IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
17. kvě 2013

@irisi To doufám 😀

meyryen
17. kvě 2013

@irisi Já jsem zatím jen u modřinky, takže mám očekávat ještě boule 🙄 Ale to nevadí, stojí to za to 😉

nikolav
17. kvě 2013

@irisi Já mám taky lehárko teda od OPU mám lehárko. Manžel hodně pomáhá 🙂

sasanka033
17. kvě 2013

@nikolav 😀 tak to ma byt!🙂 akorat teda jsme byla prvni tri dny tak vydesena, abych neco neudelala spatne, ze jsem se bala zvednout hrnek s kafem🙂 no nic se nema prehanet, ze🙂

nikolav
17. kvě 2013

@sasanka033 No to nemá, hrnek s kakaem bych si podala i zubama třeba 😀 akorát tchýně manželovi říká, že by bylo dobré zalit zahradu ráno, že jsou tam ty přísady a manžel Niki to zalije a ona neee to ne ať se s ničím netahá 😀 já ještě nejsem ani těhotná, ale všichni už se ke mě tak chovaj 😀

irisi
17. kvě 2013

@meyryen třeba ne...... asi to dobře namasíruju, aby se to rozpustilo či co... prostě i druhý den tam mám pak ztvrdlou hrudku 😒 , ale já jsem exot nemůžeš si mě brát za příklad 😀

akashka
17. kvě 2013

@nikolav mě je taky hned líp, když vím jak se to blíží a díky té pondělní kontrole mi to i líp uteče 🙂

@sasanka033 Já to beru tak, že po transferu už prostě jsem těhotná a basta 🙂 už se na to až to malé budu mít u sebe a je mi jasné, že s ním budu hned mluvit :D

@nikolav to jsme na tom stejně, já mluvila i s vajíčkama :D

sasanka033
17. kvě 2013

@akashka to naprosto chapu a vlastne to tak je, i kdyz jeste neni🙂

malinka_02
17. kvě 2013

@nikolav no když mi vaděla embryjko zavadila o ta zrdcadla co sem měla zavedena a ž to bylo.. ne nějak výrazně ale palilo to při čuraní 😀 to je dobře že máš tak dobrý pocit!
@akashka tak samé super zprávy!! No já bych byla nadšena kdyby mi narostla sliznice nad 10mm, já se nikdy nedostala přes 8 mm a nikdy to nedopadlo..

Až vy pujdete tak já už budu vědět jestli to vyšlo nebo nevyšlo .

sasanka033
17. kvě 2013

@malinka_02 covece a ja nikdy udaj o vysce svoji sliznice neslysela. priste se zeptam. a jak se mame?🙂

malinka_02
17. kvě 2013

@nikolav a ty nechodíš do práce?

Holky já za ty 3 dny od transfeu mám zase o 1,5 kg víc asi jak polehávám celý den.. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Za chvli pojedu do caru zrušit neshopenku a pak se asi stavim za kamarádou at se aspon trochu hybu..

sasanka033
17. kvě 2013

@malinka_02 jo a kdy jsi mela transfer? v tabulce to nejni a kolik embryi?

sasanka033
17. kvě 2013

@malinka_02 hele to je zlo, nevaz se, ja to teda nikdy nedelam. poznam to samozrejme na obleceni, ale nechci videt ta cisla. mne staci, ze se kolikrat rozbrecim nekde v kabince, jak tam maj ty debilni zarivky, kde je videt uplne vsechno🙂

malinka_02
17. kvě 2013

@sasanka033 mě to vždy píšou i do zprávy, většinou sem měla 4 dny před opu a před ketem 8mm, u ivf doufám, že do ET stihla ještě povyrust. No mám se tejně, prsa nafouklá už od ou po utroši takže nic .. a břicho taky nic. Prostě nic, ale ono by stejně bylo na vše brzo a hlavně sem už měla tisice zaručených příznaků a nikdy nic takže už na to nevěřím..

malinka_02
17. kvě 2013

@sasanka033 já jsem měla transfer 1 embryjka (jinak bychom přišli o 4.pokus a ted ž vím, že někomu fakt 3 stačit nemusí).. a 14.5. já jedu většinou z mobiu nebo tabletu a ta tabulka mi nešla jednou vubec uložit a včera nešla ani otevřít.. ☹
Já bych se nevážila jenže á už si musela kopit druhý větší džíny, ty první už mi byli zase malý a fakt další o 5 čísel větší už kupovat nebudu !

sasanka033
17. kvě 2013

@malinka_02 jasny, ja vim, tak jsem ti to doplnila. no je to na prd, ze uz takhle je to psychicky a fyzicky vycerpavajici a k tomu se jeste zacneme cejtit jako tlustoprdky...fakt to neni sranda. kdo to nepodstoupil, nema paru. ja mam za sebou jedno nevydarene ivf a uz ted si pripadam uplne k nicemu, kdyz se zjistilo, ze mam zrejme nepruchodny vejcovody. takze si pripadam hnusna, tlusta a jako zenska fakt bezcenna. nekdy jsou ty pocity priserny. ja ted aspon v mezicase muzu sportovat.

meyryen
17. kvě 2013

@irisi To se má rozmasírovat? 😕

malinka_02
17. kvě 2013

@sasanka033 no já si tak připdat nezačínám, já přidávám další a další kila.. Jo já taky vždycky v mezičase začla sportovat, pak MS, potom zase už příprava na ket tak to sem necvičila a takhle to pokračovalo pomalu plíživě..

nikolav
17. kvě 2013

@akashka No s vajíčkama jsem nemluvila protože mě bylo tak zle, že jsem nezvládala mluvit snad ani sama se sebou 😀 ale už se na to taky těším. A jsem ráda, že už se to blíží!

nikolav
17. kvě 2013

@malinka_02 To bud dobře když ti to vyjde. No snad se nic nestane a budu mít dobrý pocit i v pátek 🙂

nikolav
17. kvě 2013

@malinka_02 Ano já jsem doma. Byla jsem doma od začátku stimulace. To jsem měla dovolenou. A teď mám po OPU neschopenku. Já nepřibrala za tu dobu nic.

janinafox
17. kvě 2013

@malinka_02 a zas kdyby nás bříška bolela moc, tak si budem říkat že třeba něco není ok 🙂 taky ti to čekání tak málo utíká? si říkám že bych chtěla usnout na 5 dní aspoň, pak se probudit a hurá na testík 😀 😀

dada074
autor
17. kvě 2013

Všem vám holčiny přeji krásný den,jdu jen na skok za chvilku musím odjet na pohřeb,ale snad vás i stačím dočíst
@akashka to je dobře,že už je ti líp,do příštího týdne to bude pryč úplně a hurá do ketu. 😉
@irisi holka s těma boulema mi ani nemluv a to jsem na ty injekce hodně zviklá,předevčírem jsem si udělala takovou bouli,že ještě dnes mi na tom břiše vadí i kalhoty.
@nikolav a to je dobře,že to tak cítíš,já je také přemlouvám a povídám si každou chvilku a asi to opravdu chce.

malinka_02
17. kvě 2013

@nikolav jé to se máš.. já bych o práci přišla a ještě ty peníze.. máme vysokou hypoteku..
@janinafox no hrozně!! Ted jedu zrušit si neschopenku.. a v pondělí do práce tak to už bude snad utíkat lépe..

dada074
autor
17. kvě 2013

@malinka_02 poleháváš od ET?A končíš s neschopenkou,to jsi jí měla jen tak krátce?

irisi
17. kvě 2013

@meyryen no na některé injekce (hormony apod.) to doporučují, aby se to snadněji vstřebalo.....

jdu si holky zdřímnout v noci jsem toho moc nenaspala..... mějte pěkný den 🙂

akashka
17. kvě 2013

@nikolav to ti závidím, že jsi nic nepřibrala, já teda jo 🙂 nijak drasticky, ale vždycky jsem byla hodně hubená a teď teda už se to říct nedá :D narostlo mi trošku bříško a stehna.. ale netrápím se tím nijak moc, za chvíli budu stejně těhule a to se srovná 😀

mufyxa
17. kvě 2013

Ahojky holky tak dnes po prvním UVZ vše v nej pořádku mimoušek je zakouslej jako klíště měří 5mm bylo všechno krásně vidět jak váček tak embrijko a hlavně pulsující SRDÍČKO to vám byla nádhera rozbrečela jsem se jako malá holka a klepala jsem se jak osika ach jo ale jsem neskutečně štastná .....takže za 14 dní už na svou gyn a do sv poradny . Jen mě trošku pan doktor udělal čáru přes rozpočet jelikož jsem chtěla jít od pondělí do práce a bohužel řekl že v žádném případě takže fin.to bude masakr no ale mimoušek je přednější asi doktor ví co dělá .
všem po transferu držím pěsti ,ostatním taky a budte silný holky moje . 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mardusenka30
17. kvě 2013

@mufyxa je to je krásná zpráva, gratuluji a práci přenech jiným, teď jsi tu pro toho cvrčka v bříšku...

akashka
17. kvě 2013

@mufyxa Gratulujuuuu!!! 🙂 Zase tu bulím :D Držím pěsti ať je vše ok ;) a proč tě nechce pustit do práce?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru