IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
27. kvě 2013

@dvoranna a esli je lip videt, vyfot nam to🙂

sasanka033
27. kvě 2013

@nikolav no jasny no...ale stejne s tim pak nic nenadelas a bude muset ven, at uz to bude pidimiminko nebo cvalik🙂

nikolav
27. kvě 2013

@sasanka033 to určitě, ale asi to menší mimčo se rodí líp než ten cvalík.

malinka_02
27. kvě 2013

@pistalinda35 no ja uz mam pupek ze nezapnu zadny kalhoty tak si nedokazu predstsvit ze by si toho jeste 6 txdnu nikdo nevsiml!

pistalinda35
27. kvě 2013

@malinka_02 já mám výhodu, že mám pupek pořád 😀 ale naštěstí nevidí, že nosím pořád jedny kalhoty 😀 protože jsou na gumu a žádné jiné teď nedopnu .. už aby bylo teplo, šaty a kraťásky volné to jistí 😀

malinka_02
27. kvě 2013

@irisi
@nikolav teda holky ja snad jeste pujdu na tu neschopenku!!!
@lussi teda jsme se nepobavily 😀

nikolav
27. kvě 2013

@malinka_02 běž budeš mít klid a taky čas na jídlo a odpočinek 😀 nedokážu si představit být v práci. Pominu to, že je fyzicky i psychicky náročná (domov důchodců), ale já bych všude usínala a spala a v mezičase bych potřebovala jíst 😀 a taky se šetřit.

nikolav
27. kvě 2013

@pistalinda35 A myslíš, že letos bude léto 😀?? Minimálně ještě měsíc budeš nosit jedny kalhoty 😀. Já mám taky kalhoty na gumu, protože furt kupovat nové se mi nechtělo jak jsem střídavě byla nakynutá z prášků a pak jsem hubla ze střevní chřipky a pak zase prášky a pak zase střevní chřipka, angína, osmička 😀 tak mám asi troje gaťata na gumu 😀

nikolav
27. kvě 2013

Bože to už není normální!!! Je to PĚT MINUT!!! Co jsem se najedla. Dala jsem si tu roštěnku s těstovinama a okurkovým salátem a já mám opět hlad!! Bože odveďte mě na pastvu a zastřelte mě! Teď jsem u kamarádky na FB viděla buchtičky s krémem a už bych si je dala. A už mám nenechavé ruce na mrazáku a chci ledňák. Ach jo.

raaaadka
27. kvě 2013

@dvoranna
Já neměla ani ducha na testu. Zato na těch ovulačních je duch docela často. 😎

mardusenka30
27. kvě 2013

@raaaadka já měla teď po nosifolu ovulaci jako bič, ale dneska jsem 18 den cyklu a špiním, tak nechápu co mé tělo zase po ivf vymýšlí☹

mardusenka30
27. kvě 2013

holky je nemožné vás po delší době dočítat, ale pořád vám všem držím pěstičky, bojujte a chci číst jen dobré zprávy, což zatím i čtu, jste šikovné...

raaaadka
27. kvě 2013

@mardusenka30 to může být nidace vajíčka, já bych se radovala ze špinění 18. DC. 😉
A jaká byla ta ovulace v porovnání s běžnou ovulací?? Čekám na zázrak, dnes 10. DC, nejčastěji ji mívám 13. DC, zatím trochu cítím vaječníky.

malinka_02
27. kvě 2013

@ratatooy no presne ja se nevejdu do zadnych kalhot! A to jdu teprve zitra na krev..
@dvoranna no tak me prave mamatesty ukazuji jen dusiky a dr.max uz carku..ty nove mamatesty jsou uplne na nic..a dusik je super!!

malinka_02
27. kvě 2013

@pistalinda35 no ja moc satum neholduju a kratasy do prace je na prd..
@nikolav jaymam hodne psychicky narocnou praci sem manazer a furt ve stresu i kdyz sem v kanclu tak psycho..v patek sem udelala chybu ktera me bude stat 6000.. Ja si nedokazu predstavit sedet sama doma furt. Nemoct jet na chatu- o vikendech jezdime furt zvlast v lete..a ani to nechci rikat, kdyby to nevyslo vyhodi me hned.. A uprime ted tak zeru ze byt doma mam za mesic 10 kg nahore tak i proto..
Me hlad zacal 6 den po ET.
@mardusenka30 no me se po ivf zkratili cykly na 21 dni..

nikolav
27. kvě 2013

@malinka_02 no tak to chápu, ale já jsem ráda, že jsem doma. Táhat se tam sama s lidma tak to riskovat opravdu nebudu. Navíc bych mohla taky něco chytnout. Co chvíla jsou nemocní a mají chřipky atd. A v horším případě sem tam i střevní chřipku dostaneš. A to opravdu nechci. Nestálo to pár korun a kvůli nějaké babce, která prostě si umývat ruky nechce nepřijdu o dítě že. Takže jsem radši doma. A ani mě to nevadí. Protože stejně teď pořád spím.

mardusenka30
27. kvě 2013

@raaaadka no byla taková bolavá jako bych se mírně stimulovala, po ránu nevolno až zvracení, bolesti břicha, vaječníku a bolest i při sexu... ale to vše může být i kvůli vyrovnávání těla s ivf a zvykáním na novou práci. Ale rozhodně jiné pocity než mívám normálně, protože normálně jí nepoznám, nebo ani nemám...

mardusenka30
27. kvě 2013

@malinka_02 to mě tedy ani nestraš, ale věřím tomu...

sasanka033
27. kvě 2013

@nikolav tak co, uz jsi se ujedla k smrti? 😀

nikolav
27. kvě 2013

@sasanka033 ne, ale zrovna jsem si dala opět mléko a kuličky 😀 a jak dojde manžel o půl noci dom bude znovu roštěnka 😀

sasanka033
27. kvě 2013

@nikolav co to prosimte chudak dela, ze chodi tak pozde?

nikolav
27. kvě 2013

@sasanka033 jezdí s autobusem. Střídá se svým bráchou den a den. Jinak by jezdili a střídali se po půl dni. Ale bude jezdit už jen v červnu. Pak se vrací do servisu. Bude denně doma a bude mít více peněz.

sasanka033
27. kvě 2013

@nikolav tady i jiny holky pisou, ze jsou samy doma. to ja bych proste nedala tohle. ale jako ty ho mas aspon doma na noc no...ale myslim brsh, ta je od pondeli do patku sama doma. to by nebylo nic pro me.

sasanka033
27. kvě 2013

@nikolav a do servisu jako autoservisu? nebo servisu toho autobusu?
jinac kdybys videla, kolik ja toho denne sezeru, tak by ses necejtila tak spatne 🙂

sasanka033
27. kvě 2013

@nikolav a jak jako ze o pulnoci bude rostenka? nemela bys jit spat? takhle se zejtra vzbudis az ve ctyri, to budes porad posouvat 😀 a my te tady budeme marne hledat a ty nez se pak este najis, no boooze, to za nama prijdes az po Ulici🙂

nikolav
27. kvě 2013

@sasanka033 ale mě to vyhovuje, když je třeba den v práci. Já mám občas ráda samotu. A nejsem až tak sama mám tu furt dva pesany. Ale na noc bývá doma a o víkendu taky. Jezdí jen jednu sobotu v měsíci. A když něco prohodí si to s bráchou. Jo do autoservisu. A vím, že v tom nejsem sama aspoň nemám takové výčitky. A o půl noci dojde manžel z práce a dá si ještě čaj nebo tak a nají se no a já samozřejmě neodolám a najím se. Pak půjdu někdy v 1 hodinu v noci spát. Zítra je manžel doma dopoledne takže to chrápat do 13 hodin nebudu 😀 takže neboj já se najím pak budu jíst u noťasu a koukat na telku a budu tady celé odpoledne 😀 spíš ty abys v práci měla čas 😀

sasanka033
27. kvě 2013

@nikolav tak to jo, tak to je dobry, nejsi zas tak sama. a docela chapu, ze nekdy je to fajn, ta samota. ale jen na chvili🙂 a pejskove to vynahradi, to je jasny. tak ja na vas budu o pulnoci myslet, budu se tady svijet hladem 😀 😀
no v praci ted nastesti nemam tolik prace, takze stiham cist a odepisovat, ale lepsi by bylo sem porad nelezt, je to fakt zavislost🙂 nemuzu si pomoct, porad chci vedet co je novyho🙂

nikolav
27. kvě 2013

@sasanka033 to nejsem, ale někdy to neškodí. A pesani mi to vynahrazují no. Díky já budu myslet na tebe a dám si za tebe 😀 ať nemáš takový hlad 😀 . No a koník je závislost. Taky tu musím být furt a vědět co je nového. Akorát teda dnes jsme s těma stránkama pohnuly a lituju ty dočítače 😀

sasanka033
27. kvě 2013

@nikolav jojo, nekdy je to masakr, pro me treba o vikendech, vetsinou se snazime byt venku, neco podnikame, jedeme na zavody nebo do prirody, tak nejsem u netu a pak jsem absolutne neschopna to vsechno precist🙂
a pak zas sem lezu kazdou minutu a porad se nic nedeje🙂 no uz se tesim na tvoje carecky, holcicko nase🙂

nikolav
27. kvě 2013

@sasanka033 No já jsem po tom KET teď o víkendu odpočívala. No a navíc bylo hnusně tak jsem stejně byla doma. Nechci něco chytnout. Navíc děláme pergolu a manžel natíral tak všude smrdělo to čím ty hranoly natíral. Tak jsem tam nechtěla ocamrndat. Teď o víkendu taky bude natírat tak opět nic. Ale ten další slaví děda narozky tak budeme u našich ten víkend. Akorát budu muset jít k doktorovi a říct mu, že budu o víkendu tam. Tak aby to nahlásil tu změnu pobytu. Nevím jak to přesně chodí. Tak to na netu nebudu a to dočítání taky bude pak zajímavé. Ale jinak přes den si říkám, kde všechny jsou 😀 a díky taky se těším, ale budu muset počkat na tento víkend. Navíc dada má ty narozky tak jí musím udělat radost 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru