IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
1. čer 2013

@irisi no přesně tak. A to mě hrozně sere, že už se nedají sehnat. Tak mám aspoň ten Dr.Max. Sice říkají, že je dobrý, ale já jsem dneska celkově v prdeli. Tak strašně moc mě bolí hlava, že nevím co si na to mám vzít. Nebrala jsem si nic. Chvíli jsem odpoledne spala, ale nepomohlo to. Můžu si vzít Panadol nebo Nurofen? Víš, že mě celkem i mrzí, že se sasanciny předpovědi nevyplní?

irisi
1. čer 2013

@nikolav můžeš si vzít paralen....
vím, vím přesně jaký je to pocit....... také jsem byla malinko zklamaná že na prvním utz bylo jen jedno srdíčko, a to jsem byla zároveň šťastná, že se to vůbec povedlo po IVF, ale těm pocitům částečné ztráty se neubráníš) .... však neboj, prcek tam je určitě, teď jde o to jestli jeden či dva 😉...... však až se ti narodí jeden malý raubíř, tak budeš ráda, že není dvojmo 😀

nikolav
1. čer 2013

@irisi No jo já právě paralen nemám ☹ no obhlídnu příbalové letáky a při nejhorším to vydržím no. Sice bych si nejradši hlavu třískala o zeď, ale co už. Já vím budu šťastná za to jedno, ale dneska je prostě nálada blbec a tohle mi na tom nepřidalo. Ale tak co se dá dělat no. Třeba i ten druhý test bude sílit. A když ne tak to neovlivním. A když jsem projížděla tady fototoblogy tak tam mají holčiny mamatesty starý i s daleko horší viditelností čárky a těhotné jsou. Tak se snažím obalamutit svoji bolavou hlavu, že tam miminko je. A doufám, že to bude pravda. Co myslíš, mám se v CARu objednat i na ultrazvuk? I když bych max. viděla váček?

irisi
1. čer 2013

@nikolav já jsem bohužel nestudovala rozdíl mezi paralenem a panadolem, takže v tom ti neporadím....pokud máš takovou náladu(určitě je to taky způsobeno těhu hormonama 😉 )tak ti nic nepomůže a nepřesvědčí.....ale neboj mimi tam 100% je 😵
já bych být tebou dala pouze krev...... je orzně brzo a pokud by jsi tam váček neviděla,tak by tě to rozhodilo a nepřidalo by ti to.... stejně to neovlivníš, ani páni doktoři..... ten utz bych si nechala na další týden nebo 14 dní, když nebudeš mít komplikace

nikolav
1. čer 2013

@irisi Dobře objednám se jen na krev. A pak bude zase dlouhé čekání 14 dní na UZ. To když si vezmu tak jsem si 14 dní píchala Menopur a čekala na odběr. Pak týden na ET, který nebyl. Pak týden na MS a pak 14 dní na KET a teď 14 dní od KET na dá se říct krev a pak budu čekat 14 dní na UZ a pak další týdny na nejdůležitější UZ ve 12 týdnu. Tebe čeká za týden, že?? A mám takovou náladu celý den. A rozbrečela mě skoro reklama na Oreo. Doteď jsem těm hormonům asi odolávala. Měla jsem jen a jen dobrou náladu, ale asi na tom něco bude.

sasanka033
1. čer 2013

@nikolav nazdar zlato, tak co, uz mas lepsi naladu?🙂 ja teda vo dost, kdyby te to zajimalo - zeru jak zjednana a chutna mi, jak mi ted bylo dva dny blbe, tak to musim doplnit, rozumis 😀
jinak z tech testu si nedelej takovou hlavu, co ja bych za to dala, najit vubec naky carky....at uz jsou od dr.snazse nebo tatatestu🙂

sasanka033
1. čer 2013

@nikolav ha! no co to vidim, ze se moje predpovedi nevyplni? hele doted skoro vsechny holky testovaly mamatestem a stejne nemely takovy kolejnice jako ty. takze laskave vyckej na utz na dve srdicka, teta sasanka se nikdy neplete!!! 😀 😀

nikolav
1. čer 2013

@sasanka033 nemám. Je mě furt blbě. Odpoledne jsem spala, ale i po probuzení mě bolí. Já taky po tom co mi ten OHSS odezněl tak jsem žrala jak urvaná. No teď mám vytříbenou chuť a jím jen něco i když mám furt hlad a chutě. Ale je dobře, že jíš. Doufám, že ti to vydrží i po KETu 😉 a u tebe pevně věřím, že ty čárky na testu najdeš.

nikolav
1. čer 2013

@sasanka033 Dobře budu doufat, že se teta sasanka neplete 😀 no a testovaly starým nebo novým 😀 u toho nového bych tomu věřila 😀

irisi
1. čer 2013

@nikolav no ale teď to jsou těhotenský hormony 😉..... však raduj se z testování a z pozitivního výlsedku, pěkně testuj a kochej se jak tloustnou..... počkej jak se v těhotenství ještě načekáš.... ta stimulace odběry a vše okolo je proti tomu rychlovka...teď se to strašně vleče.... čekám 3 neděle od poslední kontroly na další kontrolu a hned následný dny na screeningový utz 😵 , sand bude vše v pořádku, věřím....

nikolav
1. čer 2013

@irisi Určitě bude, ale to čekání je strašné!!! Hlavně do toho 12. týdne. Pak mi to přijde, že to není tak hrozné.

dada074
autor
1. čer 2013

@nikolav jsi troubís,to víš,že nebude,jsou krásný,a každý ten test vychází jinak také jsem měla jiné čárky z mama testů a jiné z gravitestu.Dojdi v pondělí na krev to tě uklidní.Jo a v těhotenství na bolesti Panadol nebo Paralen. 😉

nikolav
1. čer 2013

@dada074 OK no já si ještě nic nezvala. Až to opravdu nevydržím tak si ten paralen vezmu. Já vím no, ale je to určitě i tou dnešní náladou jakou mám. Na krev se objednám na úterý aby neřekli, že jsem došla dřív. A pak uvidím co bude a nebude.

raaaadka
2. čer 2013

@mardusenka30
Jak to myslíš, že nemá cenu měřit teploty? Vždyť píšou, že pozitivní ovulační test ještě neprokazuje proběhlou ovulaci, až zvýšená teplota.
Jinak moje ovu testy ok, teplota v den ovu klesla na nejmíň, ale to zvýšení potom??? Zatím 2 dny po ovulaci tak o 2 desetiny oproti té první fázi. 😒

malinka_02
2. čer 2013

@nikolav já včera byla v lekarně a ani nové mamatesty neměli, prý mají výpadek, myslím, že možná si lidi stěžovali a přestali je kupovat tak by se mohli vrátit ke starým. Ten rozdíl mezi testy je výrazný ale je to testy, neboj budou krásně sílit 😉

malinka_02
2. čer 2013

@nikolav jo a mě 10-12 den po transferu bolela strašně hlava a má to hodě holek, je to tak kolem MS a tělo se pere s hormony..

nikolav
2. čer 2013

@malinka_02 No já je ještě koupila v pátek, ale víc jich taky neměla. Ale o výpadku nic neříkala. No, ale asi to tak je. Protože ty starý byly fakt daleko lepší než ty nové! A včera mě ta hlava bolela teda pekelně. Dnes zatím nic. A jsem vlastně 8. den po KET. A defakto MS bych měla dostat, pokud bych měla cykly dlouhé 28 dní tak zítra. Ale ten poslední cyklus jsem měla jen 23 dní. Jinak nemám cykly žádné, takže se to blbě u mě počítá kdy dojde MS. Protože bez injekce Agolutinu a nebo Norethisteronu mi nedošla vůbec.

nikolav
2. čer 2013

Ahoj holky tak dnešní test na porovnání.

Jinak dnes se mi zdálo o @akashka a byl to sen o tom, že jsem viděla prostě její přezdívku tu na koníku, do tváře jsem jí neviděla. Vlastně jsem to viděla jakoby z někama z hora. Byla tam a dívala se na test kde měla dvě čárky. A testovala 10 den po KET. A pak tam došel její muž a ptal se jí co to má znamenat, že se na něčem dohodli a ona mu řekla, že to udělala omylem, ale měla tam dvě čárky a pak si dělala ještě jeden test a taky tam byly dvě čárky. Takže moc fandím aby ti to vyšlo. Je to morbidní, ale když má u nás v práci někdo umřít tak se mi o něm zdá, že umře. Tak třeba to funguje i naopak a zdá se mi o nenarozených životech!

akashka
2. čer 2013

@nikolav takhle mě rozbrečet, to se dělá????? 😀 No bylo by to krásný kdyby to vyšlo, ale popravdě se teď bojím testovat a asi to nechám až na čtvrtek, pořád spinim a najít dvě čárky, tak z toho mám ještě větší stres než takto...

nikolav
2. čer 2013

@akashka No mě se to tak zdálo já za to nemůžu 😀 třeba to tak bude. Doufám, že nešpiníš moc. Někde jsem narazila na článek, že až 1/3 žen v raném těhotenství špiní a nic to neznamená!!

akashka
2. čer 2013

@nikolav ne je to fakt jen lehce, na intimce prroste mám hnědé flíčky a když jdu na malou tak je trochu zbarveny toaletak.. Snad to prostě bude dobrý.. Taky se snazim hledat podobně info 😉

nikolav
2. čer 2013

@akashka Tak to není moc a bude to dobré. Já musím zaťukat ani kapka. Ale co není může být, že. Ale bude to dobrý. Test si teda budeš dělat ve čtvrtek? A na krev půjdeš kdy? Nebo jak to funguje u tvého CARu?

akashka
2. čer 2013

@nikolav jj test udělám ve čtvrtek, pokud bude pozitivní tak v pátek se jim vnutim na krev a pokud ne tak si asi zajdu na krev na polikliniku jako samoplatce..

nikolav
2. čer 2013

@akashka Tak to jo já na krev zajdu v úterý. Měla bych jít ve středu, ale manžel bude v práci a bude si brát moje auto. Protože na tím jeho si musí vyměnit olej a filtry a tak a teď jak natírá ty trámy v garáži a furt prší tak nemůže dát auto dovnitř tak to musí počkat. Tak v úterý tam zajedu. Doktor řekl 11 nebo 12 den. A v úterý je to 11 den tak jsem se tam furt vlezla.

akashka
2. čer 2013

@nikolav tak už to v úterý budeš mít černé na bílém 😉 škoda že u nás tak trvají na těch 14 dnech..

ratatooy
2. čer 2013

@akashka jj špinila 4 den po ketu až do 11+4

sasanka033
2. čer 2013

cau holky, ja dneska ziju zaplavama, bydlime primo u botice, o par set metru dal uz je vylitej, tak doufam, ze se to nestane i tady, bydlime v doliku, takze uz nepujde jit ven. je to fakt desny a porad chcije. ted rikaj, ze zejtra nepojede v podstate pulka tras metra, takze kdovi, esli se vubec dostanou lidi do prace. ja s tim uz moc nepocitam.

sasanka033
2. čer 2013

@nikolav nazdar zlato, dalnice jsou myslim jasny, doufam, ze uz mas dneska lepsi naladu🙂

ratatooy
2. čer 2013

@nikolav to je dost možny že se ti zdá o nenarozenych životech me se obe deti přišly ve snu taky ohlásit

malinka_02
2. čer 2013

@sasanka033 jee a u vas to neni teda?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru