IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
29. kvě 2013

@sasanka033 to jo já to mám, akorát za tím. To foťák už nepobral. Mám za tím napsáno 4.den po Ket datum a kddy to bylo provedeno.

pistalinda35
29. kvě 2013

@nikolav mně se obrátil poprvé včera 🙂 a také málo. Mohla za to zubní pasta mojí mamky 😀 Doufám, že teď už zase bude chvíli klid 😀

nikolav
29. kvě 2013

@pistalinda35 No mě už nebylo od večera nějak dobře a po tatrance už vůbec ne. No a pak jsem si dala sklenici teplého mléka, dělá mi to dobře a byl klid, ale cca za dvě hoďky se mi obrátil žaludek. No už v něm nic moc nebylo pravda, ale i tak. A ráno když jsem se vzbudila dělat si test, tak mě strašně škručelo v břichu.

nikolav
29. kvě 2013

Holky kdy by jste šly v mém případě na krev?? První test jsem si "měla" 😀 😀 udělat 5.6. 12 dní po KET. A pak se objednat. A když už mám pozitivní testy teď které sílí tak co myslíte?? Kdy se objednat?? A mám se objednat do CARu? Můj gynekolog tu každý den není a já bych přece jen znala výsledky co nejdřív po odběru 😀

akashka
29. kvě 2013

@nikolav já myslím, že bys měla jít do Caru a to až po ofiko testování ;) pokud chceš dřív tak si můžeš někam skočit jako samoplátce ;)

nikolav
29. kvě 2013

@akashka no určo půjdu do CARu. No nejradši bych šla na tu krev v tu středu. Takže asi tam v úterý napíšu mejl jak se věci mají a jestli mohu teda v tu středu přijít na krev a bude to. A bude to jasné. A na první kontrolu na UZ se jde taky do CARu nevíš?

akashka
29. kvě 2013

@nikolav pokud vím tak jo, co tady holky psaly tak do Caru chodíš dokud není potvrzený srdíčko a pak tě teprve předají k tvému gynekologovi ;)

nikolav
29. kvě 2013

@akashka Aha tak to je dobré. Takže jestli jsem to dobře pochopila tak tam jdeš na krev a pak následně cca za 14 dní na UZ a pokud ještě není vidět srdíčko tak tam jdeš třeba ještě jednou dokud tam to srdíčko není.

akashka
29. kvě 2013

@nikolav myslím, že tak to je 🙂 já nevím jak to, ale já mám dnes strašně dobrý pocit, že bude všechno fajn 🙂

nikolav
29. kvě 2013

@akashka A to je dobře. Mě opět bolí hlava. ach jo. No co se dá dělat. Musí se to nějak přežit. Už ať je zítřek aspoň a přehoupne se týden do toho příštího!! a vnímáš nějaké příznaky?

akashka
29. kvě 2013

@nikolav jen jak jsem psala včera večer ten tlak a pak bodani v podbřišku a ráno nervózní žaludek, jinak nic a celé dopoledne už úplně bez příznaků..

nikolav
29. kvě 2013

@akashka já včera ještě v 11 hodin večer umývala nádobí a u toho mě ten podbříšek začal více bolet. Až jsem to dodělala a lehla jsem si tak se to trochu uklidnilo. No ale celý den mám takový mírný tlak na podbříšek. Asi takový pocit, že vím, že ho tam mám. Je to pocit jako by mi někdo na něj položil ruku a měl ji tam neustále. Tak to cítím já.

sasanka033
29. kvě 2013

@nikolav
@akashka
holky, vy si tady tak pekne notujete🙂 to je hezky🙂 ja mam teda taky pichani v podbrisku, kdyby to nekoho zajimalo 😀 😀 no snad se taky takovyho jako mate vy dockam, dneska jsem fakt pozitivne naladena z ty kontroly a vubec uzasnyho pristupu doktorky...takovy osobni to bylo, ze hned resila ten muj pozadavek na AH a promluvila si rovnou s laborkou a ze fakt nebudu platit za AH...pokud bude vubec nutny, ze treba nas nanucek nepotrebuje..proste to bylo uzasny.

pistalinda35
29. kvě 2013

@nikolav
@akashka děvčata tlaky a bodání v podbřišku mám občas také... a nemluvě o silném výtoku (silnější než po ET - utrogestan beru stejně, tak jím by to být nemělo)... občas bolí hlava, pocit, že omdlím...občas žravost, občas nechuť...

nikolav
29. kvě 2013

@sasanka033 No vidíš jen tak dál. No já už se těším na ty tvoje testy a tak!!! Jinak ano zajímá nás každé tvé píchnutí, protože to je jen a jen dobrý signál. Je dobře, že z toho máš dobrý pocit. Myslím, že to je taky jeden z klíčů k úspěchu. Já jsem taky přemýšlela, než mi vajíčka odebraly, nad AH. Ale to jsem ještě samozřejmě nevěděla v jaké kvalitě budou a kolik jich zůstane a tak. Nakonec to ten můj nanuk vůbec nepotřeboval, protože sám to dotáhl na hatchující blastocystu. Byl jak z obrázku 😀 když jsem ho viděla na té obrazovce. Tak snad tak ukázkový bude i nadále. Zatím se projevu velmi hyperaktivně 😀

nikolav
29. kvě 2013

@pistalinda35 mám přesně to stejné co ty. Nosím vložky, protože se to nedá. Nevím jestli je to jen Utrogestan, ale to asi těžko, je to takový bílý výtok. No a hlava mě bolí taky, zrovna dneska opět, na omdlení je mi co chvíla a k tomu mě dozajisté nepřidá i tak můj nízký tlak a včera jsem spíše trpěla nechutenstvím a zvracela jsem v noci. A dnes teda je to to samé.

sasanka033
29. kvě 2013

@nikolav ja nevim kolikrat ti mam rikat, abys o svych miminkach mluvila v mnoznym cisle 😀
no ne, to byl vtip...ze me taky boli podbrisek, ale bohuzel to nejni priznak tehu...🙂 tak se este budu ladovat grepovym dzusem, at tu sliznici jeste vic podporim. 7 mm neni malo, ale zadnej zazrak to taky neni, ze jo🙂

nikolav
29. kvě 2013

@sasanka033 hele podívej já měla přesně ve stejný den DC nebo možná o den dřív úplně stejnou výšku sliznice a v den KET mám v papírech 9 mm. A podívej se jak se MIMINKŮM u mě líbí 😀 takže málo to není je to akorát. Když jsem se doktora ptala na to jestli to není málo těch 7 mm tak řekla, že v tyto dny je to přesně akorát a vysoká sliznice není taky nic dobrého. A že při řízeném cyklu to tak je. Že od toho ten Estrofem beru. Takže neměj strach je to ideál. Grepový džus bych nevypila. To je hnus. Ani grep nepozřu 😀. A jinak klidně o nich tedy můžeme mluvit v množném čísle.

sasanka033
29. kvě 2013

@nikolav ja do sebe narvu cokoliv, jen at to vyjde🙂) mam v planu i chilli pred transferem a po nem🙂) ale nasteste ja mam grepy rada a palivy taky🙂

nikolav
29. kvě 2013

@sasanka033 To já vůbec. Takže jsem nic takového do sebe necpala. Jediné co jím krom Estrofemu a Utrošu je kyselina listová a zinek na pleť. Takže to je vše. No a dnes teda nic moc. Mám nechuť dneska.

sasanka033
29. kvě 2013

@nikolav no ja pri prvnim pokusu taky nic navic nezkousela, ale ted uz chci...

akashka
29. kvě 2013

@sasanka033 naprosto chápu, já někde četla, že po transferu je dobrý ananasový džus, tak jsem každý den vypila celý ananas ;)

nikolav
29. kvě 2013

@sasanka033 To je jasný. Já nejím nic navíc a ještě to budou dvojčata ne 😀 bylo by to velmi zajímavé 😀

irisi
29. kvě 2013

@raaaadka ale prd..... víš kolikrát mě to nevyšlo? kolik pokusů IUI bylo? a že 2x IVF a 1xKET mi nevyšel? ....... po jakých všech vyšetřeních jsem lítala a i operaci mám za sebou......
@sasanka033 tak to gratuluju na přípravu KET.... tak už jen týden vydržet a nanučka máš u sebe 😉
@dvoranna juuuu duch.......
@akashka to se důkladně zavrtává 😵
@nikolav holka ty jedeš, jak s testama tak s příznakama....neuvěřitelný

nikolav
29. kvě 2013

@irisi učebnicový příklad 😀 to víš no podle někoho to psát musí 😀 ty jsi, ale taky dobrý příklad 😉 😀

sasanka033
29. kvě 2013

@nikolav
@irisi
to je fakt, vy jste se hledaly🙂

sasanka033
29. kvě 2013

jezis to je pocasi na ho*no. je mi zima a chce se mi desne spat🙂

irisi
29. kvě 2013

@sasanka033 u nás svítí sluníčko a je relativně ok... já mám doma větší zimu než venku

sasanka033
29. kvě 2013

@irisi a uz mate teda dve jmena pro obe pohlavi?🙂

sasanka033
29. kvě 2013

@irisi no toto, kde to bydlite?🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru