IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

mardusenka30
9. kvě 2013

@ratatooy tak uvidím, jde mi jen o to, že nemůžu být pořád doma z práce, už takhle se tam bojím zítra jít..

akashka
9. kvě 2013

@maraida pokud se zavádí při prvních 2 pokusech 1 embryo jsou 4 pokusy. Nebo pokud u jednoho pokusu nedojde k ET. alespoň myslím, že to takhle je.

akashka
9. kvě 2013

@mardusenka30 tvé zdraví a miminko je přednější než práce, to si opakuj ;) občas mám taky kvůli práci výčitky, ale pak si říkám, že se na to můžu vykašlat, můj život je přednější..

nikolav
9. kvě 2013

@malinka_02 No uvidíš. Snad se ti to vyhne. Ono mě bylo tak blbě, že jsem byla i ráda za to odložení.

mardusenka30
9. kvě 2013

@akashka to jo🙂 ale zase být bez práce a nemít ani miminko je na palicu, aspoň jedno je mít potřeba...

akashka
9. kvě 2013

@mardusenka30 no to určitě, jen se zbytečně nestresuj kvůli absenci v práci, to za to prostě nestojí 😉

eevvaa
9. kvě 2013

@akashka to jsem si v úterý vyslechla taky od kolegyně, protože další případné IVF vychází na léto, kdy nás tam je málo kvůli dovoleným, ale na našem odd. se dost změnilo,takže ať si to zvládnou některé samy 🙂. No ale krizi už mám velkou.Máme ještě dva v jednom v mrazáčku, ale nejdříve bych šla do té imunologie, pokud se teď nestane zázrak, no my to máme možná dědičné, protože když mamka čekala ségru, tak se to taky zjistilo až později, takže možná menstruovala a byla těhu, ale to už se bohužel nemůžu zeptat.

megie4
9. kvě 2013

@maraida Nene,nezměnilo.My ten 1.pokus měli jako samoplátci,protože v našem CARu neměli smlouvu s vojenskou pojištovnou na ivf.Takže jsem přecházela k pojištovně ministerstva vnitra a mezitím jsme si zaplatili sami nativní cyklus ivf.

coralin
9. kvě 2013

@ratatooy Kamarádce se to tam povedlo a maj krásnýho chlapečka.... 🙂 to je dobře, že jsi tam byla spokojená. Já to mám krapet daleko 🙂

martulena
9. kvě 2013

@mardusenka30 Ahojky tak bych chtěl oznámit pozitivní zprávičku. Dělala jsem si dnes odpoledne test, poněvadž dřív jsem si ho nekoupila a jsou tam . Jsem strašně šťastná, zítra jedu na krev tak to bude ještě větší jistota. Tak konečně se snad už taky dočkám a vám všem přeji to samé 😀 😀 😀 😀 😀 😀

irisi
9. kvě 2013

@kolino ja 13.den blasrocyst a 735j.....a ted je tak jeden prcek 😉

kolino
9. kvě 2013

@martulena teda ty jsou krásné!!!! gratuluji 😵

kolino
9. kvě 2013

@irisi no tak vidim že nejsem sama kdo má vyšší hodnoty, už ať je 20 😀 no radši leden a mám prcka v náručí doma....ale ne já nejsem náročná 😀 jen si plním sen 😅

irisi
9. kvě 2013

@megie4 zabavuju se tady Vama .... 😎 nic jiného nestíhám 😀

mardusenka30
9. kvě 2013

@martulena nádhera, jsi šikula, gratuluji a ani nemusím potichu🙂

irisi
9. kvě 2013

@akashka nove i když neni et tak pokus se počítá ☹...bohuzel

irisi
9. kvě 2013

@martulena tyyyyyyy joooo z odpolední moci nádherné čárky 😵

megie4
9. kvě 2013

@martulena Jsou krásné! 🙂 Dej pak určitě vědět hodnotu hcg,držím palečky! 😀

megie4
9. kvě 2013

@irisi 😀 😅

1miska
9. kvě 2013

@mardusenka30 jak dlouho budes doma zavisi na tom jestli to bude jen laparoskopie diagnosticka - tj. kouknou, prohlidnou a zjisti ze je vse OK nebo operacni - tj, kouknou, zjisti ze je tam neco spatne a budou tam neco malinko delat - ja byla doma 3 tydny a to mi doktor doporucoval mesic, ale v prubehu zakroku mi odstranovali myom na deloze ....

1miska
9. kvě 2013

@kolino opravdu neboj, schvalne jsem hledala hodnotu jedne zname a 15 den od transferu mela 5223 a cekaji jedno miminko a nikdo je nicim nestrasil ze je to vysoke 🙂

aaajeto
9. kvě 2013

@martulena krásné!!! Kolikaty den po ET to je? Gratulace!

nikolav
9. kvě 2013

@mardusenka30 Já jsem byla na laparce a byla jsem doma dva týdny. Pak jsem došla do práce a po pěti dnech jsem tam chytla střevní chřipku. Tak to byla bezva lahůdka!!! A další týden jsem byla doma.

mardusenka30
9. kvě 2013

@1miska
@nikolav děkuju holky za informace, však uvidím co bude zítra, pokud to pomůže tak je to fakt asi jedno co se mnou udělají...a jak dlouho budu doma...

nikolav
9. kvě 2013

@mardusenka30 To jo. Nic to není. Akorát po té narkoze to budeš cítit a budeš muset dodržovat chvilku klidový režim, nic nezvedat a tak. No a pak už ok. Můžu říct, že daleko hůř mi bylo při OHSS než po laparce.

raaaadka
9. kvě 2013

Holky, mám citlivý podbřišek a mám po ovulaci 4. den. Myslíte, že by z toho mohlo cosi být? A nemyslím MS. 😉

malinka_02
9. kvě 2013

@mardusenka30 je to urcite na nejaky ten tyden doma..

malinka_02
9. kvě 2013

@nikolav jo to je jasny ale ja v podstate fakt spoleham na ivf tak to musi dopadnout!!

nikolav
9. kvě 2013

@malinka_02 určitě

malinka_02
9. kvě 2013

@raaaadka 4 den maximalne morulka..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru