IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

irisi
13. kvě 2013

@raloj jasný, chápu 😉 ... njn si říkám, že všechno bych taky nechtěla vyzkoušet, ale pro mimi všechno

@pistalinda35 dostala jsem čípky, ale furt váhám zda to nevydržím.... zase píšou že v těhu je to neověřený ☹ , už takhle toho do sebe láduju
@dada074 tak já to tvému taťkovi řeknu 😉 😀 ...... hele my (ať se nerouhám) jsme docela dvojky chtěli....takže je nám malinkato líto, že tam nemá parťáka,ale při těch všech věcech jsem vděčná komukoliv že ta jedna prďolka tam je 😵 😵

malinka_02
13. kvě 2013

@raloj krasny!!! Hod fotecku!
@pavlaru vitej mezi nami, muj manzel ma jen 2% ale pri ivsi jde vse ok ale pak se ne a ne zakousnout..
@sasanka033 ja mam s kontryhelem zkusenosti dobre, piju ho vzd pred ketem a ted jsem ho pila i pri ivf od 7dc kdyz byla po hormonech nizsi sliznice nez po kontryhelu u ketu tak snad to pomohlo 😀 A sem v praci 😀

malinka_02
13. kvě 2013

@pistalinda35 diky!
@irisi hned si s tim sjed k dr! Ja se takhle snazila to kuryrovat sama. 14 dni sem nemohla sedet a jist jak pak bolelo na wc a pak sem sla k dr dala mi detralex a do vecera to splasklo a raj na zemi!!! A hodne tehuli to ma tak musi mit leky i pro ne.Tak at se netrapis! Bylo mi to trapny ale ta uleva! Priste jdu hned!!

irisi
13. kvě 2013

@malinka_02 tak zítra na tebe budu moc myslet ať máš toho nej bojovníčka a hlavně už máš mrazákovky 😵

irisi
13. kvě 2013

@malinka_02 jj já u ní byla dnes a dala mi čípky Faktu 🙂......jen se bojím že je to první trimestr, v následných bych to neřešila, četla jsem jak i jiný holky to trápí...... tak asi večer zavedu... díky

pavlaru
13. kvě 2013

@sasanka033
ok. a jak to vyplním,hned to tam zůstane??

sasanka033
13. kvě 2013

@pavlaru no moc ti asi nerozumim...proste sjed dolu pod vsechny, klikni na upravit, vypln bunky a zadej odeslat a je to🙂

mardusenka30
13. kvě 2013

ahoj holky všechny vás zdravím, dala jsem si od vás víkendovou pauzu a dnes byla první den v nové práci, zatím mám smíšené unavené pocity...jinak už to celkem přebolelo a přes léto tomu dám klid a mír...jediné co mě zaráží, je, že jsem čekala krvavá jatka po tom všem a nic velkého se zatím nekoná, mám pocit, že menzes i končí, jen mě stále pobolívá břicho a mám návaly tepla, zažil jste to někdo také tak??Jinak jsem vás přečetla a gratuluji holkám co už mají srdíčko a držím palce všem stimulantkám i embryotransferkám🙂 hlavně pevné nervy a už jen samé // čárky. Držte se, jste šikuly...

pavlaru
13. kvě 2013

@malinka_02
a v den odběru pro oplodnění měl pořád stejnou hodnotu 2% ??
Manžel měl v den odběru pro oplodnění vajíček sperimo úplně v pořádku.
Ale i tak jsme zvolili pro jistotu metodu ICSI - pro 10 vajíček a zbytek 6vaj. klasickou metodou.Oplodnit se povedlo 12 a do transferu nám zůstali 4 embryjka.
1 jsme si nechali zavést a 3 šoupli do mrazáčku.

pavlaru
13. kvě 2013

@sasanka033
už dobrý,vyplnila jsem to 2x a zmizlo to,na po 3. se povedlo,je to tam =o)

sasanka033
13. kvě 2013

@pavlaru 😀 to vis, technika si zija vlastnim zivotem🙂)

sasanka033
13. kvě 2013

@mardusenka30 jsi v nove praci? tak gratuluju a drzim palce! 😉

sasanka033
13. kvě 2013

@sasanka033 aha, takze uz mas za sebou 3 kety? takze tohle je tvoje druhe ivf?

mardusenka30
13. kvě 2013

@sasanka033 děkuji

sasanka033
13. kvě 2013

@mardusenka30 a jinak samozrejme taky. aby ses oklepala, udelala si co nejhezci leto a pak zas do boje🙂 my ted planujeme na srpen recko, nejakej ostrov.

irisi
13. kvě 2013

@mardusenka30 tak hodně sil v novém prostředí... v létě si pořádně odpočiň všechno to miminkovské hoď za hlavu, pořádně si dej do nosu všechno co matky nemohou a záviděli by ti..... udělejte si fajn dovču a načerpáš sílu na další a poslední!!! boj 😉

irisi
13. kvě 2013

@sasanka033 myslíš že s břichem pojedeš 😉

sasanka033
13. kvě 2013

@irisi 😀 kez bych tohle musela resit!🙂 no ale jasne, ze pokud priroda da, uz to bude s miminkem a to holt uvidime🙂 tak my prave planujeme last minute a v ty dobe uz budeme vedet, jestli cekame KETatko, nebo ne🙂

irisi
13. kvě 2013

@sasanka033 tak to je správný mít záložní plán.... sice pak 100% budeš tak jako tak zklamaná, že doča neklapla, ale myslím že ten výsledek // za to bude stát a smutnění o dovče nebude velké 😉

mardusenka30
13. kvě 2013

@sasanka033
@irisi jj plánuji odjezd aspoň do Chorvatska a relax a pokud půjdu do boje tak v jiném centru...to moje mě v přístupu hodně zklamalo...

sasanka033
13. kvě 2013

@mardusenka30 pokud muzes zmenit, tak zmen. preci jen jde o hodne a duvera je v takovym pripade zasadni. do chorvatska jsme chteli taky, ale nakonec jsme se rozhodli, ze nechceme nic resit - jakoze auto...ja neridim, auto ma uz nakej ten rok, takze nevim, zda je na nej spoleh a ve dvou benzin taky nic moc. takze poletime.

sasanka033
13. kvě 2013

@irisi no ja uz se uplne tesim na to zklamani!🙂

malinka_02
13. kvě 2013

@irisi dekuju, tak ty cipky sem si prave koupila a vubec mi nepomohli..nejvic odvar z duboge kury a prave ten detralex od dr na posileni zil ale ten ti asi nemuze dat.. Tak qt je lip!
@mardusenka30 ale nezanevres na nas uplne ne? Dobre ze prijdes na jine myslenky.
@pavlaru ma porad 2% pri odberu i jinak 😀 my dali icsi a vsechna se oplodila jen ted jedno 4 den PK pokulhava tak uvidime jestli z nej zitra taky bde blastocysta.

Muj zalozni plan je Thajsko 😀

mardusenka30
13. kvě 2013

@malinka_02 jistěže nezavrhnu, čtu vás pořád, jen nemám čas odpovídat, ale držím palečky co mohu...

mardusenka30
13. kvě 2013

@sasanka033 no já také neřídím, ještě to bude v jednání, ale k moři chci určitě, hlavně kvůli ekzému...

brsh
13. kvě 2013

@meyryen Já si šla dneska nabrat Clexan do lékárny a musím pro nějak někam do nemocniční lékárny. Prý ho normálně nemají, no je to logický...takže doplatek ještě nevím.

Jinak mám, holky, čtyři folíky (2x 16 mm a 2x 12 mm) a ve čt OPU. Tabulka aktualizována 😉 Tak snad to budou bojovníčci!

absti
13. kvě 2013

@brsh
ahojky Clexan jsem taky scháněla. Dostala jsem ho až v Thomajer.nemocnici v Praze v Krči

absti
13. kvě 2013

Ahoooj,
můžu se zeptat jestli některá z vás měla dlouhý protokol, kdy vám 20DC píchli do břicha nějakou tyčinku, která 14 dní bude vypouštět do těla "něco"?

malinka_02
13. kvě 2013

@mardusenka30 to je dobre!! A treba jeste zmenis nazor jak ja vzdycky 😀

kolino
13. kvě 2013

holky jsem 18den po et. krev pozitivni a ted jse zacala krvacet jasne cervenou krvi. mel to nekdo s vas taky a presto bylo vse v poradku? ja tu brecim a nedavam to....je konec :'(

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru