IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
29. kvě 2013

@sasanka033 Nám taky svítí slunko tady a je 23 stupňů. Doma mám 20. A chce se mi spat. Ale musím si natahnout budík na Ulici 😀 , ale je mě jasný, že stejně budu sedět tu. Musím si vzít něco na jídlo.

brsh
29. kvě 2013

Tak dneska ráno jsem šla s pláčem na záachod a za tři minuty jsem brečela zase - ale to byl jinej pláč než ten původní 😉 Ještě chci poinformovat vás, kdo nevíte - jedinej, kdo nám vočumuje květnovky je totiž asi @sasanka033 😀 Na krev prý ani chodit nemám, příští čt jdu na ultrazvuk, vyžádala si mě přímo paní dr. Prý aby mě viděla před dovčou. Takže teď už se jen modlim, ať je vše ok.

sasanka033
29. kvě 2013

@brsh 😀 😀 😀

sasanka033
29. kvě 2013

@brsh takze fakt ani naznak tehu? naky priznaky, nic?

nikolav
29. kvě 2013

@brsh jde vidět, že každé těhotenství je originál. Jinak hodně moc toho štěstíčka!!! A gratuluju. A vítej v klubu 😝

brsh
29. kvě 2013

@nikolav - no to nevim, já trojčata určitě nečekám 😀 😀 Ale jinak děkuju 😉
@sasanka033 - ani prd, ale je brzo, tak ať to nezakřiknu všechno. Teď dělám jakoby nic 🙂

sasanka033
29. kvě 2013

@brsh jasny, chapu, asi bych to mela stejne🙂

nikolav
29. kvě 2013

@brsh No počkej já to myslela jako do klubu těhotných ne do klubu vícerčat 😀 jestli by to měli, ale být dvojčata tak ať jsou to kluci 😀

brsh
29. kvě 2013

@nikolav - já vim, dělám si z tebe srandu 🙂 Přeju Ti hlavně hodně štěstí, ať je to co je.... 😝

nikolav
29. kvě 2013

@brsh To víš, ale i tak. Budeme rády když ten prcek bude zdravej. No a ať v tvém případě jeden a nebo v mém případě možná dva tak je to přece jedno 😀

Holky všimly jste si, že se to v tabulce začalo plnit // ?? Jo a sasanko ty opozdilče už se čeká zase jenom na tebe až tam ty dvě čárky za tři týdny dopíšeš sakra 😀

sasanka033
29. kvě 2013

@nikolav no...ja...jako rada bych no🙂

nikolav
29. kvě 2013

@sasanka033 no jako no rada no jako bude to tam!!! Jak v bříšku tak v tabulce 😉

irisi
29. kvě 2013

@sasanka033 60 km od Prahy mezi Poděbradama a Nymburkem...stále slunce

jména nemáme, zase to usnulo a asi to řešit do screeningu nebudem, stejně jsme si řekli že kdyžtak jména až když bude ok, přeci jen s jménama by to bylo ještě bolestivější..... a třeba už budem muset vybírat jen dvě a ne 4 😉

sasanka033
29. kvě 2013

@irisi chapu. my prave mame jedno pracovni a naprosto priserny jmeno pro miminko, takze se bavime jen o nem a jmena proste mame sepsany a kazdou chvili je menim🙂))

sasanka033
29. kvě 2013

@nikolav
@irisi
no holky tady uz se to taky vybira a ja premejslim, jeslti mam jit s kolegama na pivo po praci. jsem puvodne myslela, ze nepreziju - ze nez dojdu do hospody, budu mit vodu v botach (mam dneska takovy...no uplne jak svicky, proste hadrovy baleriny), tak se mi prestalo chtit. no ale uz to zacina vypadat pekne a tak jsem nalomena🙂

irisi
29. kvě 2013

@brsh tak obrovská gratulace a přeji ať se vyvíjí jak má a dělá ti radost ... a snad už budeš mít z utz fotečku 😉

nikolav
29. kvě 2013

@sasanka033 no jestli máš chuť tak běž 😉 protože pak už nebudeš moct si dát pivo 😀

sasanka033
29. kvě 2013

@nikolav presne tak a taky asi pujdu🙂 a budu kourit a pit pivo🙂 jo🙂

nikolav
29. kvě 2013

@sasanka033 no užívej si dokud můžeš. Za týden už ti to bude zapovězeno.

brsh
29. kvě 2013

@nikolav - líp bych to neřekla, snad bude všechno v pořádku 🙂
@irisi -děkuju moc, Irčo - byla bych raději, kdyby bylo i srdíčko, ale to bude ještě brzo asi... ale zase mi to rychleji uteče do dalšího ultrazvuku 🙂

brsh
29. kvě 2013

@sasanka033 kuř a pij za mě 😀 pak máš utrum!

nikolav
29. kvě 2013

@brsh A doufám, že to i tak bude. A teď jsi cca v kolikátém týdnu 🙂 ??

sasanka033
29. kvě 2013

@brsh dobre🙂 hele ja si vcera koupila krabku, ale nechala ji blbec doma, takze budu somrovat🙂

sasanka033
29. kvě 2013

holky, ja budu pit klidne i za vas, ale hlavne na vas!🙂 dyt to je radost, tady je kazdej den samej adidas🙂

pistalinda35
29. kvě 2013

@brsh moc blahopřeji a hodně štěstíčka !

brsh
29. kvě 2013

@sasanka033 - slav za nás prostě 😀 A na svoje taky, budeš ho potřebovat. Já kdybych věděla, dám si na předstimulačním výletě v Amstru taky víc do nosu 😀
@nikolav - tři a půl tt. 🙂 Zatím mi vychází TP na ségry narozky...snad to bude vše ok!

brsh
29. kvě 2013

@pistalinda35 - děkuju moc!!!

nikolav
29. kvě 2013

@brsh a to už jsi na UZ něco viděla? No a počítáš to od poslední MS že??

sasanka033
29. kvě 2013

tak holky ciao a myslete na me, at se moc nezborim🙂

brsh
29. kvě 2013

@sasanka033 Užij si mecheche 🙂 pa
@nikolav - ne vůbec, já jdu až příští týden. Dyk jsem si dneska dělala první test 😀 POčítám to od poslední ms.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru