IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

ewik84
7. čer 2013

Jinak gratuluji všem těhulkám, kterým jsem ještě negratulovala 🙂

sasanka033
7. čer 2013

@ewik84 ahoj🙂 jasne, ze jsou to dobry zpravy🙂 to bylo prvni ivf, ne? to nemusi nic znamenat, proste zrovna tohle embryo nebylo to spravny, povede se dalsi pokus🙂

sasanka033
7. čer 2013

jinak dobre dopoledne, dneska jsem spala jako drevo🙂

sasanka033
7. čer 2013

@malinka_02 tak to jsi mi desne usnadnila rozhodovani🙂 tak asi ten thassos teda. ja jeste chtela na zakynthos kvuli tem zelvam.

nikolav
7. čer 2013

Dobré poledne holky. Teď jsem se probrala a stejně jsem furt mrtvá!!! A to musím dneska toho tolik pouklízet. Večer jedu k našim a zítra slavíme dědečkovi 70 narozky a dojedeme až v neděli večer. No budu mrtvá, když vím, že budu muset zítra vstát a nebudu si moct chrápat do kdy chci. To bude krušné. Už aby bylo pondělí. No co pondělí nejlépe úterý 18.6. 😀

@akashka tak co na krvi a UZ?? Nepředběhla jsi mě s těma dvojčatama 😀 ??

brsh
7. čer 2013

@dada074 - gratuluju moc k srdíčku 😉 Jen tak dál!!!

akashka
7. čer 2013

@nikolav sedím v čekárně a ještě si tu asi posedim, tak nic nevím ještě 😀 jinak to spaní ti závidím, ani nevíš jak, já budu mít asi nějaké hyperaktivni dite, jelikož usnout se mi povede tak v jednu ráno a v šest už jsem čilá a to už od úterý.. Kruhy pod očima mám až na bradu ale prostě ani přes den neusnu ať se snažím sebevíc...

nikolav
7. čer 2013

@akashka To já bych mohla prospat minimálně 16 hodin denně a bude to pro mě ještě málo. Furt bych spala a je to hrozné. A jsem kvůli tomu naštvaná, že pak půlku věcí nemůžu stihnout, ale já jsem tak mrtvá, že nejsem schopná vstát z postele. Někdy spím tak, že neslyším vůbec nic. Jak kdybych byla v bezvědomí. Opravdu je to strašné. Asi bych radši brala ty kruhy pod očima. A na krvi už jsi byla? Teď čekáš na UZ?

akashka
7. čer 2013

@nikolav tak to já bych radši spala, rychlej ti vše uteče a pro miminko je to určitě prospěšnější.. Krev mi brali ráno a výsledky mi řeknou s ultrazvukem, ale mají skluz, tak minimálně půl hodky si tu ještě posedim :-/

sasanka033
7. čer 2013

@akashka drzim palce!!!🙂

@nikolav cusky multimatko, ja se tvyho utz taky nemuzu dockat, esli nam vyjdou ta dvojcatka🙂

nikolav
7. čer 2013

@akashka To jo, ale zase vůbec nic neuděláš. Furt jsi unavená a nic nestíháš a pak tě to štve. Ale nemůžeš se překonat, protože tělo prostě chce spát!! Mysl je aktivní a to je strašné. Přijdu si snad jak stařenka. Doufám, že mě tohle velice rychle opustí, protože je to strašné. A každý den mě bolí hlava. To je taky lahůdka.

@sasanka033 Ahoj no já jsem taky zvědavá, ale do UZ ještě daleko. Přijde mě to jak kdybych čekala už teď deset let. Mám pocit, že to vůbec neutíká. Testování už mi taky nepřináší radost jako dřív 😀 už si dělám jen kontrolní ráno. Jinak nic 😀 a co ty? Jak ti je?

sasanka033
7. čer 2013

@nikolav no esli ti to neutika, tak si vem, jak to neutika akashce, kdyz vubec nespi, dyt tvuj den ma jen 8 hodin 😀
no u me nic, bolej me prsa, kdyz se hejbu, ale to bylo po ET uplne stejny, resp. uz od OPU jsem tohle mela. ten silenej hlad uz taky nemam. myslim, ze nejak vic zmatkovat zacnu v terminu ms, kdy se budu bat, zda prijde, takze od stredy dal.

nikolav
7. čer 2013

@sasanka033 No já vím musí to mít horší, ale já mám pocit, že ten čas stojí. Pak se podívám na hodiny a řeknu si dop*dele já nic nestíhám a pak už zas můžu jít spát, protože su unavená. Ale i tak se to vleče. Já mám teď jen ten spánek a bolení hlavy. Jo a taky občas cítím nějakou vůni nebo smrad více než předtím. Uvidíš, hlavně v klidu. MS už nepřijde 😵

sasanka033
7. čer 2013

@nikolav jestli prijde, tak uz nevim, co by mohlo priste bejt lip, aby to vyslo...:(

nikolav
7. čer 2013

@sasanka033 Ale jestli z toho máš teď dobrý pocit tak to vyjde!!!

sasanka033
7. čer 2013

@nikolav ted se chystam posbirat a jit se projit, pres vltavu na smichov, aby se mi prokrvila deloha. ale ono uz je stejne asi rozhodnuto..2.den od ketu...🙂

nikolav
7. čer 2013

@sasanka033 To asi jo. Protože já jsem polehávala. A 4. den po ket už o sobě dal vědět. Takže to už musel být velice dobře zakousnutý. Jestli to má vyjít tak to vyjde i přes to jestli ležíš a nebo chodíš.

akashka
7. čer 2013

Ahojky holky 🙂 Tak už jsem doma, na ultrazvuku jsem viděla gestační váček, no prostě černej flíček :D všechno ok, až na to moje špinění, dali mi nové náplasti k tomu ještě navíc estrofem 1-0-1 a utrogestan místo 2-2-2 budu brát 3-3-3, musím zůstat doma a odpočívat, ale jinak supeeeeeeeeeer 🙂 teď si dělám obídek a pak zkusím trošku spát 🙂

@sasanka033 určitě to bude dobrý, buď v klidu, žádná ms už nebude ;)

akashka
7. čer 2013

jo a 17.6. dopoledne kontrolní utz 🙂

nikolav
7. čer 2013

@akashka Gratuluju. Vidíš je vše v pohodě. Já jdu na UZ až 18.6. :-/ taky jsem myslela, že bych mohla jít dřív a zrovna v úterý. Manžel si to zase bude muset přehazovat a nevím s kým ani. Protože od úterka má jeho brácha s kterým se střídá dovolenou, kvůli dovolené na kterou jede s tou svojí slepicí a tchánem a tchýní. A to chcou aby jsme je tam zavezli do toho města z kama je odjez. Je to hnusný, ale nám to ani nenabídli aby jsme jeli do itálie. I když by jsme to odmítli kvůli IVF o kterém nevěděli, jde tu o princip a té pipině se kterou je nějakýho půl roku tak jí to nabídnou. A po nás chcou aby jsme je tam zavezli velkým autem. Budu o tom ještě hodně přemýšlet. Protože tu pindu ani já ani manžel nemůžeme ani vystát za to její hvězdné a povýšené chování. No to je na dlouho. Ach jo. Tak nevím jestli, když manžel bude jezdit s někým jiným jestli mu vyhoví a domluví se :-/ a když jsem chtěla na pondělí UZ tak sestra řekla, že mají už plno. No snad to vyjde. A ty se šetři takže do práce asi v pondělí nepůjdeš, že?

1miska
7. čer 2013

@ewik84 taky jsem když jsme si nechavali delat imunologii doufala, ze nam něco najdou a bude se vedet příčina neuspechu proc nam to nejde uz dva roky normalni cestou a nic nenasli..... tak jsem z toho byla smutna. Pak klaplo 1. IVF pro trech letech snazeni a nikdy uz asi nezjistim kde byl teda problém 🙂

1miska
7. čer 2013

@nikolav počkej počkej, k prvnímu UZ to ještě utece, ale druhy byl tri tydny od prvního a to byla teda nervy drasajici dlouha doba 🙂

akashka
7. čer 2013

@nikolav no to je na houby, manžel si kvůli tomu bude takyy muset vzít dovcu, pac to je zas ráno krev a pak dopoledne utz.. Do práce určitě nejdu, to doktorka zakázala, no kolegyně všem tvrdí že mám strašnou anginu, tak doufám že to krytí ještě pár dní vydrží a že pak už bude vše ok 🙂

nikolav
7. čer 2013

@1miska To jo kord, když víš, že defakto ten v tom 12 týdnu je ten nejdůležitější. Ale ten první uz je takový nostalgický. Prostě tam jde vidět srdíčko a tak. Ale vím jak to myslíš. Ke každému UZ to bude dlouho 😀

nikolav
7. čer 2013

@akashka No nevím nevím. Při nejhorším prostě řekneš, že je to trošku vážnější a budeš doma no 🙂 manžel si to bude muset nějak přehodit a doufám, že to půjde. Ke konci měsíce tam končí a pak nebude problém v nové práci. Ale tady ještě ve staré no uvidíme. Doufám, že se bude střídat s někým rozumným.

dvoranna
7. čer 2013

Zdravím holky, tak už sem i blíží pondělní konzultace po tom mém neúspěšném Ketu. Jsem zvědavá jak se domluví dál. Myslíte že je lepší si mezi Kety dát pauzu nebo jít hned do dalšího? Manžel si vždycky přál mít malý v dubnu, tak ted by to i vyšlo 🙂 No uvidíme s čím na mě přijdou.
Jinak gratuluju všem novým těhulkám

malinka_02
7. čer 2013

@sasanka033 no to my taky jenze oni sou jen obcas a malokdy videt a naopak na nekterych plazich kam jednu noc nakladli vejce jsou ohradky a nesmis si dat rucnik dal jak 3 metry od more ani zapichnout slunecnik, pobihaj tam ekologove a hlidaji a nenechaji te nic..to me taky stvalo. Jako krasny ale pro me Thassos lepsi..ale ty budes tehule :D

sasanka033
7. čer 2013

@malinka_02 zrovna se koukam na zajezdy a ctu recenze hotelu na thassosu🙂 diky za tip. no a co, tehotna taky muzu k mori🙂

eevvaa
7. čer 2013

Také moc gratuluji všem těhulkám, tady se prostě daří KETy, tak snad i já najdu cca na začátku srpna ty dvě vytoužené čárky po KETu.

akashka
7. čer 2013

@eevvaa určitě jo, držím pěsti ;)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru