IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

dvoranna
28. kvě 2013

@akashka Tak to to máme naprosto stejně.

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav zlato, delas si prdel???? 😀 mas ho tam?!?! no to je nadhera!!!!! se z tebe picnu🙂

sasanka033
28. kvě 2013

@akashka jojo, chvil po ET jsem byla v klidu, ale jak se zaclo blizit testovani, byla jsem cim dal vetsi posera🙂

sasanka033
28. kvě 2013

@akashka no a pak jsem brecela. jenze ja mela ten spatnej duvod no:(

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav ty voe duch 4.den:))) to je husty. no tak je videt, ze s blastocystou proste muze bejt mnohem rychleji🙂

sasanka033
28. kvě 2013

@malinka_02 tak co tak coooo?

mardusenka30
28. kvě 2013

@raaaadka ovulaci máš podle délky cyklu, pokud máš kratčí cykly můžeš ten 11 den jí i mít uvádí se, že je mezi 10 - 17 dnem cyklu...

brsh
28. kvě 2013

@nikolav Tak to je úlet! 😀 Takže rozežranost potvrzena 😀 Moc Ti to přeju, jen tak dál a ať sílí a sílí!!!

sasanka033
28. kvě 2013

@raaaadka rado, kdyz pouzivas ovu testy, tak od doby, kdy jsou pozitivni, cili jsou dve stejny tlustice, probehne ovu za 24-48 hodin.

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 No nedělám si prdel. Jsem se tomu smála a hlavně manželovi, že tam nic teda fakt neobjeví. Protože je brzo. No a pak mě smích přešel no 😀 no uvidíme co bude v dalších dnech. Jestli čárka bude sílit a nebo jsme s manželem měli vidiny 😀

akashka
28. kvě 2013

@nikolav no to si děláš sranduuuuu!!! takhle brzo!! potichounku gratulujuuuuu ;)

sasanka033
28. kvě 2013

@brsh a kdy ty budes testovat? pockas si?

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav no je to doma🙂 ale taky potichu zatim🙂

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 to je možný. Byla zamrazená v tom nejvyšším možným stádiu nejvyšší kvality. Tak snad to jde někde poznat 😀 no nic to děcko bude po mě a ne po manželovi to už je teď jasný 😀. Manžel se nikdy nikam necpal. Takové to hodné dítě, co se samo zabaví a co se samo učí atd. No tak už teď ho lituju 😀

nikolav
28. kvě 2013

@brsh Díky. No budu jen a jen ráda, když to bude sílit!! Ale i tak je to úlet největší 😀

nikolav
28. kvě 2013

@akashka No já si myslela, že to prostě bude prdel. A je vidět, že mé bolesti břicha už nejsou sranda 😀 ale co i kdyby tam byl dnes test sněhobílí tak jak jsem s tím počítala tak by se vůbec nic nestalo, protože je fakt brzo. Ale to, že tam bude duch to jsem naprosto nečekala a popravdě mi to vyrazilo dech.

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 Jistě zlato šeptem šeptem. Já hlavně čekám na tebe. Víš musím tě nějak vyhecovat k výkonům 😀

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav takhle vyrazenej dech bych si nechala libit🙂

akashka
28. kvě 2013

@nikolav jsi fakt odvážná, já bych do toho nešla, kdybych tam měla sněhobílo tak se složím a mohla bych si stokrát říkat, že je ještě brzo :D a teď tuplem když tobě se už ukázal :D

sasanka033
28. kvě 2013

@akashka jasne, vydrz, jestli tam // maji byt, tak budou, ale nestresuje se zbytecne predcasne. a neboj se, budou tam🙂 nase nikola je holt mala vytrznice🙂

brsh
28. kvě 2013

@sasanka033 počkám, určitě. Asi budu testit v pátek, tj 13 dní od ET 😉 Rovnou se kdyžtak objednám na sobotu na krev, abych si buď nafasovala další utrouše a clexany nebo je přestala do sebe zbytečně rvát...

pistalinda35
28. kvě 2013

@nikolav tak to je mazec. Moc ti to přeji a držím palečky, aby sílil 🙂

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav no to jsi hodna, ale spis spolu se mnou mysli na naseho nanucka, at se mu chce na svet a zvladne to rozmrazeni, se asi slozim, kdyz k tomu ketu nedojde. dost jsem se na to upla a je to asi i duvod, proc jsem se z toho nevydarenyho ivf neslozila uplne.
kdyztak s tebou zacnu vyjednavat o nenavratnym zapujceni tvych super embryi 😀 😀

sasanka033
28. kvě 2013

@brsh oukej, to je urcite rozumny a budu ti drzet palce!!! jak stare embryo jste davali?

brsh
28. kvě 2013

@sasanka033 právě, že jen dvoudenní 🙂 Nedělají PK, když je jen jedno vajíčko...aspoň ne v Iscare. Takže jsem byla ve čtvrtek na OPU a hned v sobotu na ETu....bojim bojim 😀

sasanka033
28. kvě 2013

@brsh jasny no. ja bych si to taky nelajsla, jit do PK. my meli embrya 4 a taky jsem sla pro dve dvoudenni. vzdycky je lepsi prirozeny prostredi. asi teda🙂 tak snad je to bojovnik🙂 cejtis nejaky zmeny? jinac mne bylo covece po ET taky blbe jak tobe. jako na virozu nebo neco. zvyseny teploty.

brsh
28. kvě 2013

@sasanka033 - já jsem včera četla, že je to normální, takže jsem do sebe ani ten paralen nakonec nervala. Dneska je mi už dobře, dala jsem si i kafe a cigárko (stydim se 😀 )...ale na druhou stranu, je to dobrý znamení, že to nebyla viroza. Jinak necejtím vůbec nic, proto jsem tak skeptická. Kromě rozežranosti, ale to přisuzuju Utrouši a těm všem hormonům. Já chtěla PK, ale bylo mi vysvětleno, že to nemá význam...

sasanka033
28. kvě 2013

@brsh ja jsem naky priznaky i mela, ale ja jsem to intuitivne vedela, ze je to v prdeli🙂 jojo, cudky jsem si pri stimulaci a po ET odrekla, ale ted mezi pokusama to je sem tam pivo a cudka🙂 tak clovek zas muze chvili normalne zit no..

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 no on je to spíš takovej šok. Člověk čeká bílej test a ono je to jinak.

nikolav
28. kvě 2013

@akashka áále....já to tak neberu. Čekala jsem bílý test. No hold je tam duch 😀 a i kdyby byl bílý tak by mě to nesložilo. Je to buď a nebo. A tak aspoň vím, že to třeba bude sílit. Tak bych se stresovala spíš, když bych to nevěděla na čem jsem, než z bílého testu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru