IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malinka_02
9. kvě 2013

@sasanka033 ty 3 mesice jsou kvuli pojistovne, neni to ani 3 cykly ale fakt 3 mesice takze tba s cyklama 28 ti to vyjde az 4 cyklus..
@akashka ja sem taky v kancelari ale taky stres.. Je to blby no ale na rovinu nekdy je vetsi stres byt doma a pozorovat se!!

dada074
autor
9. kvě 2013

@sasanka033 to mě mrzí,hele pokud nezvažuješ změnu Caru,nechala bych v dalším měsíci udělat ten KET a pak bych eventuelně přemýšlela o laparce,pokud se nezadaří tak budeš mít dva měsíce a to ti krásně vychází popřípadě na další IVF,ty tři měsíce odstup jsou pro pojišťovnu aby to stačili schválit,není to kvůli hormonům.A že je to kráva víme obě,ty truhlíku až se budeš příště objednávat tak se zeptej kdo slouží. 😉

malinka_02
9. kvě 2013

@maraida dekuju, me prave taky ne a jim taky ne.. Jo a nemohli mi zas zavest kanylu tak mam rozbodanou ruku a nakonec na hrbete ruky. Jen me teda sokovalo ze pra maji vetsi uspechy s morulkama tak ted zavadi morulky..
@sasanka033
@mardusenka30 doufam ze budou zrala a oplodni se!! Dekuju!

malinka_02
9. kvě 2013

@dada074 nemej 😀 Super ze 3 bojovnici!

akashka
9. kvě 2013

@malinka_02 to je mi jasné, snažím se už na ty dva týdny naplánovat nějaké aktivity, manžel si v té době vezme na střídačku pár dní volna a někam vyjedeme na malé výlety.. a když budu sama doma, tak holt pujdu sama na prochazku a budu hodne cist, mam zasobu knizek :D no jeste nejsem uplně rozhodnuta, ale zatim se vic klonim k tomu byt doma v klidu a nenervit v praci 🙂

meyryen
9. kvě 2013

@sasanka033 Mám za sebou 1. IVF v lednu a teď povinnou tříměsíční pauzu, žádný v mrazáčku jsem neměli. Teď mě čeká druhé IVF, datum OPU a ET ještě nevím, začínám stimulovat za týden 😉

sasanka033
9. kvě 2013

@meyryen aha aha🙂 diky za aktualizaci teda🙂

nikolav
9. kvě 2013

Já jsem pro zůstat rozhodně doma. Nemám kancelářskou práci, ale běhací. Navíc sloužím dvanáctky a noční a stres až na půdu. A nedokážu si představit, že bych po OPU kdy jsem měla pak hyperstimulák obskakovala důchodce. To jsem byla ráda, že žiju. A ještě teď se brzo unavím a jsem ráda, že jsem doma. Vyspím se, pak jdu na zahrádku a jsem v klidu. A nemám pocit, že bych se pozorovala nebo tak. Sice ještě není co pozorovat, ale zkrátka na to nemyslím. Přemýšlím nad jinýma věcma a čtu si a tak. Mě je teda lépe doma.

sasanka033
9. kvě 2013

@dada074 🙂 ja uz snad fakt nepujdu k nikomu jinymu nez jirsovy a rezabkovi. ale co budu delat, kdyz ten den proste nebudou? no je to blby, tenhle system no..
ale to vis, ze ted pockam na ket a snad uz dalsi vysetreni nebudu potrebovat, protoze budu tehotna🙂 a kdyz ne, tak asi nekoho u apo uskrtim🙂

sasanka033
9. kvě 2013

@dada074 jo ale co se tyce laparky, tak jsem si rikala jeste tohle: pokud se z ketu miminko nepodari, tak se objednam na pruchodnost primo k rezabkovi. a podle vysledku asi pak na laparku - nechce se mi do ni v lete, kdyz bych pak musela bejt na neschopnostit tri tydny...doma zavrena..

akashka
9. kvě 2013

@nikolav jj taky myslim.. navic teda ted me zacly uplne strasne bolet svaly, nebo spis jako unava, jak kdybych byla vcera cely den v posilovne.. asi z tech naplasti, z prednisonu jsem neuveritelne unavena a pak jeste ten utros.. to je stejne clovek v praci k nicemu :D

sasanka033
9. kvě 2013

@malinka_02 ted teprve ctu, ze mi pises tri mesice jakoze tri mesice🙂 diky za info, hnedle jdu pocitat 😀

nikolav
9. kvě 2013

@akashka Já budu utroš zavádět až od 14 dne cyklu. Ale měla jsem ho po OPU. Nic semnou nedělal, jen to vytékání. Mě přijde i když si ho dám na noc a jdu spát, že toho vyteče moc. I když já zavádím 4 tak snad tam zůstane něco. Akorát bych asi potřebovala delší prsty 😀 mě bolí všechno. Včera mě bolel žaludek asi z těch knedlíků a dnes nad ránem mám bolesti dělohy při MS to je strašné. Jsem totálně nepoužitelná a přitom tolik práce mám. Ale jsem tak unavená a rozbolavělá, že ničeho moc nejsem schopná. A navíc mi ještě odeznívá ten hyperstimulák. Je mi sice dobře, ale tak dva týdny se to vstřebává ta voda i když břicho už nafouklé nemám. A bolí mě klouby. Asi je to jedno k druhému.

malinka_02
9. kvě 2013

@akashka no vuidis sama.. Ja mam za sebou tedy 4 transfery a pro me lepsi byt v praci.. Doma se clovek furt sleduje a hleda na konikovi priznaky.. 😀
@nikolav no uvidis jestli se pak budes pozorovat 😀

nikolav
9. kvě 2013

@malinka_02 Já se nějak moc nepozoruju. No ono nebylo kdy 😀 když jsem měla hyperstimulák tak jsem byla totálně mimo. Bolelo mě všechno tak, že jsem stejně nevěděla co mě bolí víc a mozek jsem snad měla mimo provoz. A teď si užívám klidu. Pak se uvidí. Ale u mě to bude stylem je ti špatně? Tak jsi blbá nemáš tolik žrat. Bolí tě prsa? Je to z Utrošu. Já to buď svedu všechno na jídlo a nebo na léky 😀 a nějaké jiné věci mě ani nenapadnou. Když jsem dostala teď v úterý MS a měla jsem křeče nad ránem v posteli tak jsem si říkala a jééé to bude průjem jak bič kolikrát jsem si říkala nežer večer tolik!! Tak jsem vstala a na wc jsem to měla červené na bílém 😀 to, že bych dostala MS mě ani ve snu nenapadlo 😀 tak já su blbá 😀 hlavně, že jsem čekala kdy konečně dojde.

maraida
9. kvě 2013

@dada074 to je super!Budu ti zítra držet palce!Kolik budete dávat?
Mě ráno volali,že se zatím taky drží všechny 4,tak doufám,že do soboty to zvládnou...

@malinka_02 jj,já minule taky skončila s kanylou na hřbetě ruky.Já měla zatím zaváděné vždy moruly.Jednou to vyšlo a jednou ne.Teď poprvé budu mít blastocystu.V Cube moruly asi nedávají.Dr.říkal,že buď bude ET dnes,to jsou 8mi buněčné a nebo až blasty.

akashka
9. kvě 2013

@nikolav jj utros sem prave taky mela, a ja z nej byla hodne unavena a bolela me prsa, ale ta unava je asi i z prednisonu.. a mela jsem zavadet 1-1-1 a to jako v praci v kanclu je fakt vesele :D navic nema sanci se to ve me udrzet, kdyz si tu ani lehnout na chvili po zavedeni nemuzu... ted dopoledne jeste jakz takz funguju, ale odpo je ta unava strasna, a dnes teda jeste ty svaly, tak skoro neudrzim propisku 😒

@malinka_02 uvidim, kdyz to doma bude des, dovolenou muzu kdykoliv zrusit 🙂

1miska
9. kvě 2013

@akashka ja jsem byla od punkce doma cca 10 dni - sami mi to rikali ze po transferu tyden bez sexu, vany a sportu - pracuji na smeny v nemocnici a nekdy je to tam pekny poklus 🙂 ale ted uz chodim, plno lidi me strasi, ale chci zatim chodim, neumim si predstavit cely tehotenstvi byt doma - sice je to poklus, ale zase v porodnici kde pracuji mi vysli vstric a preradili me na oddeleni sestinedeli - takze pohoda 🙂 jen mi byva po ranu hodne poslednich par dni spatne, takze nocni zacinaji byt peklo, telo si asi vecer kdy nejdu spat mysli ze je dalsi rano nebo nevim co si myslim a je mi mizerne - cola a susenka, jinak nic, tak uvidime jak to zvladnu dal....

nikolav
9. kvě 2013

@akashka Já jsem doma a je mi fajn. Dnes je manžel v práci od rána až do půl noci takže se proválím dneska. Jen navečer půjdu do zahrady trošku na vzduch a něco málo podělám. Nechodím ani do obchodu. Teď už bych schopná i byla, ale rohlíky a chleba mi každé ráno nosí tchán. Chodí pro chleba do pekárny, který nese do práce a pak sedne do auta a doveze i nám. A když jsem byla mimo provoz úplně tak chodil nakupovat manžel. Teď už je to lepší to nejhorší je pryč, ale hyperstimulák pak odeznívá ještě nějakou chvilku. Navíc jsem měla hodně hustou krev a ta plazma se tam taky neobjeví hned. Tak se ještě zadýchávám a při změně tlaku mi není vůbec dobře. No má to úskalí, ale stojí to za to. A ty už utroš zavádíš?

aaajeto
9. kvě 2013

@irisi Ja to beru tak, ze chlapi azospermici udelali pro poceti ditete (ted myslim nekonecne SPG, MesaTesy,....v neposledni rade balik penez) vic nez mnozi, co k diteti prisli ani nevi jak. Tak koho jineho by melo byt, nez jen jejich.

nikolav
9. kvě 2013

@1miska A chodíš do práce na vlastní žádost? Protože od naší vrchní sestry dcera pracovala taky v nemocnice a hned jak zjistila, že je těhotná musela to nahlásit a byt doma. Mají tam takové nařízení, že těhotné tam u nich v té nemocnici nesmí pracovat. Ale asi je to všude jinak.

akashka
9. kvě 2013

@nikolav nene utroš nám dají určitě až po ovulaci, ale z prednisonu jsem unavena i tak šíleně.

akashka
9. kvě 2013

@1miska hlavně teda v těhotenství bys v noci pracovat neměla vůbec.. to určitě nějak zařídit půjde ;)

mardusenka30
9. kvě 2013

to čekání mě zničí, prý mi samy zavolají už to trvá přes hodinu☹((

nikolav
9. kvě 2013

@akashka No já mám jen ten Estrofem 1-1-1 a ten mám jen do UZ a pak nevím jestli mi napíše další? Kdo ví. No a od 14 dne cyklu mám zavádět Utroš 4-0-4 takové dávkování jsem ještě u nikoho neviděla! A pak kdo ví co mi napíšou ještě.

nikolav
9. kvě 2013

@mardusenka30 Držím palečky. Já bych vyskočila z kůže. Měla bych nutkání zavolat, ale bála bych se výsledku.

sasanka033
9. kvě 2013

@mardusenka30 nebooooj, drzim s tebou!🙂

mardusenka30
9. kvě 2013

@nikolav já měla volat ve v12.30 a sestra řekla, že tam není lékařka, a že zavolají samy tak čekám a nemám odvahu už volat☹

mardusenka30
9. kvě 2013

@sasanka033 děkuji moc

nikolav
9. kvě 2013

@mardusenka30 To věřím. Drž se. Snad se brzo ozvou a dej vědět výsledek. Jsem napnutá s tebou. Jen ať to hlavně dobře dopadne!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru