IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

allmeyo
10. čer 2013

@sasanka033 děkuji a přeji ho i tobě

brsh
11. čer 2013

@nikolav - To mě moc mrzí ☹ Odpočiň si a pak vzhůru do boje, bude za to ta nejsladší odměna!!! Mutace mi taky dělali na genetice a dobře, že je udělali. Píchání Clexane je sice opruz, ale... drž se!!!

dada074
autor
11. čer 2013

@nikolav strašně moc mě mrzí co se stalo,prostě opravdu nevím co na to říct.Drž se ty jsi bojovník a zvládneš to.Držím palečky a moc na tebe myslím.

dada074
autor
11. čer 2013

@mufyxa to je šílený,moc mě to mrzí,ty jsi mě fakt dostala,toho já se bojím od začátku a trnu každou kontrolu.Drž se a bojuj. 😉
@pistalinda35 gratuluji,alespoň nějaké dobré zprávy. 😅

dada074
autor
11. čer 2013

@kolino to je dobře,že už jsi s miminkem doma,dávej ne sebe pozor a opravdu odpočívej,držím palečky. 😉

mufyxa
11. čer 2013

@dada074 děkuju no je mi hrozně ani se to nedá popsat manžel je mi velkou oporou ale i tak . On je na tom taky hrozně . Dnes jsem volala do práce jestli se můžu vrátit naštěstí mě 24.6 vezmou zpět tak přijdu na jiné myšlenky myslím že mi to pomůže .

sasanka033
11. čer 2013

@mufyxa zlato, poslala jsem ti srdicko, myslim na vas obe, holky, je to strasny:( je to dobra volba, ze pujdes do prace! moc ti drzim palce, aby ses z toho co nejdriv oklepala.

mufyxa
11. čer 2013

děkuji moc jste všechny holky moc fajn a děkuji za srdíčko 🙂 🙂 🙂 🙂

nikolav
11. čer 2013

Nejlíp mi je když spím. Pořád nemohu uvěřit, že už nejsem těhotná. Pohled na těhotnou, kočárek a nebo i mimino v televizi mě rozpláče. Nemohu po tom všem tomu uvěřit. Ráno si musím říkat, že už nejsem těhotná, že už neberu žádné léky. Nejradši bych šla hned do dalšího Ketu, ale zároveň mám hrůzu, že se to stane znovu a nebo, že se embryo ani neuhnízdí. Ale na druhou stranu když se to stane zase tak budu vědět, že je chyba na mé straně. Nechám si udělat tu imunologii a genetiku a hematologii mezi tím půjdu do dalšího KET a pak se uvidí. Doufám, že mě nechá doktor doma. Uvidím teď ve čtvrtek jdu do CARu a na něčem se domluvíme. A pak jdu ke svému gynekologovi a s ním se domluvím také co dál.

sasanka033
11. čer 2013

@nikolav kolik ze mas tech nanucku?

nikolav
11. čer 2013

@sasanka033 ještě tři. Ale závaděno bylo to top nejlepší. Teď už mám jen jednu hatchující blastocystu dvojkové kvality a dvě expandující blastocysty jedničkové a dvojkové kvality ☹

sasanka033
11. čer 2013

@nikolav nemrac se, mne zbyl jeden zabrzdenej nanucek, blastocysta, ani sama nehatchovala a ted spolu s nim bojujeme, takze ty mas stesti, ze mas nanucku hodne!🙂 na naky acka becka se vykasli, ja se na to radsi ani neptala🙂))

sasanka033
11. čer 2013

@nikolav je jasny, ze ted vidis vsechno cerne, jsi smutna...ale az to preboli a pustis se zas do boje, budes za nanucky rada a budes z nich mit kopu deti🙂

lussi
11. čer 2013

Ahoj holky,

@nikolav čtu, nechápu a nevím co mám na tohle napsat ☹ Je to za.raná nespravedlnost! Drž se!

nikolav
11. čer 2013

@brsh uvidím co z toho bude no. Půjdu do dalšího KETu ještě mám tři v mrazáčku a snad to vyjde aspoň něco no.

nikolav
11. čer 2013

@dada074 Teď si přijdu hrozně a ne jako bojovník. Furt se nedokážu smířit stím a ani mi to asi ještě nedochází, že už těhotná nejsem.

nikolav
11. čer 2013

@lussi Bohužel. Brala jsem vše, že to vyjde a najednou krvácení a byl konec. A přitom šlo vše tak dobře. Žádné větší komplikace nic. A prostě tohle se stalo. Těhotná jsem byla. Aspoň si budu moct někdy říct, že se mi to aspoň jednou povedlo i když to bylo velice krátce!

nikolav
11. čer 2013

@sasanka033 Budu za to ráda, že mám něco zmrazené i když už není tak top jak tento. Ten se ukázal už 4. den po KET, ale chudák to v 5. týdnu vzdal a já nevím proč. Jestli byl špatný on a nebo je to moje chyba, že je špatně něco u mě? Kdybych na toto hned znala odpověď. Jestli nemám nějakou mutaci nebo tak. Ale čekat se mi na výsledky vyšetření nechce. Podstoupím je, ale půjdu do dalšího KETu. A pokud ani ten se nepovede tak už pak vím, že někde je chyba a navíc budu mít i výsledky a pak to budu moct i řešit. Teď po prvním potratu to řešit nikdo nebude stejně. A navíc doktor mi napsal, že tři měsíce čekat nemusím. Že je to blbost. Tak uvidíme co mi řekne. Už ani dnes vůbec nekrvácím a ani nešpiním. Na jednu stranu jsem ráda, že jsem na to vyčištění šla. Budu od toho mít dřív pokoj. A doufám, že bude dřív i ten KET. I když čekat u mě na MS bude zase zajímavé. A když nedojde sama tak si zase pomůžu, protože mě nic jiného nezbývá. Jsem teď upnutá na to, že budu moct jít do KETu co nejdřív. A snad se to ještě letos povede. Chtěla bych zůstat doma do dalšího pokusu. Protože přece jen i když chci jít do dalšího KETu tak první potrat je furt první potrat a i když mě nic nebolí a myslím, že po fyzické stránce budu brzo fit tak furt musím dodržet nějakou tu dobu že. A navíc v práci u nás začala stavba takže nevím jak bych stěhovala důchodce a skříně a věci a byla v prašném prostředí a s nervama v kýblu. Tak už tak se moje psychika musí dát trošku do kupy. A ne ještě v práci se nervovat a být ještě víc psychicky v háji.

Holky myslíte, že je na tom něco pravda, že po potratu je stále "pohnojeno" a těhotenství by se tedy mohlo povést??

brsh
11. čer 2013

@nikolav - víš co, být Tebou, zkusím se domluvit v CARu na nízkomolekulárním heparinu a nečekám na výsledky mutací. Jestli chceš jít do KETu co nejdřív a nečekat na krev, tak to je jako prevence nejrozumější. Clexane ani Fraxiparin by Ti rozhodně ublížit neměl a pokud se mutace prokáže, může Ti to zachránit těhu.... zkus se o tom poradit.

dada074
autor
11. čer 2013

@mufyxa když řeknu že vím jak na tom jste,tak neplácám do větru.Na podzim jsem zažila to samé v 10 tt,až na to,že jsem neměla žádné komplikace,jen jsem jela na kontrolní uz a tam nám zdělili,že mimís nemá srdíčko,vím co je to za ťafku
@nikolav ano to si říká se to a po revizi dělohy se prý také lépe chytají.Já vím že je to teď těžké,ale vše přebolí,věř mi.Sice na to člověk myslí,ale o to víc bojuje aby ten další pokus byl úspěšný a ty to zvládneš.

dada074
autor
11. čer 2013

@nikolav a nikde chyba ani být nemusí,jsou to šílené věci,ale prostě se stávají,holt i tohle je život i když k posrání. 😢

nikolav
11. čer 2013

@brsh Aha no dobře. A jsou ještě nějaké léky, které jsem já nebrala a na co jsou?? A o které si třeba zkusit říct?

nikolav
11. čer 2013

@dada074 Myslíš, že by to tedy mohlo být lepší?? Že když jsem po revizi a tak?

sasanka033
11. čer 2013

@nikolav nadeje umira posledni, ale ja teda slysela, ze je to blbost, povera. s tim pohnojenim. ber to tak, ze se ti podarilo okamzite otehotnet a tak to taky bude priste. z nejakyho duvodu se proste mimi neudrzelo, mozna to tak priroda chtela, treba nebylo uplne ok. ale otehotnet dokazes, takze ani zadny pohnojeni nepotrebujes!🙂 pristi ket je proste tvuj a budes mit jarni miminko🙂

akashka
11. čer 2013

@nikolav ještě mě napada prednison, ten je na potlačení imunity, u nás ho dávají preventivne vsem..a na tu krev stačí i třeba anopyrin, co mám já na mutaci..

brsh
11. čer 2013

@nikolav - jj, jak píše @akashka, třeba i prednison, ale ten já nemám, tak nevím. Tím anopyrinem si nejsem jistá, to je možná na nějakou mthfr mutaci, co má skoro každý. Ale na Leidena je to fakt slaboučký.

akashka
11. čer 2013

@brsh jj já mám mthfr, na leiden by to nestačilo. Ale výsledky na mutace jsou docela rychle 😉

nikolav
11. čer 2013

@sasanka033 Tho se bojím, že se miminko už neuchytne. Že prostě neotěhotním tak jak jsem otěhotněla poprvé.

nikolav
11. čer 2013

@akashka a oboje léky jsou na předpis?

nikolav
11. čer 2013

@brsh ale i tak by to mohlo trošku pomoct ne??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru