IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

irisi
30. bře 2013

@raaaadka ty máš svoji první stimulku? a víš jaký máš AMH? nebo máš nějaký trable?

lucik1986
30. bře 2013

@irisi mě to bude píchat manžel. Já vidím jehlu a klepu se 🙂 maličko hysterie a ukecala jsem ho. Dokonce dostal od sestřičky v CARU praktickou ukázku jak na to 😀

irisi
30. bře 2013

@lucik1986 gonalová jehlička je malinká, ani ji neucítíš , když se na ni nebudeš koukat.....a nezpůsobuje ani lokální alergii, takže já pak má problém poznat kde jsem píchala, abych zvolila jiné místo 🙂 ...to Certrotide trochu štípe a je tam větší jehlička
Kdybych o aplikaci injekce požádala manžela, tak by se mi složil než by ke mě došel 😀

lucik1986
30. bře 2013

@irisi jojo je maličká, ale prostě tam je 😀 já jsem hrozný posera 🙂) manžel je statečný, říkal, že víc se bojí toho,že budu hysterka až mi to půjde píchnout. Ale já budu statečná 😀

irisi
30. bře 2013

@lucik1986 bud statečná a dej pak vědět jak to probíhalo 😉

ratatooy
30. bře 2013

@lucik1986 do břicha je to pohoda to necejtíš ale do zadku to je horší manža se v tom vyžívá ale

ratatooy
30. bře 2013

@lucik1986 a jaky scény byli u prvni agolutinovy injekce a nakonec taky nic hroznyho 😀 😀 😀 😀 😀 sou žensky co si to zvladnu i do zadku pichnout sami

lucik1986
30. bře 2013

@ratatooy Tak je pravda, že jsem bývala i horší. Ale po všech těch odběrech krve při vyšetřeních jsem už maličko otupěla 🙂) Ale stejně nejsem hrdinka, abych si píchala injekce sama.

danielapro
30. bře 2013

lucik1986: taky nejsem hrdinka a bojím se injekcí... Naštěstí přítel je otrlepjšíntak mi slíbil, že mi pomůže... Vůbec si to ale nedokážu představit.

danielapro
30. bře 2013

Holky používáte aplikační pero?

raaaadka
30. bře 2013

@irisi no AMH mám prý velmi dobrý, ale vzhledem k věku mi doktorka řekla, že stihnem ještě jeden cyklus přes pojišťovnu. Je to můj první pokus. Možná bych dala nějaká embrya zmrazit, nevím ještě jak to půjde.

raaaadka
30. bře 2013

@danielapro
Jj, mám pero, jde to s ním dobře, ale lidem jako jsem já se i takpodlamují kolena. 🙂 vůbec to necítím (zatím).

ratatooy
30. bře 2013

@danielapro ja mela pero i injekce

danielapro
30. bře 2013

@raaaadka Tak to je i můj případ, pořád se ale utěšuji, že to nic nebude. Ale nefunguje to 🙂 Kolik stálo to pero?

@ratatooy Mohu se zeptat, i máš první miminko taky pomocí IVF?

lucik1986
30. bře 2013

@danielapro to já jsem měla hned jasno, že si píchat nebudu 🙂 manžel sice nadšením do stropu neskáče, ale co by pro mě (nás) neudělal 🙂

irisi
30. bře 2013

@raaaadka uvidíš, jak na ty hormony budeš reagovat, ony ty dávky jsou snížit i zvýšit v průběhu podle výsledků UTZ.... no já nějak nepočítám, že by se nic nemrazilo, je to taková má uklidňovačka, když by nevyšlo ET, že tam ještě nějaký pokus je. Pokud to nastane, tak to bude špatný a nechci to zažít jako při prvním IVF, kdy nebyl ET a ani nic kvalitního k zamražení 😢 .... ale to bude k řešení až v dalších krocích, teď se těšme na a z stimulace 🙂

irisi
30. bře 2013

@danielapro za jedno pero Gonalu 900 jsem doplácela 2.000,- Kč

maraida
30. bře 2013

Holky,mě to teda píchá taky manžel,sama bych to nedala.Zatím jsem měla vždy Puregon v peru tak to byla pohoda.Ale teď budu mít Menopur,klasické injekce,tak to bude horší.Ale musí to prostě vydržet.

raaaadka
30. bře 2013

@danielapro
Prvního kluka, je mu 9 mám přirozeně , ale pře otěhotněním jsem 3x potratila hned na začátku. No a teď jsme chtěli ještě jedno a 2 roky se nedaří, tak mě poslali z gyndy do gennetu a tam hned hurá na věc, než jsem se stačila vzpamatovat, mám doma pera a sprej. 🙂 a to jsem o umělém nikdy neuvažovala. Myslela jsem, že budou hledat nějakou příčinu a tak...

raaaadka
30. bře 2013

@irisi já dala za 2 pera gonalu a synarel 3800 Kč, není to moc??? 😒

raaaadka
30. bře 2013

@maraida
Holky hlavně pít, to je důležité? Nevíte proč? Třeba pak nejsou depky, nebo se tím předchází bolesti vaječníků.???

irisi
30. bře 2013

@raaaadka máme to stejně a synarel máš asi bez doplatku zdarma 🙂 ... koukla jsem na svůj účet a přesná částka za pero je 1919,- Kč

irisi
30. bře 2013

@raaaadka je to důležité snad kvůli hormonům, možná se tak lépe prokrvují tkáně a je lepší výživa vaječníků a dělohy, také příprava těla na ovulaci a případnou hypestimulaci.....pokud by nastala tak se separuje voda z krve a hrozila by tromboza apod....

pro mě víc pít je utrpením a horší věc než píchání...

raaaadka
30. bře 2013

@irisi
Jj, přesně, nakonec by možná stačilo pít ty 3l tekutin denně a otěhotnět by nebyl problém. 🙂 kdo ví..

ratatooy
30. bře 2013

@danielapro jj prvni ivf mame kluka a ted deme pro sourizence na ket

ratatooy
30. bře 2013

@raaaadka to pití hlavně kvui tomu aby se zabranilo hypestimuláku po odberu

martina_81
30. bře 2013

@raaaadka @irisi holky a co máte za pojišťovnu? Já vloni v červnu za 2 pera Gonalu dala 6700, schválně jsem to teď hledala. 😠 a to jsem měla VZP, tak jestli každá pojišťovna doplácí jinak?

raaaadka
30. bře 2013

Já mám ZPMV. Třeba se v té době ještě nepřispívalo na to pero.

raaaadka
30. bře 2013

@raaaadka
Utíkám se rychle napít. 🙂

coralin
30. bře 2013

@irisi Ahoj, aha, tak tohle byl ten test, už jsem na to zapoměla a pak jsem si vzpoměla, když už mi naplánovali stimulaci. tak to se na to ještě zeptám, jestli to budou dělat nebo ne..díky díky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru