IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
30. kvě 2013

@sasanka033 Nooo pěkně nás tu lakuješ 😀 prej budu testovat až po termínu MS a nakonec z ní vyleze, že by vlastně testovala 8. den 😀 😀 no máš to hezky vymyšlené. Už se těším na ty čáry. Nakonec se za ty svoje bledule budu ještě stydět 😀

sasanka033
30. kvě 2013

@nikolav no mne to zaclo dochazet az jak jsem zacla pocitat @akashka ten termin ms...a zacla jsem ti to psat..tak mi to doslo🙂 ze sice chci testovat pozde, ale v tomhle pripade to fakt asi 12 dni nebude🙂 no uvidime🙂

sasanka033
30. kvě 2013

tak holky dobrou, mam tady prej naky povinnosti 😀 😀

nikolav
30. kvě 2013

@sasanka033 jo ty manželský? Jo tak to jo. To ti závidím. Chytají mě strašné chutě a nemohu!!! Uaaa. No co se dá dělat. Já jsem na tvé testování stejně strašně zvědavá a napnutá a natěšená na ty tvoje čáry!!!

Tak dobrou noc!!!

malinka_02
30. kvě 2013

@dvoranna to me mrzi..jdi hned at to stihnes do leta a leto si uzijes..pokud bude..
@nikolav uz mas husty dalnice!

malinka_02
30. kvě 2013

@nikolav ty tvoje testy me dostavaj 😀 Takovou carku nemam ani ja 16 den po et 😝

nikolav
30. kvě 2013

@malinka_02 Fakt?? A nechceš se pochlubit ať mám co porovnat??

akashka
31. kvě 2013

Dobre rano holky, tak hlásím že spineni pokračuje, je to pořád jen slabé, ale je.. Volala jsem do caru tak se mi prý doktor behem dne ozve.. Jinak první den ms byl 8.5., cykly mívám 28 dní, takže dostat bych to měla až ve středu..

pistalinda35
31. kvě 2013

@akashka Držím moc palečky , ať to dobře dopadne

akashka
31. kvě 2013

@pistalinda35 děkuju, furt si snažím namlouvat že je to dobre znamení a mrnousek se tam jen zabydluje..

sasanka033
31. kvě 2013

@akashka dobre rano, tak to jsem zvedava, co ti muzou v caru rict na spineni, ze se ti ozve doktor sam.

jinak mne je dneska stejne blbe jako vcera a to uz to bylo v noci dobry. silene me tresti hlava a chce se mi blejt. uz zacinam trochu pochybovat, ze je to ze tri piv, ktery jsem mela ve stredu, ze:( zacinam se bat, ze je to reakce na estrofem. a na tu hlavu mi ani jeden ibac nezabira:( no takze pracuju z domova, ale nejradsi bych zavrela oci a sla spat:(

brsh
31. kvě 2013

@akashka Držím moc palce, ať to dopadne dobře - neházela bych ještě flintu do žita, rattatoy špinila hrozně dlouho nebo snad do teď...

Jinak holky, mám potvrzené těhu z krve... takže snad už to dopadne dobře 😉

akashka
31. kvě 2013

@sasanka033 tady vždy volá doktor, člověk se tam dovolá jen na recepci, kde nic neví a tak jen předají doktorovi vzkaz...

@brsh děkuju, nic nikam nehazim 😉

pistalinda35
31. kvě 2013

@brsh super, moc blahopřeji

brsh
31. kvě 2013

@pistalinda35 @ akashka děkuju moc 😉

akashka
31. kvě 2013

@brsh jo a taky moc gratulujuuu 😉

sasanka033
31. kvě 2013

@akashka aha, to je divnej system, k cemu je to dobry?🙂

akashka
31. kvě 2013

@sasanka033 to by mě taky zajímalo, ale jinam se tam člověk prostě neodvolá a na recepci sedí prostě jen zvedacky telefonů a ty fakt nic neví...

irisi
31. kvě 2013

@akashka možná ti zvýší dávky utrogestanu ....
@brsh blahopřeji 😉, určitě to dobře dopadne

nikolav
31. kvě 2013

@brsh blahopřeju 😉

nikolav
31. kvě 2013

@akashka Ahojj no je to divný systém. No, ale každý CAR to má fakt jinak. Mě doktor řekl, že kdyby cokoliv bylo tak mám dojet. Takže nevím no. Ale uvidíš. Opravdu je to třeba jen tou dávkou Utrogestanu, že by jsi potřebovala větší. A když máš dostat MS až 8.6. tak si myslím, že na MS je to brzo. Jedině by se ti tím řízeným cyklem zkrátil cyklus, ale tomu moc nevěřím. Mě sice nečekaně došla MS po IVF už 23 DC, ale to jsem taky do sebe píchala injekce a tak. Hlavně odpočívej a lež. A jak tu psaly holky špinění nemusí nic znamenat. A klid!

nikolav
31. kvě 2013

Jinak holky dobré ráno. Opět vám jdu zpříjemnit den svýma "adidaskama" 😀

nikitaguza
31. kvě 2013

@brsh Gratuluji,já věděla,že to dopadne dobře!!! 🙂 😉

sasanka033
31. kvě 2013

@nikolav ciao bejby + dalsi dve bejby🙂 krasny adidasky🙂
mne je dneska snad hur nez vcera, chce se mi blejt, ale nejde to ven, vono teda neni moc co, skoro nejim, tak jen trochu zaludecni stavy jsem vyhodila. no a hlava tresti:(

akashka
31. kvě 2013

@sasanka033 mě takhle zle bylo na začátku stimulace ivf, ale pak jsem zjistila že je to z dychatka na astma co jsem měla nové, nebers třeba ještě něco jinýho než ke KETu?

Jinak volal doktor, mám ležet a být v klidu, léky nechat jak jsou, prý to nemusí nic být, zahnizdovani je sice pozdej, ale možný to je.. No nezbývá než čekat..

nikolav
31. kvě 2013

@sasanka033 to můžeš mít z Estrofemu. Někdo ho hůř snáší. Mě teda po něm nebylo nic. Ale hlava mě z něj taky bolela. A bolí mě vlastně do teď. Někdy mě úplně třeští a někdy je klid. A to zvracení máš od té hlavy. Co mě teda dělalo ještě hůř tak bylo něco podobného jako Estrofem a to Estrimax no z toho mě bylo zle jak prase. Ale to už musíš vydržet 🙂 nanuček čeká!!!

sasanka033
31. kvě 2013

@akashka prave ze neberu,az dneska pribyl utros, ale blbe mi bylo uz vcera. ted se bojim,ze estrofemy vybleju, kdyz je mam brat 3x denne. nevim kurwa co to je a jsem z toho strasne nervozni, kdyz mam pred ketem. bojim se i najist.

sasanka033
31. kvě 2013

@nikolav myslis, ze je to z estrofemu, kdyz jsem ho brala 10 dni a nic a najednou tohle?

sasanka033
31. kvě 2013

@akashka tak dobry, doufam, ze te doktor uklidnil?🙂 verim, ze spineni nic neni, fakt.

nikolav
31. kvě 2013

@sasanka033 bbýt to může. Mě z toho Estrimaxu taky nebylo blbě hned. A je to možná tím, že dodáváš do těla hormony a tak. Těžko říct, ale z čeho jinýho by ti bylo tak špatně?? A z té středy to asi nebudou dozvuky. Jedině mě ještě napadla viroza. To jsem měla v prosincu, že jsem z ničeho nic zvracela a bylo mě zle, ale za pár dnů byl klid. Ale jinak mě nic jiného nenapadá.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru