IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

irisi
22. kvě 2013

@malinka_02 hlad je těhu příznak 🙂.... teda u mě byl, když si tak uvědomuju 😀

holky já si jdu zdřímnout, usnula jsem až po jedné v noci a stejně to nebylo to pravé a teď jsem strašně unavená....včera večer jsme se manželem dost pohádali až jsem to obrečela ....

@lussi pohodový nákup přeju

@pistalinda35 a nemůžeš si vzít část dne dovolenou? je blbý, že lít do sebe kafe za kafem nemůžeš... tak zkus něco sladkého na energii

lucik1986
22. kvě 2013

@lussi mě se taky před pozitivním testem zdál sen 🙂

pistalinda35
22. kvě 2013

@irisi volno mi dnes nedají, v práci to zatím nevědí a oni tu ani moc vstříc nevycházejí, dnes je od 16h zasedání rady, na kterém musím sedět ☹ to bude věc 😒 je mi líto, že jsi plakala kvůli manžílkovi, doufám, že už je lépe

malinka_02
22. kvě 2013

@irisi no ja mam spis pocit ze to je rozezranost po tydnu doma ☹ zas ze by tydenni embryo melo takovy hlad 😀
@pistalinda35 zlato vydrz! Je to na houby ale co bychom pro mimi neudelaly ze..

pistalinda35
22. kvě 2013

@malinka_02 já byla hladová možná už od stimulace 😀 na váze to zatím vidět není, bohudík 😀

sasanka033
22. kvě 2013

@irisi smarja, proc jste se pohadali?:/

malinka_02
22. kvě 2013

@pistalinda35 no me proste furt kruci v brise..tak od stimulace to by prave vypadalo spis ze je to po hormonech..
@irisi my se po ketech taky s manzelem hadali, je to velke vypeti i pro nej..

lussi
22. kvě 2013

@sasanka033 držím, držím a vydržím 😀 Já v práci taky takhle makala, byla jsem tu furt 😀

@malinka_02 testnu v neděli, to už bude tutovka. Pocity nevím , sem tam bolest jako na ms a hlad mám taky, ale to u mne není směrodatné, já žeru furt a před ms mívám vždycky polesti takže příznaky neřeším, do neděle jsem těhotná a hotovo 😀

@pistalinda35 tak ať ti to mamčo ryhchle uteče a šetři se, pokud to jde.

lussi
22. kvě 2013

@irisi brzké a hezké usmíření 😉 Snad jste se nepoštěkali kvůli něčemu zásadnímu a byla to jen prkotina.

ratatooy
22. kvě 2013

ahoj holky tak jsme dneska po ko mimčo roste,ja už tomu snad i začnu věřit že sem těhu😀

lussi
22. kvě 2013

A dneska jsem pořídila skvěle, koupila jsem všechno co jsem potřebovala, hlavně kosmetika co jsem potřebovala byla k mání, tak mám radost 🙂

ratatooy
22. kvě 2013

@lussi tak to bude určo pravda když se ti o tom zdálo,děti se chodí ve snech ohlásit že jsou na cestě nekdy v podobe testu a nekdy až pozdeji v tehu

lussi
22. kvě 2013

@ratatooy super 😀 To je dost, když už jsi v 10tt, za chvíli rodíš 😀 A co ten Utroš? Bereš dál?

lussi
22. kvě 2013

@ratatooy no to by bylo skvělé, kdyby se mi to potvrdilo i v realu 🙂

pistalinda35
22. kvě 2013

@lussi mně včera doktorka řekla, že budu brát Utrogestan do 12 týdne ☹

nikolav
22. kvě 2013

Holky taky zavádím Utrogestan, ale možný že i když po zavedení ležím cca půl hoďky, že ze mě toho tolik vyteče? Normálně nosím malou vložku celý den, abych si neušpinila prádlo, protože je toho celkem dost. Je to normální? Zavádím 4 ty kuličky.

lussi
22. kvě 2013

@pistalinda35 já myslím, že je to v poho, taky jsem ho brala až do 12tt preventivně.

@nikolav já se na to tenkrát ptala a bylo mi řečeno, že prej si z těch bobule tělo vezme co potřebuje a že je normální, že to ho spousty vyteče, přecejenom jsou to kvanta co do sebe cpeme, no ne? 🙂

meyryen
22. kvě 2013

@nikolav Je to normální, i když jsem zaváděla jen na noc, tak ze mě vytýkal ještě následující den 😉

pistalinda35
22. kvě 2013

a pěkně lepí, nevím, jak vás 😀

akashka
22. kvě 2013

Ahoj holky, tak jsem dnes zůstala doma a fakt nevím co mám dělat... Ráno mi bylo ok, teď mě zas v tom krku co chvíli poboliva při polykání a nebo tam mám knedlu..jako není to nic hroznyho, jen proste vím o tom.. Teplotu nemám... Myslím že hodně je to nervama ale netuším jak moc a nevím jestli to mám nechat být nebo transfer odložit, ale jen při pomyšlení na to že by se to zas posunulo je mi strašně..co byste dělaly vy??? ☹

sasanka033
22. kvě 2013

@akashka kdyz nemas teplotu, neodkladej to. udelej si priznitz, zkus aspon dva za sebou, melo by to pomoct. a pokud to mas od nervu, tak ti zadnej odklad transferu nepomuze, protoze se to s kazdym dalsim vrati. zkus se odregovat a proste do toho jdi🙂 neboj se nic, kazda tady tim prochazime, proste jsme jen lidi a kazdej reagujeme trochu jinak.drz se!

111safary
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ratatooy
22. kvě 2013

@lussi zatim beru do 12tt

akashka
22. kvě 2013

@sasanka033 děkuju.. zábal jsem si udělala.. fakt myslím, že nervy hrajou velkou roli, protože ráno když jsem se probudila bylo mi ok a během dne se mi to zhoršuje..

sasanka033
22. kvě 2013

@akashka no jsi jako moje kopie🙂 ja mela fakt to samy. a k tomu jeste lehce zvyseny teploty:( proste nervy na pochodu a na vedome urovni se to neda kontrolovat. neboj se a do transferu jdi. fakt by se ani za dalsi mesic nic nezmenilo, leda bys otehotnela prirozene🙂

irisi
22. kvě 2013

Ahoj holky,
no včera večer jsme oba byli unavený a přetažený.... tak z toho, choval se jak vyměněný a mě to bylo líto...ale už je to ok 🙂
@malinka_02 já ti nevím, jím hodně furt, ale jsou různá období a teď je fakt že baštím hodně a na váze to není znát oproti jiným etapám....
@ratatooy teď jsem četla, že některým holkám pro oddálení porodu dávají utrogestan i posledních měsících

jj utroš je teda materiál.... lepí, teče.....je z něj spousta bordelu 🙂 ...... a když bereš naráz 4, tak to musí být o to větší dávka... je to normálka
@akashka jestli nemáš teplotu a je to jenom krk, tak to neoddaluj....oblady a kůru kterou jsi měla dosud.... hele dost holek včetně mě možná otěhotnělo díky tomu že na ně něco lezlo.... to tělo se soustředilo na něco jiného než na mimčo a ono se v klidu zavrtalo a nepustilo 😎 .... neboj to klapne.... oddálením by jsi měla větší stres a hlavně nevíš co by bylo následný měsíc.... třeba by se objevila cysta apod.

lussi
22. kvě 2013

@akashka pokud vystačíš s čajíčkama a přírodní medicínkou, tak do toho jdi! Jak píše irisi, tělo bude oslabeno a bude to lepší příležitost pro embryjko, děloha nebude proti němu případně bojovat, bude mít hodně práce s krkem 😀 😉

lussi
22. kvě 2013

@ratatooy tak držím palce, ať budeš moc potom vysadit, ať Tě to neotravuje, je to opruz co? 😒

mardusenka30
22. kvě 2013

@111safary trochu reklama, že?? je tě plný internet, takže bych raději dávala pozor než šla ke kartářce...

mardusenka30
22. kvě 2013

ahoj holky, průběžně vás čtu a v myšlenkách podporuju v boji. Já teď piju nosifol a s manželem sexujeme o 106🙂 tak uvidíme on jí macu a jiné vitamíny. Když do podzima nezabřednu zkusíme jiné centrum. Jinak v práci kdo mě potká tak mu je hned výsledek jasný a všechny holky mi prý držely pěstičky, asi málo🙂, jinak nic nového, jen mi je často tak nějak blivno, ale to bude tím, že se tělo dostává z toho všeho a zvyká si na pracovní režim...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru