IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
30. kvě 2013

@sasanka033 A co tvrdíš teď mě 😀? Na pravý těhu pupek si budeš muset, ale počkat, protože zatím tam jde vidět jen špek 😀

sasanka033
30. kvě 2013

@nikolav no ja to nejak dycky vidim, ale u tebe je to tezky, kdyz te neznam...🙂
no treba se nekdy na podzim s brichama vsechny nekde potkame🙂

nikolav
30. kvě 2013

@sasanka033 No by nebylo od věci nějaký sraz 😀 no vím, že je to těžké, ale víš jak už jsi mi vyvěštila dvojčata....tak ještě kdyby jsi věděla co to bude 😀

sasanka033
30. kvě 2013

@nikolav no ja si nejdriv pockam na potvrzeni poctu srdicek na ultrazvuku, protoze je mozny, ze ti nereknu: budou to holcicky, ale ze ti reknu: budou to tri holcicky 😀

akashka
30. kvě 2013

Tak nohy nahoru pomohly, díky holky, ale pro jistotu se dál cpu milkou 😀

nikolav
30. kvě 2013

@akashka no vidíš, ale moc nahoru je nedávej, nahrnula by se ti krev opět do těla a k srdci. Spíš lež tak nějak narovno. A dobrou chuť. Já si vytáhnu caramelovou milku ta mě moc chutná 😀

nikolav
30. kvě 2013

@sasanka033 Aha tak díky 😀 zlato já bych to zatím nechala v rovině jeden max. dva plody 😀 já nevím kdyby to bylo jedno tak bych chtěla holčičku, když by to měly být dvojčátka tak bych chtěla kluky.

nikolav
30. kvě 2013

Holky tak jsem snědla půlku kastrolku fazolí co jsem včera vařila k večeři s opečeným klobáskem na kousky. No a já jsem to vše zežrala a zase mám takový hlad až je mi z toho zle. No to snad není možné!! Ach jo...co já si asi tak vezmu. Mám chuť co chvíle to na něco jiného.

irisi
30. kvě 2013

@akashka ať ti je líp.....

akashka
30. kvě 2013

Holky tak sem právě zacla lehce spinit, zatím nic velkyho, tak nevím co si myslet, není na implntacni krvácení pozdě?

nikolav
30. kvě 2013

@akashka Tý jo tak to nevím zlatí. Zkus se podívat do nějakých stránek. Četla jsem o tom, ale bohužel si nepamatuji od kdy do kdy to je možné. Hlavně ať je to v pořádku. Já musím zaklepat, ale tohle nemám.

nikolav
30. kvě 2013

Holky tak přidávám večerní test a jsem upřímně v šoku!!!

akashka
30. kvě 2013

@nikolav no tak TOHLE už je dálnice! To je neuvěřitelný! Já zkusila něco načíst a to spineni možná ještě může být nidace, ale těžko říct, břicho mě bolí jak kdybych to měla každou chvíli dostat..

nikolav
30. kvě 2013

@akashka Menses tak brzo dostat nemůžeš. Na MS je za prvé velice brzo a za druhé Utroš by ti ji stejně držel. A mohlo by to být to špinění. Prý je to normální. Ale nevím nějak si to nepamatuji jak to přesně bylo. Ale hlavně byť v klidu a lež!!! A odpočívej a nic nedělej.

sasanka033
30. kvě 2013

@akashka ahoj, no muze byt asi cokoliv, jak stare jsi mela embryo? a kdy to mas normalne dostat?
@nikolav prestan nas uz tahat za fusekli a vyfot s tim i tu ruzovou vyschlou fixu, co to tam s ni cmaras!!!! 😀 to neni normalni todle, dyt ty budes za chvili taky ve zpravach s tema patercatama!!! 😀 😀

sasanka033
30. kvě 2013

jinak holky cas moc zdravim, mne bylo dneska fakt celej den zle a navic resim nakou dost slozitou vec v praci..neprijemnou a ted jsme byli sportovat a to mi konecne udelalo fyzicky dobre. je to divny, ale chtelo se mi celej den blejt a pohyb mi paradoxne pomohl.
takze nejaky novinky?🙂

nikolav
30. kvě 2013

@sasanka033 Ne já nebudu v televizi s paterčatama. Přece nebudu troškařit ne?? Minimálně to budou šesterčata nemyslíš 😀 ?? A jinak fixu ti nemůžu ukázat 😀 pak bys opisovala ty šesterčata taky a já si tu slávu přece chci jen taky vychutnat 😀

sasanka033
30. kvě 2013

@nikolav ja ti slavu rada prenecham, takovy stary rasple jako ja uz se v televizi neukazujou 😀

akashka
30. kvě 2013

@sasanka033 zavadeli mi v pátek 6. Denní hatchujici blasocystu, dostat bych to měla asi v úterý nebo středu..

nikolav
30. kvě 2013

@sasanka033 Prosím tě. Takový kočky??? Ale prosím tě!! Jinak já taky slavná být nepotřebuju. Mě bude stačit JEDNO zdravé mimčo...no tak dobře DVĚ 😀 😀 a co myslíš jaké čárky budou ve středu před krví 😀 ??

nikolav
30. kvě 2013

@akashka Nechci tě navádět a rozhodně tě nechci udělat nešťastnou, plné rozhodnutí je na tobě, ale nechceš zkusit ten test? Zavedli nám totožné embryja. Takže by jsi tam snad měla mít aspoň ducha. A jak moc zlato špiníš? A jak jsi to poznala? Bolelo tě něco nebo tak? Nebo jsi to zjistila až na wc, když jsi šla na wc?

sasanka033
30. kvě 2013

@akashka hm, no ta nidace... to mi prijde relativne pozde, zahnizdovani by melo fakt byt podle vseho u tak velkeho embrya do dvou, tri dnu, ale zas tak moc pozde to taky neni si myslim. podle me jakejkoliv vytok muze bejt, at uz bilej nebo spineni...podivej na ratatooy, ta spini snad i pres kila utrose. proste to telo reaguje na miminko, co se tam zavrtalo🙂

sasanka033
30. kvě 2013

@nikolav no jaky. bude jich na tom testu aspon sest🙂

sasanka033
30. kvě 2013

@akashka pockej, kerej jsi byla den cyklu pri ketu? ze to mas dostat az v utery, st..?

nikolav
30. kvě 2013

@sasanka033 díky 😀 ty mi přeješ teda 😀

akashka
30. kvě 2013

@nikolav test teda fakt ne, pokud je to nidace tak je na něj brzo a pokud není tak bych byla jen nešťastná.. Vydržím..ale diiik třeba mám jen pomalejší mimco..

@sasanka033 KET byl 17DC

sasanka033
30. kvě 2013

@akashka pravda s tim testem!!! jsi moje inspirace, mas naprostou pravdu a doufam, ze budu taky tak rozumna🙂 takze mas delsi cykly?

nikolav
30. kvě 2013

@akashka no já nevím třeba je to zcela normální. A já když jsem šla na Ket tak jsem byla 18 DC. Kdy jsi měla první den MS?

nikolav
30. kvě 2013

@sasanka033 zlato tomu nevěřím, že budeš testovat až budeš 12. den 😀

sasanka033
30. kvě 2013

@nikolav no ja uz bilej test po transferu videla, takze ne, diky. dost mozna budu tak husta, ze budu cekat na ms a pokud v terminu neprijde, tak pak teprve. ale jak jsem psala - ten ket jak je posunutej o par dni, tak to neni tak hrozny. vlastne budu mit vlastni termin ms za 7 dni po ketu. hahaaa, takze vlastne pokud neprijde, budu testovat 8.den 😀 😀 😀 takze pekne kecam tady 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru