IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
13. kvě 2013

holky, myslite, ze ma smysl nasazovat na 14 dni kontryhelovy caj? ja cetla, ze by se nemel uzivat soucasne s nejakou lecbou neplodnosti, v coz teda pocitam i polykani estrofemu a ten za cca 14 dni nasazuju kvuli ketu. co myslite?

pavlaru
13. kvě 2013

Ahoj,
mám 5 dní po embryotransferu a tak teď čekáme jestli se uhnízdí,je to náš 1. cyklus. =o)
Tak doufáme,že se zadaří ..... uvidíme

sasanka033
13. kvě 2013

@pavlaru ahoj, tak drzim palce a vitej do klubu🙂 urcite uvitame i dalsi podrobnosti, pokud se ti chce je sdelovat🙂 kolik ti je, do ktereho caru chodite, co mate za problem atd🙂

irisi
13. kvě 2013

@dada074 držím moc palečky,aby se aspoň jeden bojovník uchytil a když budou dva tak bude dvojnásobný štěstí 😉 😵

pistalinda35
13. kvě 2013

@pavlaru držím moc palečky !

irisi
13. kvě 2013

@janinafox držím pěstičky ať tam pak // jsou 🙂

irisi
13. kvě 2013

@pavlaru držím pěsti

pavlaru
13. kvě 2013

@sasanka033
děkuji za uvítání =o)
je mi 27,manželovi 30.
Necelé 2 roky jsme se snažili o mimíska a nic.
Po testech se zjistilo,že manžel má 8% normálních spermíí, zbytek měl špatnou morfologii,tak nám bylo doporučeno IVF.
Tak jsme šli do toho,to jsme si mysleli,že to už bude rychlovka,ha velký omyl, zase zdržovačka.
Ale to znáte,člověk když neví do čeho jde nebo jak dlouuho všechno trvá.
Chodíme do Repromedy do Brna.

irisi
13. kvě 2013

hele holky dlouho se tu neukázala @raloj nevíte někdo něco? myslím, že v pátek měla jít na srdíčko nebo se pletu?

@pistalinda35 tak tfuj tfuj na zítřejší srdíčko 😵 jo a jestli to jde vezmi sebou muže, pro mého to byl nádherný zážitek, když viděl to bušení na obrazovce 😉

akashka
13. kvě 2013

@sasanka033 já si myslím, že je to zbytečně, kontryhel by se měl pít od 1DC do ovulace, pak už ne a to budeš právě brát užhormony a ty svou práci udělají 😉

pistalinda35
13. kvě 2013

@irisi děkuji moc, přítel si vzal dovču... jestli je to vše v pořádku, tak bude asi dojatější než já 🙂)) už má i nachystané otázky na doktorku, tak jsem zvědavá 🙂))

pavlaru
13. kvě 2013

@pavlaru
no jinak v den odběru vajíček,měl manžel spermiogram naprosto v pořádku.
Zmražený máme ještě 3 embryjka,ale snad nebudou hned potřeba,Doufáme,že to jedno co nám dali se uhnízdí a už se nepustí.

akashka
13. kvě 2013

@pavlaru vitej spolubojovnice 😉 taky chodím do repromedy, jak jsi tam spokojena?

raloj
13. kvě 2013

@irisi hola hola jsem tu :D Byla jsem dneska a máme vše v pořádku. Jedna živá fazolka se srdcem jak zvon :D
Manžel byl dojatý a já pustila jednu slzu. Je to krásný pocit. Snad i nadále bude vše v pořádku.

pistalinda35
13. kvě 2013

@raloj blahopřeji moc !!!

raloj
13. kvě 2013

@pistalinda35 děkuji i tobě držím moc palečky ;)

pavlaru
13. kvě 2013

@akashka
nejsme z Brna,byli jsme v repromedě 2x - na 1. spermiogramu a pak až na odběr vajjíček....Ale byli fajn,všechno vysvětlili,byli hodní.Zbytek jsem rešila a připravovala se s mojí gynekoložkou.

irisi
13. kvě 2013

@pistalinda35 dr. na muže vidíte to srdíčko a on mlčel a čučel.... vůbec nevnímal že se ho 3x ptala jak z toho byl paf 😵 .....bude to v pořádku, užijte si to

@raloj no proto 😎 .....juchůůůůůů, tak to je krásný, tak přeju ať je vše jak má být .....fotečky by nebyla?

holky tak k mému krcvácení a špinění se přidali děsný vnitřní hemeroidy, že nemohu sedět a do toho jsem citlivá na pachy a dnes se mi začal během dne zvedat žaludek..... ale chuť k jídlu a žravost mě neopouští 😉

irisi
13. kvě 2013

@sasanka033 také bych ho nepila..... nějak s nedokážu přestavit spolupráci s hormony.....a neví se jestli to neudělá nějaké jiné účinky

maraida
13. kvě 2013

@lussi
@dada074 holky díky 🙂

akashka
13. kvě 2013

@pavlaru. Tak to máš fajn, že to šlo takhle na dálku 😉 tak držím pěstí ať je vše ok 😉
@raloj gratulujuuuuu
@irisi to je mi líto že to máš takhle komplikovaby, tak ať je líp a miminko at se drzi

raloj
13. kvě 2013

@irisi TO si ty těhotenské příznaky vzala pěkně z ostra. TO mě mrzí. Snad se to brzo zlepší.
Jinak děkuji ;) snad bude vše OK. NEbrala jsem to tak tragicky do teď, ale když jsem viděla to pulzujcí srdíčko, och už je to něco docela jiného.
Nene nebyla. Sice ji máme, ale nechce se mi ten náš poklad vystavovat promiň 😉

maraida
13. kvě 2013

@pavlaru vítej a držím palce 🙂

@raloj super,skvělá zpráva 🙂

pistalinda35
13. kvě 2013

@irisi ježiš to jsou příznaky teda ☹ chudáčku... tak ať je brzy lépe a vše odezní ..máš nějakou mastičku na hemeroidy ?

dada074
autor
13. kvě 2013

@irisi holka moc,moc děkuji to víš,že bychom vzali i dvě,ale když se chytne alespoň jeden budeme šťastní 😉 Jo a na rovinu kdyby se chytli dvě nevím,nevím kdo by se odvážil to říct mému tátovi 😠 ty máš tedy těhotenství,děs běs to ti řeknu.
@pistalinda35 zítra na tebe budu moc myslet,a dej hned vědět.
@pavlaru tak držím palce aby to vyšlo.
@raloj gratulace největší a věřím tomu,že je to jeden z nejkrásnějších zážitků,ale ten NEJ,NEJ zážitek vás teprve čeká (za pár měsíců). 😅
@sasanka033 vyprdni se na to,stejně to nebude mít žádný účinek pokud to nepiješ dlouhodobě.

sasanka033
13. kvě 2013

@akashka
@dada074
@irisi
trochu jsem si to myslela...diky, holky🙂

sasanka033
13. kvě 2013

@irisi kridny pindy, ty si to teda davas!:/ tak at je ti brzy lip🙂

sasanka033
13. kvě 2013

@pavlaru jestli sem chces chodit casteji, muzes se zapsat do tabulky, at mame prehled o tobe a ty zas o nas🙂
https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0At_...

malinka_02
13. kvě 2013

Holky ja nakonec jdu zitra. Byla tam lepsi hrozne hodna embryolozka rikala ze 4 uz dali k ledu a vitrifikace po 2 tak sem se ani nemusela rozhodovat..udelala bych to ale stejne, kety jedine uz po 2. Dalsi 3 jsou nadherna, to rika vzdycky, a 1 pokulhava to bylo minule taky a pak odpadlo..takze 7 statecnych.. A zitra pujde sampion ke me.
Trochu zmatky kdyz sme se pak rychle oblikali a jeli do prace v 10 a ja tu vypravela pohadky..

pistalinda35
13. kvě 2013

@malinka_02 držím moc palečky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru