IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malinka_02
9. kvě 2013

@mardusenka30 tak co???

malinka_02
9. kvě 2013

@irisi je to tezky me by treba darkyne nevadila ale muz by to asi nedal.. Dnes mel zase jen 2% spermii ok jiny jsou kaput.. A o adopci taky nechce ani slyset!
Prave v tomhle veku.. Taky sestricky cumeli na ni dost skrz prsty..
Doufam ze budou zrale!! On to dnes byl doktor co se k nemu snazim chodit a vsichni meli hodne myslim ze razii teorii spis odebrat vse a zkusit nez mensi nechat..

akashka
9. kvě 2013

@coralin jj taky si myslím, a máme je všechny otestovany PGD resp. PGS, takže by to měly být blastocysty největší možné kvality 🙂 tak to přece vyjít musí! :D

@malinka_02 no my se prave na dovolenou nechystame nikam, jen tady par vyletu 🙂 a dovolene mam jeste 30 dni takze ty dva tydny klidne obetuju 🙂 ale jak rikam uvidim, kdyz to bude doma hruza a budu na palici tak se proste zvednu a pujdu do prace 🙂

sasanka033
9. kvě 2013

@teksas no jdu ten pristi prave, tenhle ne,pac to mam cystu, na hovno sliznici a zadnej folik, zadnou ovu. tak aby ten ket vubec pristi mesic byl...tak zase zacnu od 2DC estrofem cpat.

mmmilda
9. kvě 2013

@akashka ahojky, četla jsem si jak s tebou mávají v repromedě.. My tam chodíme taky, a musím říct, že sem vystřídala už snad všechny doktory.. :( taky sem byla na transferu a dvou embriek, obě se uchytly, ale v cca 5tt sme o obě přišly.. Teď čekám na 2ms a pak vše od začátku.. Žádné mražáčky už nemáme:( moje doktorka byla Hromadová, ta se ani neobtěžovala mi zavolat jak to semnou vypadá..Volal mi pak nějaký doktor.. Tak příště jdu rovnou k němu.. A Hromadová ať jde do pr...

irisi
9. kvě 2013

@ratatooy jj já dostala injekci Pamba na krvácení... a stejně nezabrala a hned večer zase krev ☹..... teď tuk tuk dobrý 🙂

sasanka033
9. kvě 2013

@teksas hele dneska jsem zas uplne v riti. psychicky. to je fakt jedna rana za druhou.

ratatooy
9. kvě 2013

@mmmilda ja nestačim zírat jak se v nekterých carech chovají

irisi
9. kvě 2013

@malinka_02 mě by taky dárkyně nevadila..... ale kdyby jsme nemohli hned o začátku oba dva tak si myslím že bychom šli rovnou do adopce... rpostě bych si to břicho co je 9 měsíců odpustila a radši bych si ho vypapala 😀...... tenhel dr. má dobrý přísgtup protože jeden nikdy neví 😉 .......... a oni nejsou bozi aby mohli být neomylný

mardusenka30
9. kvě 2013

tak holky už je verdikt venku, bohužel krevní test je negativní takže jak jsem očekávala tak se stalo, myslím, že teď si od snažení o miminko dám chvíli oraz, a pokud bych do toho šla někdy znovu rozhodně jdu do jiného CARU, teď nechám spustit naplno menzes a vyčistím se a pak se třeba něco vymyslí...tak dál bojujte, stejně vás budu chodit kontrolovat🙂

teksas
9. kvě 2013

@sasanka033 no ja vim ten nebyla ovu ale ten dalsi teda jdes...takze jakoby v tom cervnu..jo jinak ja mela na IUI proveru ...aby se delalo co nejvic vajec...
Ja vim ..ale ty to zvladnes..si silna...bohuzel boj o dite neni nic jedoduchyho hlavne psdychicky...ale treba ja ted zpetne si uvedomuju ..jak strasne me M. podporil a jak strasne hezky v podstate a v uvozovkach to bylo pekny obdobi...az na to kazdomesicni zklamani..ale zaroven to melo neco do sebe

raloj
9. kvě 2013

@mardusenka30 TO je mi mooooooc líto, ale příští pokus určo vyjde ;)

sasanka033
9. kvě 2013

@mardusenka30 kurva!:( to je mi lito, zlato nase:(

pistalinda35
9. kvě 2013

@mardusenka30 to je mi moc líto :-¨(

sasanka033
9. kvě 2013

@teksas jenze k cemu mi bude IUI, pokud mam nepruchodny vejcovody...hele je to fakt ted peklo. pripadam si uplne bezcenna. je to proste dalsi cerstva rana.

teksas
9. kvě 2013

@sasanka033 ..ne ja jen ze jsem si vzpomela ...co jsem brala na vic foliku..mene nasilneho nez prave IVF...ja vim ze se cejtis bezcenna ....ale co na to rict..bude lip!!!!! vyjde to ..proste to nebude hned ale vyjde

irisi
9. kvě 2013

@mardusenka30 strašně mě to mrzí 😢 .....

mardusenka30
9. kvě 2013

holky ani nevíte jak mě to mrzí, tolik bolesti, příznaku a změn a na konci bez vysněné čárky☹, ale jsem ráda, že vím co to obnáší o to víc si vážím každého páru, který do toho jde...

maraida
9. kvě 2013

@mardusenka30 to je mi líto ☹

sasanka033
9. kvě 2013

@mardusenka30 to zklamani boli strasne moc. ale za chvili se oklepes, uvidis...mne to trvalo tak tyden, nez jsem zas zacla byt po prvnim neuspesnem ivf pouzitelna. ted uz je mi dobre, az teda na ty vyjimky, kdy se vratim z caru zas dobita spatnejma zpravama. neboj se, bude ti lip a zas budes mit silu na dalsi pokusy🙂

mardusenka30
9. kvě 2013

@sasanka033 jj já v to doufám, jiného člověku ani nezbývá než jít dál, přece jen je to první pokus a i u zkoušky může jít člověk třikrát než to dostane...jen teď má člověk prostě větší bebíno, slzy mi jdou to je dobře, lepší než se vztekat a dusit to...

sasanka033
9. kvě 2013

@mardusenka30 jasna vec. jen se vyplac a az budes moct, tak do toho zas pujdes znovu. ja taky pujdu🙂

nikolav
9. kvě 2013

@malinka_02 Folikulů jsem měla 11 z toho 8 zralých vajíček a 8 se jich oplodnilo a 6 z nich se dožilo ve vysoké kvalitě 6 den kultivace. Nechali jsme si zmrazit ty 4 nejkvalitnější.

nikolav
9. kvě 2013

@mardusenka30 Moc mě to mrzí kočko. Drž se. Snad se co nejdříve podaří!!!

meyryen
9. kvě 2013

@mardusenka30 Moc mě to mrzí, přeju hodně sil do dalších bojů, a to by bylo, aby ty dvě čárky nakonec nebyly 😎

malinka_02
9. kvě 2013

@akashka no me to nevyslo a od cervence vlastne to bude 5. transfer tak to by mimdovca nezbyla ani..
@mardusenka30 moc me to mrzi!! Priste to urcite vyjde, kup si neco hezkeho na sebe a uzivej si slunicka! Zacni resit dovcu at se mas na co tesit- my co se snazime o dite byli v Egypte, Parizi, Italii a Rime 😀 vzdy me bavilo to vymyslet a tesit se a pripravovat. A berusko po Ms bude zase lip a vzhuru do noveho boje!! A my to nevzdame!!

malinka_02
9. kvě 2013

@nikolav to je husty ja totiz myslela ze ten OHSS muze byt az pri vetsim poctu a dnes me varovali at hodne piju ze se ty diry naplni tekutinou a je tom blby tak sem zjistila ze uz pri tomhle poctu to jde..A rovnou ti reklli ze je 8 zralych? Me rekli ze je ze 14 foliku 12 vajicek a ze uvidime jestli sou zrala a ja myslela ze to vidi hned..

janice_opice
9. kvě 2013

Ahoj holky tak jak se tady máte, doufám, že jste všechny už těhule. Dlouho jsem nebyla protože tak nějak jsem měla liché období a nic se nedělo...... Přešla jsem tedy do jiného CAR a zatím jsem tam spokojená.......Před chvílí dorazila mrcha, takže v pondělí jdu na profil(v bývalém Car mi ho nedali), 23.5. jsme objednaní už na naplánování našeho posledního protokolu a doufám, že už dostanu i léky a za měsíc začnu opět stimulovat........
Doufám, že tady jsou už všechny těhule🙂

mardusenka30
9. kvě 2013

@malinka_02 jj dovolená bude určitě, a hezké věci na sebe taky, až se trochu poopravím, myslím, že mi to vyplaví i menzes🙂 a pohyb venku...to je dobré poznat díky tomu evropu🙂)

nikolav
9. kvě 2013

@malinka_02 Ne ne to mi řekli až jsem si tam pak volala. Hned mi řekli jen kolik bylo folikulů. OHSS může být při jakémkoliv počtu vajíček. Ale samozřejmě čím víc tím pravděpodobnost roste. Hold já ho měla i při takovém počtu vajíček. Snažili se tomu vyhnout, ale měla jsem náběh už před OPU, proto jsem nedostala Pregnyl, ale Decapeptyl. Stejně to nepomohlo. A hodně pij to je pravda pomůže ti to. Já se taky snažila. I potom co už jsem OHSS měla, ale hodně jsem toho vyzvracela.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru