IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
23. kvě 2013

@akashka
@nikolav
a vam holky, hodne stesti na zejtra, nebo radeji tfuj tfuj?🙂) a tesime se na dalsi fotky, jako ma dada074 a maraida!🙂
@akashka je dobre, ze se ridis vlastnima pocitama a resis vsechno podle toho. dej nam pak vedet, co teda z kontroly vypadlo!

sasanka033
23. kvě 2013

@akashka tak az ted jsem docetla, ze uz je to dobry, takze jsi klidna a pripravena na zitra!🙂

sasanka033
23. kvě 2013

@dada074 kdo ti delal transfer? objednam se k nemu na ket 😀 😀

sasanka033
23. kvě 2013

@maraida ty mas tri deti a davali jste dve??? 😀 😀 😀 tak to jsi super mama🙂

lussi
23. kvě 2013

Tak já taky testla a je tam prdlačka 😒 Léky ještě nevysazuju a testnu v pondělí, pokud tam nic nebude, tak si budem hladat nové centrum, nechci aby se ta estráda v Pronatalu zase opakovala, když už nám zbývá už jen poslední pokus. Akorát teda nevím kam jít, to budu muset ještě nastudovat.
Za chvíli jedem koupit šutráky na zahradu, tak nakouknu nejspíš až večer.
Ostatním beruškám přeji více štěstí 😉

brsh
23. kvě 2013

@dada074 No je fakt pěknej, radost pohledět 😉 Tak pěkný těhulkování a hladkej průběh!!! Já se dneska první den necítím vůůůůbec těhotně. Do včera mě bolel podbřišek a dneska od rána ani ťuk, tak Ti nevim. No budu doufat 😒

@maraida - Týýýý joooo, taková dálnice, paráda! Velkou gratulaci posílám, Ty jsi bojovnice 😉

meyryen
23. kvě 2013

@kolino Strašně moc držím palce a z celého srdce ti přeju ať to prcek vybojuje 😉

sasanka033
23. kvě 2013

@lussi kurwa, tak doufam, ze v pondeli uz // najdes!

pavlaru
23. kvě 2013

Ahoj holky,
dneska po dlouhých 14 dnech po transferu nastal den D,den testu - byli tam // !!!!
Zítra jdu k doktorce,tak doufám,že nám to potvrdí.

akashka
23. kvě 2013

@pavlaru gratuluji!

sasanka033
23. kvě 2013

@pavlaru tak takhle se to dela!🙂 registrace na konikovi, zadny velky vykecavani, zapis do tabulky, klidny nervy na testovani a pak sup // 😀 😀 gratuluju a zavidim🙂

sasanka033
23. kvě 2013

@pavlaru jo a ty mas napsany 3 kety, takze tohle je z ketu?

pavlaru
23. kvě 2013
sasanka033
23. kvě 2013

jezis ja si tak preju, abych tohle nekdy v zivote videla na svym testu...

akashka
23. kvě 2013

@dada074
@maraida
@pavlaru tak devcata a povidejte jaký režim jste měli po transferu a co jste zobaly za doplňky? 😉 😉

pavlaru
23. kvě 2013

@sasanka033
tohle je z 1. pokusu po odběru vajíček a zmražený máme další 3
Je možný že jsem tu tabulku vyplnila špatně 😒

sasanka033
23. kvě 2013

@pavlaru takze 1.ivf a hned uspech?🙂 ja ti to v tabulce opravim

meyryen
23. kvě 2013

@pavlaru Tak ty jsou teda ukázkový 😀

pavlaru
23. kvě 2013

@akashka
po transferu jsem fungovala/ju normálně- chodím do práce,ve volnu procházky,dodržuju pitný režim,zobu Femibion
+ léky co mám z repromedy - utrogestan,prednison a anopyrin.

irisi
23. kvě 2013

@mardusenka30 tak pěkně pij a hodně se věnujte, ať jsi i ty s //.... přeju hlavně hodně zdraví

pavlaru
23. kvě 2013

@sasanka033
děkuji =o) ano 1. transfer a zadařilo se,doufám,že si moje tělo ze mě nedělá prcku

sasanka033
23. kvě 2013

@pavlaru 😀 to vis ze ne, jsou to krasny carky, jsi tehotna a za 8 mesicu mas malyho pavlaruska🙂

brsh
23. kvě 2013

@pavlaru NO to je krása 🙂 gratuluju!

Holky, vy tady teda jedete 😀 snad budeme mít brzo v květnovkách taky spoustu takových fotek 🙂

pavlaru
23. kvě 2013

@sasanka033
můžu říct,že jsem nevěřila že se hned na 1.pokus zadaří.
Ale příjemná změna vidět po 2 a půl letech // čárky,když jsem byla zvyklá jen na /

irisi
23. kvě 2013

@kolino juchuuuuuuu já věděla že je to obrovský bojovník a udrží se 😵 😵 😵 a jaký je mimčo krásný.... no on si zaslouží malinko oddech když musel vvybojovat takovou bitvu s vetším nepřítelem 😉 ... mám z tebe radsot a přeju ať se to v pořádku vyvíjí dál
@nikolav tak to se nediv když je toho v tobě tolik 4 kusy z noci a plus k tomu 4 ráno...... ono se totiž většina té tobolky nevstřebává..... a zůstává v děloze a jde ven
@malinka_02 jsi těhotná a basta!!!!! 😠
@dada074 nádherný testy 😵 😵 😵

akashka
23. kvě 2013

@pavlaru no tak super, já si jdu zítra do repromedy taky pro jedno, tak doufám, že se jim to u mě povede stejně dobře jako u tebe 🙂

akashka
23. kvě 2013

Holky tak jsem teď volala do laboratoře a zítra v 11:15 bude KET!!! A normálně prej jestli chci kluka nebo holku, to mě pěkně zarazila.. řekla jsem, že to nechám na nich.

pavlaru
23. kvě 2013
sasanka033
23. kvě 2013

@pavlaru tak si to uzivej a drzim palce na prvni tehu kontrolu🙂

sasanka033
23. kvě 2013

@akashka he? no to bych teda taky nevedela co rict🙂)) taky bych to asi nechala na nich, ty jo...to je tak divny se rozhodovat🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru