IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
4. čer 2013

Ahoj holky omlouvám se, ale dřív jsem to nestihla. Byla jsem na té krvi a tak (popíšu níže) a pak jsem ještě byla za mamkou a nakoupit a ještě koupit něco na moji tvorbu a tak. A pak jsem zkysla v práci s holkama a dom jsem se dohrabala v 18 hodin večer. Tak jsem se šla najíst a tak a teď jsem tu. Takže dojela jsem do Reprofitu a ohlásila se, že jdu na krev. Sestřička se mě zeptala na to jestli potřebuju nějaké léky tak jsem řekla, že ano. Tak mi předepsala Estrofen i Utrogestan. A ptala se mě jestli mám pozitivní těhotenský test. Tak jí říkám ano mám už od 4. dne po KET. A ona mi říká, ale to je brzo to jste si neměla dělat to je v těle ještě Pregnyl. Tak jsem jí řekla, že jsem žádný pregnyl neměla. A ani nic jiného. Tak na mě zůstala hledět a pak cosi rozebíraly s kolegyní. Ta moc hodná sestřička Ondříčková myslím, že se jmenuje mi šla vzít krev. Vzala mi ji úplně krásně a ptala se mě taky na ty testy. Tak jsem jí řekla to stejné co té předchozí a taky na mě zůstala čumět pomalu s otevřenou pusou. No co se dá dělat 😀 . Pak mě ještě objednaly na UZ. NA ten jdu 18.6. v úterý. A na výsledky jsem si měla za hodinu zavolat. Tak jsem si šla vyzvednout léky a jela k mamce. A v 10 hodin jsem tam zavolala. A sestřička říká je to potvrzené jste těhotná. A ptala jsem se na přesnou hodnotu HCG, ale na to mi řekla, že to přesně nedělají, ale že je to daleko za 400 a velmi blízko 500 😀

sasanka033
4. čer 2013

@irisi jojooo, jedem do toho staryho, krasnyho ustavu🙂 tak jo, tak jo, tak posilej asi od desiti do dvanacti🙂

sasanka033
4. čer 2013

@nikolav hihiiii, takze tady je dalsi tehuleeeee🙂 gratuluju! a hned dostanes servaka - na takovy dobry zpravy vidim v tvym textu podezrele malo smajliku!!! 😀

nikolav
4. čer 2013

@sasanka033 Než jsem se dopsala ke koncu tak jsem byla asi dvakrát na wc čurat a ještě jsem jedla. Takže jsem zapomněla co bylo vlastně na začátku a jednou rukou se smajlík blbě děla 😀 . Jedině, že bych flákla slaninu vedle klávesnice a umaštěnýma rukama psala 😀 a těhule jsem prozatím a doufám, že mi to vydrží 😀

dada074
autor
4. čer 2013

@nikolav gratuluji těhulko,moc ti to přeju,dávej na sebe pozor.
@sasanka033 tak holka ať se krásně rozmrazí a hlavně at se mu u tebe líbí.Držím palečky a vlastně vše co mám.Jen mě mrzí,že se o den míjíme. 😒

nikolav
4. čer 2013

@sasanka033 Věř, že se to povede!!! Zítra bude nanuk fit a pak bude ještě víc, až bude u tebe v bříšku!! Věř tomu. A jestli se ti zdálo o tom, že jsi těhotná, tak budeš!! A hodně štěstí zítra!!

mardusenka30
4. čer 2013

@malinka_02 léto si kazit nedám, potřebuju odjet pryč jako sůl nejen kvůli ekzému ale i sklidnit se a načerpat sílu...

sasanka033
4. čer 2013

@dada074 dekujuuuu, tentokrat si pripadam mnohem silnejsi, i psychicky...zvlastni pocit, ze je to takovej rozdil. asi jak to bylo poprve a nemela jsem jeste tu zkusenost. ted mam takovej az jako nepokornej pocit, ze je to jisty, ze to proste klapne, ze si jdu uz pro tak velky miminko, ze uz to nevzda🙂 jeeee a my uz se zase mijime? jdes tam ve ctvrtek?

mardusenka30
4. čer 2013

@nikolav gratuluji děvče už oficiálně teď relaxuj a v klídečku čekej na uz, prostě co nejvíc nohy hůre....jsi šikula

mardusenka30
4. čer 2013

@sasanka033 na tebe budu zítra v práci myslet, seč mi budou síly stačit🙂

mardusenka30
4. čer 2013

@irisi už to piju přes 20 dnů a je to dost vitamínů takže zvyšená chut k jídlu, tak musím doufat, že to pomůže, na výživu folikulů je to prý výborné a nahradí to i vitamíny v těhotenství...

sasanka033
4. čer 2013

@mardusenka30 huraaa, huraaaa, dekujuuu🙂 takovy podpory, to je skvely, ja se tak tesim, az sem taky flaknu ty kolejnice🙂

dada074
autor
4. čer 2013

@mardusenka30 kam razíte?
@sasanka033 to je dobře jen tak dál,nemá cenu myslet na blbosti.A ty jsi šikulka ty to zvládneš.Ano jedeme ve čtvrtek.

nikolav
4. čer 2013

@mardusenka30 Díky, ale už se těším až půjdu na UZ už aby to bylo 😀

irisi
4. čer 2013

@nikolav mooooooc gratuluju..... super krásná hodnota....
jsem zvědavá co udává... protože srovnávat to prostě nejde....

irisi
4. čer 2013

@mardusenka30 to jsu věci fakt škoda že jsem předtím o tom nevěděla... třeba vám to klapne jen tak 😉 a žádný další pokus nebudete potřebovat... moc bych Ti to přála

nikolav
4. čer 2013

@irisi to já taky jsem zvědavá 😀

akashka
4. čer 2013

@sasanka033 ráno jdem do toho, mám pocit že neusnu 😉

irisi
4. čer 2013

@akashka juuu už zítra test? tak držím mooooooooooooc pěsti 😉

akashka
4. čer 2013

@irisi dekujuuuu, 12 den po KET 6 denního prcka to už // ukázat musí 😉

irisi
4. čer 2013

@akashka určitě 😵 😵 ...a když by náhodou ne vzpomeň si na pistalindu 😉 u ní se to objevilo až po krvi

irisi
4. čer 2013

holky zítra zase bude den....to budou nervy....a´t vám vše dobře dopadne

malinka_02
4. čer 2013

@sasanka033
@irisi To byl vrip ale u nas se nevraci po materske, rovnou zrusi misto a nikdo se nevratil, proste o tehotny a zensky s detma nikdo nestoji 😒 Takze je v podstate jedno jak se zachovam ja k nim..

malinka_02
4. čer 2013

@nikolav super!! To budou ta dvojcatka !!
@akashka drzim palce zitra!!
@sasanka033 tfuj tfuj. Na zitra!!!
@mardusenka30 jo to ja doufam ze o more letos prijdu 😀

akashka
5. čer 2013

Holky já se zblazniiiiiiiiiiiim

pistalinda35
5. čer 2013

@akashka blahopřeji , skvělá zpráva !

akashka
5. čer 2013

@pistalinda35 děkuju, nemůžu tomu uvěřit, celou noc jsem nervozitou nespala a teď už vůbec nemůžu usnout, manžel plakal štěstím a já samozřejmě bulela jak malý dítě 😀

pistalinda35
5. čer 2013

@akashka a teď to teprve začne, to čekání na další kontroly je nekonečné.... je to většinou po 3 týdnech a nedá se to vydržet 😀

pistalinda35
5. čer 2013

@akashka já se přiznám, že jsem zatím nebulela, páč mi to pořád nedochází.... 😀

akashka
5. čer 2013

@pistalinda35 je mi to úplně jasný, že to teprve začíná 😀 jinak já totiž začala brečet v momentě kdy se na testu objevila jen kontrolní čárka a jinak bylo bílo, tak sem si říkala že je to v háji, no pak se začal rýsovat duch, tak sem tomu prvně nevěřila a jak byl silnější tak sem se k tomu placi jen zacla usmívat, manžel stal chudák za dveřmi a asi sem mu dala pěkně zabrat, slyšel jen ten pláč a pak sem jen vylitla a skočila mu kolem krku a brecela furt, a on tak co? A az pak sem nějak vykoktala že jo a to už brečel se mnou 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru