IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

akashka
20. kvě 2013

@nikolav jj taky jsem se divila, že mi ho dala až od zítřka, když vím, že ty ho už bereš, ale asi ví co dělají, všude je ten přístup jiný, co doktor to léčba... Jo a ptala jsem se na to MagneB6, říkala, že magnesiem nic nezkazím, ale ať si koupím třeba jen magnesku vodu na pití, nebo samotné Magnesium v lékarně, ale že to B6 už mám ve femibionu, tak už je to zbytečné ;)

irisi
20. kvě 2013

@brsh no ono nejdřív bylo vidět na utz jedno a za týden se ten druhej konečně přestal schovávat 😀 ..... a vydržíš to na termín? nebo budeš testovat dřív 😉
@meyryen oni říkají že čím míň ke stimulaci tím víc na ně působí hormony a jsou lepší, takže teď to dají a víc 🙂
@akashka @nikolav holky tak to máte pěkně synchro 😎 ..... aspoň se navzájem budete podporovat

meyryen
20. kvě 2013

@irisi No to jsou mi věci, tak snad budeš mít pravdu 😀

irisi
20. kvě 2013

@malinka_02 měla jsi ještě zůstat doma ☹ ...do testů a měla bys klid..... klasika že vše zmizí..... těhu příznak žádná nemá, jedině holky s ohss, ostatní si to vsugerovávají a nebo zpětně uvědomují 😉

brsh
20. kvě 2013

@nikolav @akashka - holky, mně říkala moje dr po ETu, že Utrouš je takovej pomocník, ale přímo vliv na otěhotnění nemá. Proto je asi jedno, jaký dávky bereme. Já mám 1-1-2

akashka
20. kvě 2013

holky někdo jsem kdysi dával takovou tabulku co který den se s embryem po transferu děje, nemůžu to najít, máte to někdo?

brsh
20. kvě 2013

@irisi jo tak 🙂 tak to jsem stihla jen ten první příspěvěk a k druhýmu (příspěvku i miminku 😀 ) už jsem se nedostala 🙂 No vidíš, jaký to jsou šikulky 🙂 Já nevím, kdy můžu testovat, abych nebyla v panice, kdyby tam nic nebylo... byla jsem na ET v sobotu, OPU byla ve čtvrtek, Pregnyl tedy v úterý minulý týden....

irisi
20. kvě 2013

@akashka já si ho taky neuložila jak ho sem dávala @pistalinda35 , ale pak jsem ho na netu dohledala 😉 http://your-embryo.blogspot.cz/ ......koukám na to co druhej den 😵

akashka
20. kvě 2013

@irisi díky, já našla ještě toto http://www.nyufertilitycenter.org/ivf/embryo_tr... 🙂

irisi
20. kvě 2013

@brsh tak to ještě máš opravu dost času 😝 , budeš muset být trpělivá..... a chceš testovat průběžně s tím že budeš kontrolovat zda vyprchal pregnyl nebo až když by to mělo být jistější? každá jsme jiná a jinak potřebujeme znát výsledky

pistalinda35
20. kvě 2013

@irisi já sice nevím, jakou tabulku myslíte, ale to je jedno.... ten tvůj odkaz je naprostá bomba !!!!

meyryen
20. kvě 2013

@pistalinda35 Myslím, že to bylo přímo na stránkách nějakého CARu, byl tam přesný popis co se děje s vajíčkem od prvního dne vývoje, kdy dochází k rýhování a tak....by se mi teda taky moc hodila 🙂

brsh
20. kvě 2013

@irisi To právě nevim 😀 v sobotu jsem byla hrdinka, že vydržím přesně dva týdny do Dne dětá - že by to bylo hrozně stylový 😀 Ale zase si teď říkám, nač čekat, když je po pěti dnech o všem rozhodnuto - tedy jestli se fazolka zavrtala nebo ne.... Pokud bych testovala v průběhu, tak kdy je vhodná doba na ten první? Po osmi dnech vč ETu?

nikolav
20. kvě 2013

@akashka No já papám právě jen listovku obyčejnou. Femibion chci začít užívat až když budu těhotná. Tak mě právě zajímalo jestli to Magne B6 je prospěšné. No uvidím, když si vzpomenu tak se na to při KETu zeptám.

nikolav
20. kvě 2013

@akashka Jo a k tomu Utrogestanu tak se divím já, že tobě ho dali později.

nikolav
20. kvě 2013

@irisi Ano já jsem ráda, že to máme tak společné 🙂

nikolav
20. kvě 2013

@brsh Já mám 4-0-4

nikolav
20. kvě 2013

@irisi Myslíš, že když jsem měla OHSS tak, že ještě něco málo ve mě zůstalo a mohlo by mi to teď při KETu pomoct? Že jsem ten OHSS měla? Co myslíš? Ty jsi OHSS měla ne? No a máš dvojčata z jednoho embryjka 🙂

malinka_02
20. kvě 2013

@irisi no asi mela jenze sem se bala ze se budu doma pozorovat a ted mam tohle, jenze ja nemam zastup takze by mi volali a delala bych to stejne ..

malinka_02
20. kvě 2013

@maraida a co ty?

irisi
20. kvě 2013

@pistalinda35 počkej ale ten jsi sem dávala někdy v prvopočátkách této konverzace 😎
@brsh to je ještě brzo když nemáš prodlouženou kultivaci .... teda jedině ano pokud chceš zjistit že už tam pregnyl není...ale na hcg od mimi je moc brzo
@nikolav už nebudeš mít nic z ohss ☹ , ono to komplet zmizelo a stabilizovalo s menses....teď už jsou vaječníky v klidu jak běžný cykly.....ale buď ráda, mohly by být komplikace...a dle mé dr. ty rizikové dvojčata způsobila hyperstimulace..... jenže se nám kvůli tomu rozdělili pozdě.... a jen trošičku se obávám aby nebyli siamský ( srostlý), ale to je malinká skrytá noční můra 😕

nikolav
20. kvě 2013

@irisi Chápu. Já bych dvojčata nechtěla (kdyby byla tak budu šťastná i za ně samozřejmě), ale kdybych si měla vybrat tak radši jedno. Navíc při zmínce o dvojčatech u mě se doktorům ježí vlasy. No nevím proč. Škoda, že nic nezůstalo, aspoň by se mohlo mimi líp uchytit.

brsh
20. kvě 2013

@irisi já jsem nemyslela, že bych testovala dneska - po dvou dnech, nejsem blázen 😀 Zkusím vydržet do příští středy, ale chtěla bych až do toho 1. června. Uvidíme, uvidíme 😉

akashka
20. kvě 2013

@nikolav uchytí se, všechno má krásně nachystaný a žádný OHSS nepotřebuje ;)

malinka_02
20. kvě 2013

@nikolav ono u dvojcat se u vsech doktorum jezi vlasy, sou samozrejme hrozne rizikova.. A jednovajky vznikaji vlastne chybou v deleni tak proto ma irisi jiste vetsi strach i z tech siáskych 😀 I kdyz dneska to odhali ..

nikolav
20. kvě 2013

@akashka No to doufám, že se uchytne i bez toho. Tak zatím šlo vše hladce takže snad to vyjde. Co snad MUSÍ!!

nikolav
20. kvě 2013

@malinka_02 To jo. Ale jako nechápu proč se v tom furt rýpají. Já jsem řekla, že chci zavést jedno. Rozdělit se může to nikdo neovlivní, i když pravděpodobnost je malá že. Ale i tak furt se mě ptají kolik měřím a vážím.

akashka
20. kvě 2013

@nikolav jasný, žádný pochyby, není důvod proč by to nemělo vyjít ;) mně dnes doktorka docela uklidnila říkala, že fakt všechno je v pohodě nachystané a byla taková pozitivní ;) a říkala, že určitě zavádět jen jedno, že jinak se mi uchytí obě a byly by akorát problémy..

nikolav
20. kvě 2013

@akashka Určitě. Mě doktor řekl, že dvě se teď hlavně zavádějí až ženám po 35. roku. A mě řekl, že jsem mladá a nevidí důvod proč by to nemělo vyjít. Vajíčka jsou kvalitní a sliznice výborná a jiné problémy jako tak s dělohou nemám. Jen prostě problém byly moje spící vaječníky no. Bohužel ty sami bez stimulace nechtěli dávat vajíčka. Proto nebyla ani ta MS. Ale dal mi naději, že by se to po porodu mohlo zpravit a druhé by mohlo jít i přirozeně. No pokud ne tak máme ještě mrazáčky. Tak proč by to nevyšlo. Já jsem klidná. Kdy pak chceš testovat? Už jsi nad tím nějak přemýšlela?

eevvaa
20. kvě 2013

ahojky, téma dvojčata je populární i u nás, máme totiž zamražené dvě v jednom, takže pokud přežijí obě, dám si zavést obě dvě a děj se vůle boží, klíďo bych brala i obě. Jen do KETu daleko až v červenci po dovolené, už aby to bylo a hlavně budu doma až do testu a pak dále se uvidí, jak se zadaří a musí se vydařit, chceme to oba a hlavně mě se nechce do dalšího IVF.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru