IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

baby1984
2. dub 2013

Holky je potřeba k IVF přesná váha??Já totiž pořád hubnu a přibírám takže váha kterou mám udanou u mudr v Car tak je jiná od tý doby

dada074
autor
2. dub 2013

@ratatooy zítra na tebe budu vzpomínat! A tak za 8-10 dní budeš hlásit dobré zprávy,co? 😀
@pistalinda35 teda to jsou docela dardy hormonů,ale věř tomu že ještě vyrostou,do čtvrtka je ještě čas.

dada074
autor
2. dub 2013

@baby1984 asi ne,doufám že to lítá každé(nebo alespoň každé 😀) a před narkózou se stejně na váhu ptají,aby jsi co nejlépe spinkala 😉

raaaadka
2. dub 2013

Tak jsem byla na UTZ a po 4 injekcích gonalu 225 j bohužel minimální reakce jeden větší a několik menších na každé straně. 😒
Tak mi trochu zvedli dávky - gonal 300 a k tomu menopur 75 (od zítra) - ten byl plánovaný od začátku. tak nevím, moc se mi neurodilo a kdoví co z toho bude možné vyselektovat, jestli vůbec něco... 😢

raaaadka
2. dub 2013

@pistalinda35
Tak už jsme asi vyjímky dvě, taky se jim nějak nechce růst, jsem tedy 7 DC, ale jsou mrňavý a je jich jen několik na každé straně. Zvýšili mi dávky gonalu na 300 a k tomu od zítra menopur. ☹

raaaadka
2. dub 2013

Holky kam pícháte ty hormony? Neměla bych to směrovat blíž k vaječníku? Dávám to kousek od pupíku a mám tam dost tuku. 😉
Třeba by ty folíky ragovaly lépe.

akashka
2. dub 2013

holky tak u me ms stále nic (měla být v sobotu), takže zítra ráno na utz jsem objednaná, tak jsem zvědavá co dr. vymyslí.. může mi dát vyvolávačku když už stimuluju? To přece pak trvá než to přijde a to se těma hormonama zachvíli předávkuju :D

janice_opice
2. dub 2013

Ahoj holky, můžu se k Vám přidat at na to nejsem tak sama???Teeda je jasný, že manžel podporuje,ale přece jen s někým kdo ví jaké to je a prochází něčím podobným je hned veseleji🙂)
Jsem čerstvě po 4. IVF, 26.3. OPU, ve čtvrtek 28.3. jsem si šla pro dva 6ti buněčné Myšáky 🙂 a tudíž čekám. Po 1.IVF mám skoro 12ti letého puberťáka, pak se dvě IVF nepovedly, ale asi to tenkrát nemělo být 🙂 z důvodu složité rodinné situace a ted jsme si našetřili s mým novým (nový už 4 roky) partnerem- manželem a zkusili jsme po 4. Naposledy jsem byla v roce 2005 a od té doby se to zase posunulo o pár kroků dopředu...🙂jak léky tak zlepšením celého procesu. Vždy jsem chodila do Iscaru a vše OK. Tentokrát jsem se bohužel nechala přemluvit a začala jsem stimulovat u lékaře v centru kam normálně chodím na gyndu..vše v pohodě jen při poslední kontrole jsem byla u mladé doktorky, nezkušené a ta mi naměřila špatné hodnoty a odběr vajíček tak uspěchala 😕 , takže jsem jich sice měla hodně, ale strašně drobné a nakonec mi odsáli 3 zralá vajíčka(aspon tak - bojovníci). Oplodnili se dva a vyvíjeli se dva myšáci. Díky tomu malému množství ani prodloužená kultivace nebyla....takže ted čekám a čekám.....Přemýšlím kdy budu testovat - testovala jsem v neděli a včera,ale to záměrně, jeslti mám z tela venku už ovitrelle - v neděli byla slabá čárka a včera ráno tam už nic nebylo, takže nastupuju s čistým štítem...Všem kdo se snaží držím moc pěsti! 😉

pistalinda35
2. dub 2013

@raaaadka Nějak přestávám tomu Gonalu věřit. Uvidím, jak teď zareaguji na Merional, ale možná se něco děje, protože dnes jsem se několikrát kvůli blbosti rozbrečela. Např. tu byl na návštěvě můj táta , který zhubl 13 kilo za měsíc asi ... a začal mi říkat, že bych měla hubnout také...a nevím proč a začala jsem najednou bulet. Ale je fakt, že má pravdu, od loňska mám 8 kilo nahoře .-)) tak jsem si po jeho odjezdu hnedka udělala kakao na uklidnění 🙂)) pak mě rozbrečela smutná písnička... to se mi při Gonalu nestalo 🙂) ba ne, nechci se moc těšit, abych ve čtvrtek na ultrazvuku nebyla zklamaná. Budu ráda, když doroste alespoň jeden a udělá se IUI... když už nevyjde IVF.... ale škoda pokusu. ☹

pistalinda35
2. dub 2013

@janice_opice i tobě držím palečky 🙂

pistalinda35
2. dub 2013

@raaaadka mám ve vás děvčata trochu guláš... můžu se zeptat Radko, ty chodíš do Gennetu nebo se pletu ?

dada074
autor
2. dub 2013

@pistalinda35 a když tam bude jen jeden,tak ti IVF neudělají?
@raaaadka vždyť ještě nestimuluješ tak dlouho je to teprve 4 dny,dorostou neboj.

kolino
2. dub 2013

Ahojte holky,
můžu za vámi??? více jak 5 let se snažíme o mimi....přítel má špatný spermiogram...mám za sebou potrat 2011 kdy jsem otěhotněla přirozeně po laparoskopii....od té doby nic ☹ podstoupila jsem 1iui v lednu, nepovedlo se. 2iui v únoru a 3iui v březnu se nepovedlo provézt, nereagovala jsem na léky. netvoří se mi folikuly.
Bylo mi doporučeno ivf. podali jsme žádost na pojišťovnu...teď čekám na schválení a nějak se to ve mě pere jestli není brzo do toho jít a nebo už pozdě?! nějak za ty roky jsem vystřízlivěla, každou ms jsem obrečela teď? už bez emocí, že by beznaděj, nebo vnitřní vyrovnání ,že prostě matkou nebudu?!
Holky napište mi prosím Vaše názory na můj případ! 🙂 děkuji moc.

janice_opice
2. dub 2013

Pistalindo děkuji🙂 Já ti taky moc držím pěsti at máš štěstí a máš vajíček hodně i po Velikonocích🙂
Pokrok šel sice dopředu,ale to čekání je furt stejně strašný ,,,,dneska jsem si koupila testík do zásoby tak už jen čekat..:/
Kolino . já tedy nevím kolik ti je let, ale na tvém místě bych IVF zkusila!!! Pozdě není nikdy(tedy nebudu brát pokročilý věk, že).Držím palce!

pistalinda35
2. dub 2013

@dada074 říkala doktorka, že kdyžtak udělá IUI .... ale kdo ví, ona to hodně mění. Při prvním ultrazvuku byly folikulky prý do 10mm, při druhém kousek nad 10 mm a při třetím mi řekla, mže mají 7mm, nevím, co si myslet 🙂)

janice_opice
2. dub 2013

@pistalinda35 a do jakého centra chodíš? Možná jsi to tu psala,el přiznám se, že jsem to celé nepročítala. Máš výhodu, že můžeš zkusit IUI, to mně nic než IVF nezbývá....... Neboj, to vyjde, nevím,jelsti zrovna ted,ale vyjde, vím to🙂

pistalinda35
2. dub 2013

@kolino napíšu ti to, co si povídám pořád dokola sobě: BOJUJ 🙂

pistalinda35
2. dub 2013

@janice_opice Gennet Letná .. IUI se u mě provedlo jen jednou za ten rok a něco , co tam chodím. Mám anovulaci a imunologický problém - protilátky proti ováriu - hraniční a NK buňky

kolino
2. dub 2013

@pistalinda35 to sice jo! ale kde brát tu sílu do boje.

janice_opice
2. dub 2013

@pistalinda35 hmmm a nestálo by za to třeba zkusit jiný centrum nebo lékaře? Nevím no,ale možná víc hlav , víc ví? 🙂
stejně je to nefér, že? Já jsem posledně stála u Gyncentra v Hloubětíně a telefonovala s kamarádkou, byl ajsem tam na předoperačním před IVF a stála jsem přesně u Babyboxu, tak jsem si říkala jak je to absurdní a nefér, že někdo se k dětem chová strašně anebo nechová vůbec a pak jsou ti,kteří o něj musí bojovat s vypětím zdraví a nervů....

ratatooy
2. dub 2013

ahoj tak se hlasim z domu vlženy dve embryjka jedna expand.blastocysta a jedna hatch,blastocysta no podle dr sou trošku horšavejší ale rozmražení přežily bez ůjmy,takže za dva týdny testit

brsh
2. dub 2013

@ratatooy Tak jak jsi dopadla? Už se těším(e) na info 😉

Nově příchozí vítáme 🙂

ratatooy
2. dub 2013

@dada074 no nevím u nas v caru se delá test po 14dnech

brsh
2. dub 2013

@ratatooy Teď Ti píšu 😀 No tak držíííííííííííííííííím všechny palce!!! Já si to teď tak propočítávala a já snad půjdu na to IVF až někdy v červnu ☹ ajajaj

ratatooy
2. dub 2013

@brsh díkyyyy neboj to uteče

raaaadka
2. dub 2013

@dada074
No nevim, doktorka vypadala otráveně, jako by čekala víc.

raaaadka
2. dub 2013

@pistalinda35
Jo, do gennetu.

meyryen
2. dub 2013

@kolino neházela bych flintu do žita, pravděpodobnost, že IUI bude úspěšné, je pouze 8 %..takže většině to spíš nevyjde než vyjde 😉

meyryen
2. dub 2013

@raaaadka a ke komu tam chodíš?

absti
2. dub 2013

@irisi co to je sactosalphinx? to jsem ještě neslyšela..
@coralin AMH hormón ukazuje zásobu vaječníků.. jako kolik máš vajíček v zásobě.. Já mám hodnotu 1,15..
@pistalinda35 a ty nemáš ani jeden folikul?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru