IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malinka_02
18. kvě 2013

@nikolav jo to mas pravdu, spis pri kazdem dalsim pokusu uz je horsi verit vis.. ☹ Ale ted tomu verim! Teda snazim se 😀

lussi
18. kvě 2013

Dobré ránko 🙂

lussi
18. kvě 2013

@malinka_02 Jak Ti je?🙂

malinka_02
18. kvě 2013

@lussi no hele me je dobre fyzicky vcera sem si zrusila neschopenku a v pondeli jdu do prace ale uz sem zas zacla blbnout.. Pobolivalo me vcera vecer a dnes rano bricho tak jako nad stydkou kosti tak uz si rikam jestli to neni priznak 😀 Neee to sem si rikala ze nebudu blbnout a budu cekat!! Nejvyssi cas jit do prace!
Co ty?

lussi
18. kvě 2013

@malinka_02 u mě dobrý, sem tam mě pobolívá břich jako na MS, když třeba dlouho stojím, každopádně se považuji až do testu za těhotnou 😀 Kdyby to nedopadlo tak budu mít týden na to,abych se dala do kupy, jedeme na Moravu bratránkovi na svatbu, tak abych nevypadala jak stará mladá 😀
To se moc na práci v práci asi sustředit nebudeš ne? To už se bude blížit testování... 🙂

nikolav
18. kvě 2013

@malinka_02 No á si ani jinou možnost nepřipouštím. Na stres je času dost.

malinka_02
18. kvě 2013

@lussi no me spis dneska tak jakoby simra v podbrisku.. Snad je todobre znameni.. My jdeme na svatbu tyden po krvi takze podobny pripad, nemam ani co na sebe coz je dost problem, pokud to vyjde ani nevim jestli tam pujdu a to bych si klidne vzala saty z kterych by mi pupek lezl protoze co se pribrala tak sem jak vorvan, ted uz opet vaha leze nahoru, ale pokud ne tak asi nebude ani nalada si jit koupit vorvani saty co by zakryly pupek 😀 😀
No prave jdu do prace abych se soustredila na neco jinyho nez na priznaky 😀
Kdy ty budes testovat?

malinka_02
18. kvě 2013

@nikolav to mas pravdu, to ti zavidim tenhe pristup, me vzdycky kolem 6-8 dne chytne panika..

dada074
autor
18. kvě 2013

@brsh gratuluji k tomu bojovníčkovi,a ať je mu u mamky co nejlépe.
@mufyxa tak to je skvělé těhotenství,není nad to když ti nic není a můžeš si dopřávat co hrdlo ráčí.

nikolav
18. kvě 2013

@malinka_02 Když jsem do toho šla tak jsem si dala za úkol to tak brát. Kdybych to tak nebrala tak bych do toho nemohla jít, protože bych se jinak zbláznila.

dada074
autor
18. kvě 2013

@nikolav jak říkám,máš skvělý přístup (sice se asi ten červík co hlodá dostaví,ale u tebe určitě ne v takové míře) 😉
@lussi
@malinka_02 jé holky vy se máte,také bych hned jela (a já místo toho obrážím pohřby),ne kecám dnes odpoledne nás čeká oslava.Manželova babička má 85 let,ale je to jen posezení na dvě hoďky a to předpokládám,že co sníme a vypijeme si také budeme muset zaplatit 🙂

nikolav
18. kvě 2013

@dada074 no určitě červ přijde! Ale jinak kdybych to brala tak bych se zbláznila. A snažím se na to nemyslet a když už tak jen pozitivně!

dada074
autor
18. kvě 2013

@nikolav je jasný,že když budeš uvažovat,co když to nevyjde a co když tohle nebo tam to bude to o 100% horší.Ta psychika je fakt čarodějka 😒 Proto je dobře,že to bereš pozitivně a s nadhledem.

nikolav
18. kvě 2013

@dada074 Ano je to tak. Proč bych se s tím stresovala? Tím víc by to nevyšlo. A na strach a stres a smutek je opravdu času dost. Takže proč nemyslet pozitivně.

dada074
autor
18. kvě 2013

Jo a holky dnes jsem testila 25 mIU testem a byly tam // 😉 Předpokládám,že to pregnyl není 😅

pistalinda35
18. kvě 2013

@dada074 moc blahopřeji ! skvělà zpráva !!!

nikolav
18. kvě 2013

@dada074 to je úžasné. Gratuluju. A nezapomeň to napsat do tabulky ať se to tam hezky plní // 😉

malinka_02
18. kvě 2013

@dada074 teda ty nam tu pises kraviny a na konci jen tak mimochodem ze tam sou // !!! Tak gratuluju!!!
@nikolav jo ja te obdivuju a zavidim ja proste popate neumim byt tak optimisticka..

nikolav
18. kvě 2013

@malinka_02 určitě bych to už taky brala jinak kdyby to byl můj x-tý pokus. To už se na to pak člověk dívá jinak. Ale doufám, že i ten přístup a ta psychika mi pomůžou aby to vyšlo.

malinka_02
18. kvě 2013

@nikolav urcite 😉

lussi
18. kvě 2013

@malinka_02 já si koupila tyhle, schovají i obří břicho, takže se můžu v klidu nažrat a nikde mi nic nepoleze😀

@dada074 tak si to užijte, dneska je krásně🙂 A teď v dalším příspěvku čtu, že jsi našla čáry máry 😀 No tak gratulace 😀

dada074
autor
18. kvě 2013

@pistalinda35
@nikolav strašně moc děkuji,jo a tabulko doplním raději až zítra po kontrolním testu,ju?
@malinka_02 jaký kraviny ty lumpe,jen tak klábosíme,ne?A děkuji už se těším ta ty tvoje 😉
@lussi děkuji moc a neboj na tebe budou koukat za pár dní.

dada074
autor
18. kvě 2013

@malinka_02 jo a holka nic si z toho nedělej,já byla pořád v klidu,klidu a nakonec jsem ten test musela vytáhnout o den dřív,jinak by mi už asi hráblo. 😀

raaaadka
18. kvě 2013

@dada074 ahoj Dádo, co je u tebe nového? Snad dvě čárky??? 🙂 jak se ti to povedlo??? Mě dnes dorazila MS. 😒

malinka_02
18. kvě 2013

@dada074 ja si nepamatuju kolik dni jsi po transferu? No to mas hlasit hnedka!! 😀 😀

mardusenka30
18. kvě 2013

@dada074 potichounku gratuluji🙂

nikolav
18. kvě 2013

@dada074 Určo, ale už se to tam dvě čárkama jen množí. A to je velice dobře!!

lussi
18. kvě 2013

@dada074 no to doufám 🙂 Už jsem měla nutkání testnout taky, ale odolala jsem, ještě chci být týden v blažené nevědomosti 🙂

ewik84
18. kvě 2013

Ahoj děvcátka. Dlouho jsem tu nebyla. V práci nestíhám a doma se snažím u počítač moc nesedět. Ještě jsem nestihla projít, co je u vás nového. Já jsem dneska 17-tý den cyklu. Mám nafouklé břicho a pobolívá mě pravý vaječník. Tento cyklus mimi tak nějak neřeším. Odedneška mám brát zase utrogestan, ale rozhodla jsem se, že si ho tento cyklus nevezmu. Nasadila jsem si kontryhelový čaj a gynex kapky. Uvidíme, jak bude tělo reagovat na přírpdu a až pak do sebe zase začnu případně rvát chemii 🙂

lussi
18. kvě 2013

@ewik84 ahooooooj! 🙂 Gynex je super 😉 A je dobrý, že jsi zvolila trochu přírodního, tělo si alespoň odpočine a miminko pak půjde do čerstvě povlečené postýlky 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru