IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

pistalinda35
7. kvě 2013

@lucik1986 ja beru na stitku prasky asi tri roky... a byla jsem dohodnuta s doktorem, ze hned jak otehotnim , tak si zvysim davku...a prijdu na krev. Leky jsem zvysila,ale krev necham az po uternim ultrazvuku... ty jsi mela pred tehu problem se stitkou ?

ewik84
7. kvě 2013

@raaaadka mám pocit, že nebudete jediné. Taky jsem si říkala, jestli ho tam dali. Jako jo, videla jsem na pidi a starem monitoru, jak tam neco zavadeji a pak mi ukazovali tekutinu v deloze. Pak laboranti rekli, ze v jehle nic nezustalo. Ale stejne jsem si rikala, jestli jim muze clovek verit. Stejne tak mam pochybnosti, co udelali s tema ostatnima, jestli byly fakt tak spatne a prestali se vyvijet, nebo jestli s nima udelali neco jineho. Do toho clovek nikdy neuvidi a muzou se tam dit neuveritelny zverstva :(

ewik84
7. kvě 2013

a jeste jedno video na IVF ...aneb, cim jsme si prosly. http://www.doctor-tv.cz/play/video-ivf-od-ziska...

malinka_02
7. kvě 2013

@dada074 no do zitrka mozna ale ja jdu ve ctvrtek 😠
@nikolav to je jasny ja se taky vzdy tesila!

@raaaadka vis co bohuzel do toho s tim clovek jde, my mame za sebou ivf a 3 kety, penez spoustu a ted druhe ivf.. Pribrala sem celkem 12 kg a penez spoustu a tehotne nejsem ale tak kdyz chceme dite musime neco obetovat no..

malinka_02
7. kvě 2013

@lussi me to teda zatim od oka nedelala ale minule to od ni bolelo pekne, ale furt lepsi od ni nez od Krcmare a Zackove to je uplne o nicem.. Toho se prave bojim vsichni rikaji at odejdu ale aby to jinde nebylo horsi..
@aaajeto a mela si ET nebo KEt? Ono nejde o termin transferu ale o termin aplikace ovitrelle , ja ho mela treba dlouho po aplikaci-viz me album..
@lucik1986 super! Gratuluji! To bude v pohode! To timteda meli zjistit davno predti. Ale na endokrinologii se chodi do 10 tt takze ti to urcite podchyti hned ti daji leky.

lucik1986
7. kvě 2013

@pistalinda35 nene neměla. naopak když mi v gennetu dělali testy bylo všechno ok. Ale dr. mi říkala, že to může být i tou stimulací. No snad to bude ok

lucik1986
7. kvě 2013

@malinka_02 Já jsem měla štítnou žlázu před ivf v pořádku. Moje prakticjá dr i v Gennetu to hlídají

aaajeto
7. kvě 2013

@malinka_02 mela jsem ET (2 petidennni blastulky) - ovitrelle jsem pichala pred 13 dny.

raaaadka
7. kvě 2013

@malinka_02
Jo, jasný, chápu to, jen je to pro mě dost neprůhledný a člověk platí a platí a musí prostě věřit doktorům.

lussi
7. kvě 2013

@lucik1986 neboj, jen ti upraví dávky (já zobu Euthyrox). Když se to hlídá od začátku je to v poho. A krásná hodnota hcg, super 😀 To jsou dvojčata ne? 😀

lucik1986
7. kvě 2013

@lussi No 16den po ET je to asi jen jedno. Ale kdo ví 🙂 jooo Euthyrox budu brát taky myslím

mardusenka30
7. kvě 2013

@martulena a kdy jdeš na krev? pokud budeš ve čtvrtek testovat tak držím palečky, já už se fakt bojím...

irisi
7. kvě 2013

@aaajeto ja vim,ale jsem jen upřímná .... hele ber to pozitivne,ted každé 2 dny testuj a bud budou solit a je jasno a nebo se vytrati a budes vedet ze je to injekce a další variant je 100%tehu 😉

malinka_02
7. kvě 2013

@lucik1986 aha tak tomje husty, ale mas se to resit do 10tt. To stihas 😉
@aaajeto tak to uz bude miminko 😉 Testni zitra a pokud zesili i jen trochu tak je to tam!
@raaaadka bohuzel jo no.. U nas treba nedelaji vikedny ani svatky a doktor prijde ten co tam je takze ani to neovlivnis..

irisi
7. kvě 2013

@lucik1986 krasna hodnota X-) kolikaty den po et?gratuluji a to ti zjistili sami o sobe nebo to chtěl se stitkou gynekolog ?

lucik1986
7. kvě 2013

@malinka_02 🙂 to jo 🙂 jeste ze jsem na tu krev sla. Chtela jsem se trošku uklidnit a nakonec jsem odhalila problém. No snad to bude nějak v pohode a nebude to nic hrozného

lucik1986
7. kvě 2013

@irisi včera 16den po ET. Já jsem byla na krvi před OPU při předoperačním, no a vyšli mi špatně hodnoty. Tak jsem šla na kontrolní odběr a dr. se to nelíbilo

raaaadka
7. kvě 2013

Tak ovulka fakt po Ivf proběhla. Teplota už je nahoře. 🙂
Byla 11. den , jinak bývá 13-14. den.

irisi
7. kvě 2013

@aaajeto tak podle tech dní. Ti tise gratulujuuuu,to uz by mohlo byt 😉

irisi
7. kvě 2013

@lucik1986 hele ha 15den a taky 2000 a dr. Me desila dvojkami ,ale za ne bych byla nejšťastnější ....drzim palce

irisi
7. kvě 2013

Teda holky omlouvám se za ty překlepy ,mam novou klavesnici na mobilu a nic to neumí. A ještě to kazi slova ☹

aaajeto
7. kvě 2013

@irisi Ja na ten test porad cumim a zda se mi, ze jak uschl, tak uz neni skoro nic videt. Uz mi hrabe. Chce to klid a nohy v teple. Zkusim zitra.

nikolav
7. kvě 2013

Holky braly jste některá po ET/KET Magne B6 ? Popřípadě jak? Nechci nic pokazit, ale čím víc zvýším šanci na uhnízdění (abych neměla křeče stahy dělohy) tím líp.

raaaadka
7. kvě 2013

Holky, moje tělo se asi čistí, nejdřív strašná rýma a teď strašná pleť, asi se čistím od hormonů nevím. Mám akné na bradě čele a krku. 😒

mufyxa
7. kvě 2013

@aaajeto ahojky zkus testnout znovu a bud ten duch zmizí to by znamenalo ovitrell a pokud bude silnější tak je to // tzn velká radost 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

malinka_02
7. kvě 2013

@lucik1986 to ma strasne moc lidi a jen staci to podchytit 😉

kolino
8. kvě 2013

@mardusenka30 tak jak???? testovala si? už zítra jdeme obě na krev...tak držim palce k pozitvní.

megie4
8. kvě 2013

@mardusenka30
@kolino Ahoj holky,tak jak,jsou tam // ? 🙂

mardusenka30
8. kvě 2013

dobré ráno děvčátka

@kolino
@megie4 tak testy provedeny hned po probuzení dva citlivost 10 a test pregnant nehnul ani brvou, bílý jako sníh a mamatest hlásí krásného ducha po zaschnutí, tak nevím co si myslet, ještě víc mě to rozhodilo a zítra se rozhodne. Kolino co ty?? Také držím palce spolubojovnice... A megie4 kdy budeš znát krev??

eevvaa
8. kvě 2013

dobré ráno, jsem na to podobně, na mamatestu sněhobílo, ale jsme teprve 11.den po ET, takže nějaká naděle tam furt třeba je, zkusím znovu v sobotu, na kontrolu jdu až ve středu 15.5. No ale po včerejším špinění už tomu nevěřím, ale je to den kdy měla přijít normálně MS a to se prý stává mě spousta lidiček uklidňovala, pak si to přeberte,že, tak už aby bylo za týden a bude to jasné.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru