IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
27. kvě 2013

@akashka Tobě to určo vyjde, protože se tvé tělo soustředí na ten krk a ne na mimčo. Já mám jen ty MS bolesti a takový mírný tlak na podbříšek a mám hlad. Ale to nemusí nic znamenat 😀

sasanka033
27. kvě 2013

@akashka neboj se, nemusis preci zadny priznaky mit a zas kdybys mela pocit na ms, tak se zas bojis, ze prijde ms. to mas proste prast jak uhod🙂

sasanka033
27. kvě 2013

@nikolav coze? 😀 panelak?🙂

brsh
27. kvě 2013

@akashka mě taky bolí v krku a ležim. Včera zvýšená teplota, jinak nic....nic těhotenskýho rozhodně!!! 😒 😒 Ale chřipkovýho jo 😒 Tak snad se nám to ležení a odlákání pozornosti od břicha, vyplatí! 😉

dvoranna
27. kvě 2013

@raaaadka No dlouho jsem tu nebyla, nejak se mi sem po tom neuspechu nechtelo ☹ jj na ketu ted je to 12 den. No dneska me docela zarazila magistra v lekarne, ze prej slaby dusik je na testu uz z vyrobu, ze tam jsou dva a ty se musi vybarvit. Tak hned jak dorazim dom, rozbaluju test a musim se podivat jestli nahodou nevidim tohohle dusika 😒

nikolav
27. kvě 2013

@sasanka033 No děloha=domeček už chápeš 😀?

sasanka033
27. kvě 2013

@dvoranna C O Z E ???? no tohle!!! 😖

sasanka033
27. kvě 2013

@nikolav hele ja jsem v praci a mozkovy bunky spotrebovavam na jiny veci 😀 😀

sasanka033
27. kvě 2013

@dvoranna ja jsem nikdy zadnyho ducha na testu nemela a to jsem se fakt modlila aby tam byl

nikolav
27. kvě 2013

@sasanka033 Aha no to je pravda 😀 moje mozkové buňky přemýšlí co by teď momentálně snědly a ty ostatní ještě spí.

sasanka033
27. kvě 2013

@nikolav a co jsi uz dneska mela?🙂

nikolav
27. kvě 2013

@sasanka033 Měla jsem kakao a piškoty a rohlík se šunkou a pak jsem si dala kuličky s tak půl litrem mléka. No a to jsem začala jest někdy ve 14 hodin. Protože jsem si jak šel manžel do práce zavedla kuličky a vzala prášek a pokračovala ve spaní až do 13 hodin 😀 a teď přemýšlím, že si půjdu dát roštěnku s knedlou a okurkovým salátem.

dvoranna
27. kvě 2013

@sasanka033 Taky mě to hodně zarazilo 😨 co si o tom myslet

sasanka033
27. kvě 2013

@dvoranna a jak to jako myslela? ze tam jsou i pred testovanim? nebo az po nem? no jako ona ma pravdu, ze jsou tam dve lajny, ktery se eventuelne zabarvit maji, nebo ne, ale preci ta tehu lajna nemuze bejt falesne pozitivni od vyroby. no proste kup si dva ruzny a testuj obema.

sasanka033
27. kvě 2013

@nikolav ty voe ty mas zivot🙂))

nikolav
27. kvě 2013

@sasanka033 jak to myslíš 😀 ??

sasanka033
27. kvě 2013

@nikolav no valis se doma, chrapes a zeres 😀 😀 😀 krasa!🙂

nikolav
27. kvě 2013

@sasanka033 No počkej a to jsem ti ještě neřekla, že v tomto nevlídném počasí mám dva úžasné zahřívače 😀, hlavně když je manžel v práci 😀

sasanka033
27. kvě 2013

@nikolav ael je fakt, ze to cloveka prestane po trech dnech bavit🙂 ale jako ja mit moznost nekde sehnat rostenou, tak taky nevaham🙂

nikolav
27. kvě 2013

@sasanka033 Tu zase včera poslala tchýně 😀 ona si to prostě neodpustí tak nemusím ani dneska vařit. Když jsem měla OHSS a manžel v práci tak tchán mi ráno dovezl pečivo a vyvenčil čoklíka a odpo donesl oběd 😀 no a tchýně toho zneužívá furt. Takže v lednici toho máme většinou dost. Oběd co uvařím já a ještě od tchýně 😀 a mě to baví zatím, protože se mě chce furt spát.

lussi
27. kvě 2013

@sasanka033 já si to rozmyslela, jsem se styděla 😀 Ale už to mám dobrý, barva super, líbí se mi 🙂

@dada074 no já je mám taky na půl průchodný právě, zrovna jsem dočetla článek, kde to taky doporučují, zejména, když je přechozen nějaký zánět. A to odstranění dělaj laparoskopicky? A jak dlouho budu muset být ve špitálu? A za jak dlouho jsi pak šla do stimulace? Mě totiž napadlo, že bych rovno po tom případný odstranění zůstala na neschopence a rovnou pokračovala do ivf. V říjnu mi končí rodičovská, tak by mi to přišlo vhod 😎

sasanka033
27. kvě 2013

@lussi no tak to jsi nas pripravila o moznost poradne se zasmat na tvuj ucet 😀 no tak sem hod aspon aktualni foto🙂

sasanka033
27. kvě 2013

@lussi a proc se to doporucuje? a ted jedna laicka: kdyz si nechas odstranit vejcovody, na cem pak proboha drzej ty vajecniky???🙂

irisi
27. kvě 2013

@lussi s vejcovod? no jestli je tam sebe menší trabl, nebo se ti děla sactosalping, tak ti doporučuju s nimi pryč..... mě zmařil plný vejcovod po druhém IVF biochem. těhotenství 😒 .... ale pokud je nemáš prozkoumaný tak i laparoskopická kontrola pomůže
@nikolav no to doufám 🙂, musí..... někde psali, že když se nezmenší po prvním trimestru tak je punktují, ale u mě se o tom ani slovem nezmínili a nemyslím si že by to dělali.....

nikolav
27. kvě 2013

@irisi uvidíš, já myslím, že se začnou zmenšovat až po tom co to HCG neporoste. Ale kdo ví. Ty jsi přírodní úkaz 🙂

ratatooy
27. kvě 2013

@nikolav jo ten hlad se mela taky hned a mám do ted

irisi
27. kvě 2013

@dvoranna magistra kecá.... žádného jsem nikdy na novém testu neviděla 😠 😠 .... dnes jsem si koupila dr. Maxe.... musím počůrat rovnou dva aby prďata měli kdyžtak každá svůj do albíčka 😀 , tak je prozkoumám

nikolav
27. kvě 2013

@ratatooy a je možný aby mě to přepadalo tak brzo po ET 😀 ?? Já sem si říkala nějaké příznaky?? No tak to budu mít někdy až bůh ví kdy a zatím mě honí mlsná a mám hlad furt. A divím se, že můj žaludek ještě vydržel tu směsku co do něj hážu 😀

nikolav
27. kvě 2013

@irisi Tak to by mě nenapadlo 😀

irisi
27. kvě 2013

@sasanka033 já dělám to samé 😀 😀 😀 spím, žeru, a válím šunky a klábosím na koníkovi

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru