IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malinka_02
9. čer 2013

@akashka no ja jdu az 20.. 😒 Tak pokud je to v pohode tak spousta holek spi i i cele tehotenstvi..

akashka
9. čer 2013

@malinka_02 no ja jdu driv asi kvuli tomu spineni prave.. spinim pry protoze mam nizkou hladinu hormonu, takze mi pridala k naplastim jeste tabletky estrofem a zvysila davkovani utrogestanu na 3-3-3, já tak nějak čekal že tím se te špinění zastaví a ono neee :(

malinka_02
9. čer 2013

@akashka ja estrofen nemam vubec a krev mi ani nebrali..

akashka
9. čer 2013

@malinka_02 nj, tak ty jsi mela ET, estrofem se bere při KET ;) je fakt zajimave ale jak v kazdem caru to delaji jinak.. u nas berou krev a hned delaji utz, nekde utz nedelaji.. zvlastni no..

malinka_02
9. čer 2013

@akashka me delali utz 10 dni po krvi ale nebylo jeste srdicko..
Ale presne vsude je to jine.. A to ja mam jeste problemy se stitkou .

dvoranna
9. čer 2013

@sasanka033 Ne ne, nemam, zatim jen jeden. Musim na to kouknout, to je nejaka chyba

sasanka033
9. čer 2013

@dvoranna a jak jsi ted na tom? jaky mas plany?

dvoranna
9. čer 2013

@sasanka033 zítra jdu do caru domluvit se jak dál. Jeste máme dva mrazácky. Tak jestli dáme měsíc pauzu nebo do toho hned půjdeme. Jen teď mám strach že mám anginu, už týden je mi zlé ale od včera je to hrozný, tak si musím jeste ráno zajít ke svému doktorovi. Nerada bych dostala antibiotika. A co ty?

sasanka033
9. čer 2013

@dvoranna ja jsem 4.den po ketu. tak se zacinam pozorovat a nic🙂 takze klasika. testovat nechci, pockam na ms nebo termin testovani z caru, pac uz na bilej test nemam nervy
tak drzim palce, at nedostanes antb, po tech vsech hormonech a nervech jsi asi dost oslabena a tohle by byla dalsi racha pro telo. ale pokud to trva uz dlouho...tak dej vedet zejtra, jak se domluvite, je super, ze mate dalsi nanuky🙂

irisi
9. čer 2013

@akashka jedinej velkej příznak co se mi pravidelně opakuje od začátku až do teď mám v některé dny vlčí hlad,prostě jsem kyselina.... jinak prsa narostli bez bolesti (asi už je mám z normálních cyklů vytahaný 😀 jak se pořád o číslo měnili před a po ovulaci)... také mi jeden týden bylo blbě a měla jsem žaludek na vodě - cca 9 týden kdy asi byla nejvyšší hladina hcg......

ano hormony hcg skáčou skokově a všechny ty příznaky jsou to, že se s tím naše tělo v tu danou chvíli pere a snaží se přivyknout a po čase si zvykne a zase žádné příznaky nejsou a pak přijde další skok...... prostě na trvanlivost a sílu příznaků nehleď není to vůbec nic důkazného či potřebné k obavám 😉

mě už například asi hcg klesá na minimum, chtěla jsem si udělat ještě pěkné testy z moči pro mimísky a už to skoro ani nejsou čárky spíš duchové ☹

malinka_02
9. čer 2013

@irisi to je husty ze uz nejsou ani videt .. A diky za to vysvetleni 😉 Uklidnilo.. Takhle to mam s tim hladem najednou jo pak zas ne..
@sasanka033 4 den je fakt strasne brzo, vim holky co neco slabe pozoroval 6 den ale driv ne..

akashka
10. čer 2013

@irisi díky za uklidnění, přesně něco takoveho sem potřebovala slyšet 😉 akorát sem žila v domeni že když hcg vystoupa na vrchol zůstane až do porodu vysoké a až pak klesá.. Každý den se člověk učí 😀

mufyxa
10. čer 2013

ahoj holky moje snaživý, Včera od rána mi bylo dost divně bolesti v podbříšku .......kolem poledne jsem začala krvácet ale nebylo to nějak silné čekala jsem do dvou a jela na pohotovost ,hrozně mě to viděsilo tak jsem raději jela no a paní doktorka zjistila že už nám nebije srdíčko , miminko nám zemřelo přestalo se vyvíjet tak mi v 18 hodin dělali revizi a v deset večer si mě manža odvezl domů . Jak se cítím vám psát ani nemá smysl jistě si to dokážete představit .
Takže z těhulek se přesunu zase sem k vám pokud můžu a budeme zkoušet znovu ale síla mi nějak dochází. 😢

akashka
10. čer 2013

@mufyxa strašně moc mě to mrzí.... držím ti pěsti ať se z toho brzy vzpamatuješ a máš síly na další snažení..

kolino
10. čer 2013

@mufyxa
zlaticko moc me to mrzi! ☹ toto by se nemelo stavat...slova se tezko hleda. Preji mnoho sil. Ja stale v nemocnici a furt krvacim. Dnes jdu na utz tak se moc bojim.

akashka
10. čer 2013

@kolino držím pěsti

mufyxa
10. čer 2013

@kolino neboj se a hlavně se nestresuj nedopadá to vždy stejně ...a tohle bylo " menší zlo" než kdyby to mělo být později . Až se trošku vzpamatuju tak to zkusíme znova . 😉

ratatooy
10. čer 2013

@mufyxa ☹to je smutná zpráva teda,po delší době se jdu kouknout co nového a hned na me bafne toto,no taky občas z toho mam strach človek si říká když má za sebou 12týdnu už to bude ok ale nemusí

ratatooy
10. čer 2013

@kolino neboj se radši s te tam nechaly aby te hlidaly ja lehce krvácela do 12tt pak to ze dne na den zmizelo

sasanka033
10. čer 2013

@mufyxa zlato! to me strasne mrzi:( drz se, hodne sil!!!!!

pistalinda35
10. čer 2013

ahoj devcata. Vysledek kontroly je OK.... mimisek bojovnicek je cvalik (ma byt po kom) a byl k nam zady tak fotecka nic moc. Pristi pondeli mam naklusat s moci a rodnym cislem partnera ) Na krvi brali 4 zkumavky,zakladni rozbor,glukoza,HIV,RH faktor a nejaky screening

pistalinda35
10. čer 2013

@mufyxa je mi to moc líto, bojuj kočko

malinka_02
10. čer 2013

@mufyxa je mi to moooc lito ☹

sasanka033
10. čer 2013

holky moje s dvouma // prosimvas, pokud vas nejakym zpusobem boli/citite prsa, muzete to zkusit popsat? a od kdy nez jste zjistily // to mate?

nikolav
10. čer 2013

@mufyxa Ahoj potkalo mě to stejné o víkendu co tebe a je to strašné. Co na to říct. Na to slova prostě nepomůžou.

nikolav
10. čer 2013

Holky děkuju všem za podporu. No popsat se to nedá. Furt nemůžu uvěřit tomu, že nejsem už těhotná atd. Mám už po revizi a v nemocnici jsem na pokoji pak byla už sama. Dívčinu v neděli ráno odvedli na porodní a chlapeček se v neděli narodil. Já šla v poledne na revizi. No, ale jsem ráda za ni už skoro nekrvácím. Psala jsem Machačovi do CARu co se stalo a tak a tak jsme se domluvili na konzultaci datum ještě nevím a že nejdřív se můžeme o to opět pokusit za 6 týdnů. Čekat nechci. Ale před tím chci jít ještě na imulogii a genetiku. Furt přemýšlím co jsem udělala špatně?? Proč jsem začala krvácet a tak. Ten šok už nikdy nezapomenu opravdu. Děsné. Holky jak probíhá vyšetření na imulogii a genetice??A je ještě nějaké vyšetření, které by jste mi doporučily podstoupit??

akashka
10. čer 2013

@nikolav na imunologii i genetiku se bere krev a to je celé, jen výsledky většinou tak měsíc trvají.. Spatne si určitě neudelala nic, v téhle době většinou těhu konci z důvodů chromosomalnich vad plodu, co jsem tak četla, tu může vcac odhalit PGD, ale to se dělá před zmrazením.. Mysli na to že matmate dalsi mrazacky a příště to bude dobré... Moc ti držím pesti....

sasanka033
10. čer 2013

@nikolav ☹ ☹ ☹

pistalinda35
10. čer 2013

@nikolav na imunologii nám oběma brali krev + příteli sperma.... na genetice s námi probrali "choroby v rodině" a poslali nás na krev

akashka
10. čer 2013

@sasanka033 tak u mě sou to dvě různé bolesti, jedna je bolest dvorcu a bradavek, to je fakt hodně citlivé na dotek a bylo to už před // a ted je to mírnější, no a druhá bolest co začala po testu je bolest prsou po zmacknuti.. No a dnes ráno když jsem se na sebe po asi dvou dnech podívala do zrcadla malém mi vypadly oči, mám pocit že mám strašně velké dvorce a manžel to taky vidí, ale to fakt až teď a z ničeho nic.. Co ty, něco pozorujes?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru