bude ok, ale chápeš že radost mi to neudělalo 😅

sasanka033
2. kvě 2013

@janinafox no to je jasny. v principu jde o to, ze zamestnavatel sazi na to, ze uz vlastne nebudes chtit v takovym prostredi pracovat, kdyz o tebe nestoji a ze nebudes bojovat a nechas se o tu praci pripravit, nebudes se branit. ale nekdy staci jen dat najevo, ze znas svy prava a oni sklapnou a najednou se nic nedeje...tak drzim palce🙂

pistalinda35
2. kvě 2013

@irisi moc se mi nechce, ale preci jen jsem doma uz skoro mesic a pul.... ale obvodacka rikala, ze kdyby cokoli,tak hned mi da rizikac.... ja se hlavne modlim , at mimi vydrzi cestovani do prace..je to sice "jen" hodka a pul,ale za to 4 prestupy....

janinafox
2. kvě 2013

@sasanka033 tak o tom ivf neví, tak doufám že si to s mimčem nedomysleli jak to je... snad to bude ok, říkala jsem i do tel. šéfovi že bych něco mohla dělat doma tak se na to negativně netvářil... tak snad to bude ok....
jinak moc děkuji za ochotu, aspoň se mám na koho obrátit kdyby něco... 🙂

maraida
2. kvě 2013

@kolino je ještě brzy na nějaké závěry.Opravdu to nemusí nic znamenat,může to být uhnizďování.

@dada074 držím palce na zítřejší UTZ 🙂

@lussi tak co UTZ?

Já mám dnes po UTZ,6 folikulů a v pondělí OPU.

coralin
2. kvě 2013

@meyryen to já právě byla taky...

coralin
2. kvě 2013

@maraida tak držím palce a kdy jdeš na ET?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru