IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

1miska
7. kvě 2013

@nikolav no oni jsou tam mazli proste všichni ti chlapi - koudelka, machač, štelcl 🙂 jestli to bude v patek OK, tak mi oni a jejich vtipky budou chybet 🙂

mardusenka30
7. kvě 2013

@1miska no sice to americky zní, ale máš jistotu dobře odvedené práce, já jím věřím, proč by to dělali, ale jistá pochybnost ve mně sídlí...zase mě nechali 2 hodiny ležet v poloze jako při transféru na vozíku v jiné místnosti, aby mělo embryjko čas se zabydlet...tento přístup jím chválím, sice to bylo dlouhé a krátce po OPU ještě bolavé, ale zase byl asi člověk klidnější...právě pro mě byl šok, že tu někdo měl i fotku...my fakt nic ani partner nebyl přítomen...

malinka_02
7. kvě 2013

@akashka tak u nas v caru je to kdyz zacnes krvacet po 13 hod taj jsi jakoby 0dc a za 1dc se pocita az dalsi den.

dada074
autor
7. kvě 2013

Ahoj holky,tak já jsem se doplácala domů a máme z 5 folíků 4 kousky,vím že všechny nevydrží,ale kdyby alespoň dvě byli tak jsem šťastná jak blecha,volat máme zítra v 10 hod.

Jinak za ten den jste toho zase popsali a já vůbec nemám čas,musím jít pomalu dělat véču,takže si vás dočtu večer a to tu pro změnu není ani noha 😖

@lussi to mě moc mrzí,ale zase si nemyslím,že by to popraskalo pokud jsi měla Cetrotide,to ti tam řekli na rovinu,nebo řekli,že byli prázdné a hlavně nechápu proč na poslední chvíli ta darda hormonů?Uvidíš to bude bojovník.
@irisi tobě jsem chtěla říct,aby jsi nepřivolávala nic špatného,neboj srdíčko bude.

malinka_02
7. kvě 2013

@nikolav tak to mas ket za chvilku!
@1miska me to ukazovali 4x ale uprimne nikdy jsem bylou tecku nevidela..

malinka_02
7. kvě 2013

@dada074 super! Tak drzime palce at se hezky oplodni..
Ja mela taky uz vcera v 8 foliky 18mm a normalne mi rostou 3mm denne .. Tak se taky bojim jak tam gydrzi do ctvrtka..

1miska
7. kvě 2013

@malinka_02 ja ji prave videla a dost me to prakvapilo 🙂 mozna mají lepsi UZ, ale nenapadlo by me ze to bude videt, ještě jak si tam fakt plave sem a tam 🙂

dada074
autor
7. kvě 2013

@malinka_02 neboj vydrží,do zítřka počkají 😉 A držím palečky ať je jich tam co nejvíc.

lussi
7. kvě 2013

@malinka_02 no to je nejhorší, doktoři si vždycky všechno zdůvodní, je to fakt haluz, když se to povede. Co naděláme. Ale já si teda servítky dnes nebrala, řekla jsem mu svoje a šla jsem. Jsou to babráci. A vzpomínám na Podolí, tam mi Řezáčová zaváděla embryjka od oka, ani nepoužívala utz. Jako důvod mi uvedla, že zkušený doktor ho nepotřebuje, tak jsem to párkrát vydržela a pak jsem vzala kartu a šla sem a to byla asi taky špatná volba 😀

@mardusenka30 tak koukám, že jsi narazila taky na samé zkušené lékaře

lussi
7. kvě 2013

@dada074 řekli, že byli jen dva folíky a ty odsály, tzn. dvě vajíčka a jedno na odpis. Ostatní folíky prý byly menší, tak se jimi ani nezabývali. Kamarádce odsáli všechny, taky je měla malé, alespoň to zkusili, chodí do Gennetu. Tady se na to, sorry za ten výraz, vysrali. Ale já stále doufám, nevyjde li to teď tak to vyjde příště, pokusy ještě mám, tak proč se z toho hroutit, akorát si tím kazím náladu sama sobě a stejně si nepomůžu, když to tak dopadlo 🙂

mardusenka30
7. kvě 2013

@lussi začínám mít ten pocit☹

raaaadka
7. kvě 2013

@lussi
A co máš vlastně za problém? Proč to nejde přiirozeně?? 🙂

raaaadka
7. kvě 2013

@lussi
A proč se snaží tělo šetřit při tý stimulaci? Já měla gonal 300 jednotek denně, to je dost... Jsem trochu přibrala, dnes jsem pěkně v ráži, vzteklá jak pes. Najednou mi došlo, prachy v čudu, nevyšlo to a ještě jsem ztloustla. 😒 a na tu laparku s histerkou nejdu, nenechám v sobě nikoho šťourat. Známý doktory nemám a nebudu riskovat co by se mohlo stát. Nechám to tak jak to je.

nikolav
7. kvě 2013

@1miska Jsou všichni fajn. I Kozumplík se mi líbil. By mě zajímalo jestli kde našli tak schopné a navíc hezké a sexy doktory! Opravdu jeden vedle druhého. Ale zase když se ti to v pátek podaří tak ti dají to největší štěstí! A budeš na tuto etapu života, i když byla jedna z těžších, vzpomínat krásně. A to hlavně díky nim 😀

lussi
7. kvě 2013

@mardusenka30 no snad se vše v dobré nakonec obrátí 😉 Hele držím moc palce, ať je testík pozitivní nebo ta krev!Dneska jsi 11 den po,že?

nikolav
7. kvě 2013

@malinka_02 To jo a už se na něj strašně moc těším!

raaaadka
7. kvě 2013

@mardusenka30
Konečně někdo, s kým sdílím pocity. Já pochybovala od ET, že mi něco zavedli a fakt o tom pochybuju i teď. Proto už do žádných pokusů nechci jít. Jen jsem se to bála sem napsat, abyste mě nevypískaly z diskuse. 🙂

lussi
7. kvě 2013

@raaaadka já se léčím se štítnou žlázou, dlouho mi na to nepřišli, proto se zřejmě ty předchozí pokusy nedařily, teď už ji mám ok. No a tady mě šetříli, protože jsem jich minule měla moc, měla jsem mírný ohs, ale bylo mi dobře, ani břicho nebolelo. A embryjka jsem z těch 16ti kousků měla vždy kvality 1. Prostě dementi, dávky mi mohli zvednout mnohem dřív, ale nechali si to až na konec a v plně palbě, to pak asi moje nebohé tělo nezvládlo 🙂

raaaadka
7. kvě 2013

@lussi
Aha, no třeba to má vyjít právě s tím jedním. Zatím nenadávej, aspoň nemusíš přemýšlet které vyberou k zavedení.

mardusenka30
7. kvě 2013

@lussi no emryotransfer byl 27.4., takže 10 dní, testovat budu zítra ev. ve čtvrtek ráno na krev jdu také ve čtvrtek...a bylo by to fajn kdyby to vyšlo

mardusenka30
7. kvě 2013

@raaaadka no já to mám v sobě od té doby co v pátek mi v tel. řekli že dvě embryjka jsou výstavní kusy a v sobotu najednou kde nic tu nic jedno🙂

mardusenka30
7. kvě 2013

@raaaadka ale zase chápu, že asi odpadnout mohla

martulena
7. kvě 2013

@martulena Já jsem jseště netestila na transferu jsem byla v pondělí minulý týden tak budu dělat test asi až ve čtvrtek. Nebo počkám na krev uvidim. 😨

martulena
7. kvě 2013

@mardusenka30 ježiš já tu odpověď poslala sama sobě už mi asi hrabe. Tak si jí prosím přečti o řádek víš. 😕

aaajeto
7. kvě 2013

Ahoj holky, muzu se pridat? Na transferu jsem byla minuly tyden ve stredu. Dnes jsem to samozrejme uz nevydrzela a zkusila odpoledne test. A vidim tam neco jako carku 😕 . Takze ted sjizdim jak blazen vsechny diskuze, abych se dozvedela, jestli to muze byt jeste pozustatek Ovitrelle.

irisi
7. kvě 2013

@dada074 rozkaz šéfe...a tem tvým bojovnickum drzim pesti,at vydrží vsechny 😵

irisi
7. kvě 2013

@aaajeto může,ale i nemusí.....těžko říct,kazda jsme jina a jinak se vyplavuje ten ovitrelle

aaajeto
7. kvě 2013

@irisi nee.... to jsem nechtela slyset 😀 Je mi to jasny, musim cekat. Ale budu si tajne doufat 🙂

lucik1986
7. kvě 2013

Ahoj holky, včera jsem si pro klid nechala vzít krev. hodnota HCG je přes 2000 🙂)) jen mi zjistili nějaký problém se štítnou žlázou ☹ ve čtvrtek jdu na endokrinologii ☹

ewik84
7. kvě 2013

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru