IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

janice_opice
3. dub 2013

@baby1984 Akorát ti tedy řeknu, že už jsem od posledního IVF zapomněla jak strašnýý je to čekání!!!!! a ted mě dloube v podbříšku a furt se mi točí hlava, ale to je předpokládám ten Utrogestan - já přes den polykám a večer ho zavádím. Páč mám dojem, že přes den ajk jsem v práci by to zavádění asi nemělo moc efekt....ale to čekání je hrůza...v neděli bych měla testovat poprvé naostro, ted jsem si jen otestovala, že ovitrelle už tam není..... 🙂

janinafox
3. dub 2013

@janice_opice za mě taky v pohodě - nevím proč by to mělo někomu vadit 😉 já myslím že jsme tu všechny normální, že to není (s prominutím) žádná slepičárna že by jsme tady některá prudila kvůli datumu. Jde o to že jsme tu skupinka se stejným a aktuálním tématem a můžem si tu o tom co nás čeká poklábosit. Jediný co ti "hrozí" je moje tichá závist že už to máš za sebou 😀 😀 😀

baby1984
3. dub 2013

@janice_opice no vidíš třeba by v tabulce mohlo být i kolik pokusů máme za sebou a určitě ještě někdo něco vymyslí co by tam chtěl vidět.No tak třeba jde o uhniz´dování když tě tak dloube 🙂 já mám první dítko po IUI a testovala sem pořád,protože sem byla nedočkavá 🙂 a vyšlo to napoprvé,ale ted na iui ani nedošlo protože mám cystu tak řekla mudr,že to nebudem prodlužovat a půjdem do IVF

ratatooy
3. dub 2013

@irisi no to se snad ani nemuže stát?????aby ti neřekly jak s injekci a nedaly ti střikačky nebo neni to už hotová injekce?

ratatooy
3. dub 2013

@baby1984 určo dobrej napad v plno skupinkách to tak funguje že se napiše tabulka a kdo se chce připsat tak jen zkopiruje a znovu vloží
příklad
ratatooy:1IVF 2010 1embr. naroz,kluk 1KET 2embr. ET 2.4 Test 16.4

paru
3. dub 2013

Ahoj holky, nestíhám vás dočíst :(
Dneska jsem dostala stimulační protokol, takže až přijde MS (příští týden) začínám se stimulací. Budu si píchat 300j. menopuru, což je zatím nejvíc, tak jsem zvědavá, jak budu reagovat. Přidávám se do tabulky:

ratatooy:1IVF 2010 1embr. naroz,kluk 1KET 2embr. ET 2.4 Test 16.4
paru: 4IVF, 4et + 2ket, neúspěšné, duben 2013, stimulace 5. IVF

janice_opice
3. dub 2013

@janinafox 🙂)))) no jo,ale už po čtvrtý tak snad tohle bude úspěšný.... 😉 já zase závidím(v dobrém ) těm co mají za sebou to čekání🙂))))a objevily na testu // 😎

maraida
3. dub 2013

@baby1984 dobrý nápad s tou tabulkou.Jsem pro. 😉

@janice_opice děkuji 🙂 Jj,mám 3 dítka.No dítka,2 už jsou dospělé a tak bysme ještě rádi sourozence pro tu nejmenší.Já teprve začnu stimulovat,nejspíš v 2.polovině dubna,když půjde vše dobře.

@pistalinda35 ne nic nenamítali.Ani je nenapadlo,že by mi to mohli ukončit.Prostě se čekalo až folíci narostou 🙂

dada074
autor
3. dub 2013

@irisi téééda to je nádhera,potichu závidím,ale neboj moc ti to přeju 😉
@ratatooy tak to jsi dobrá když to vydržíš 14 dní.
@pistalinda35 nějak divně měří ne?

paru
3. dub 2013

@janice_opice testovala jsi a máš //? jak dlouho jsi po ET?

janice_opice
3. dub 2013

@baby1984 já ti závidím, že máš i možnost IUI, jo cysta je svinstvo taky jsem čekala,aby se mi tam jedna mrcha vstřebala a naštěstí byla pryč s MS. pak jsme jeli za sluníčkem, 5.3. jsme se vrátili, 7.3. hurá k doktorovi, napsal to a od MS jsme začali - kamarádka na mě kulila oči, že prej sem musela začít stimulovat už na tý dovolený jinak to není možný jak jsem to stihla:DDD

Holky a kde ta tabulka bude viset? Já jí klidně o víkendu udělám, jestli vydržíte🙂 pak vám ji předložím k připomínkám a někam jí hodíme?

maraida
3. dub 2013

@paru ty jseš v Cube v té studii?Možná jsem se už ptala,ale už si nepamatuju 😒

paru
3. dub 2013

@maraida Ano jsem :o)

dada074
autor
3. dub 2013

ratatooy:1IVF 2010 1embr. naroz,kluk 1KET 2embr. ET 2.4 Test 16.4
paru: 4IVF, 4et + 2ket, neúspěšné, duben 2013, stimulace 5. IVF
dada: 6IVF 2009 2 embr. narozen kluk 2010, 8 IVF konec dubna 2013

janice_opice
3. dub 2013

ratatooy:1IVF 2010 1embr. naroz,kluk 1KET 2embr. ET 2.4 Test 16.4
paru: 4IVF, 4et + 2ket, neúspěšné, duben 2013, stimulace 5. IVF
janice_opice: 3 IVF, 1. úspěšně(2000) - kluk, 2 neuspěšně, ted. 4IVF - ET 28.3., test 7.-10.4.

janinafox
3. dub 2013

@janice_opice budu držet palce.... to čekání je strašný, já jsem teď "čekatelka" teprve na stimulaci - zítra jdu pro plán a léky, tak konečně. Jinak mi 2x stopli IUI, tak jsem teda nadšená fakt nebyla, takže se pořádně začne něco dít až teď...
Psala jsi že bys měla dělat testík v neděli, viď? Tak hlavně aby to dobře dopadlo a byla jsi jedna z prvních // tady u nás. 😉

janice_opice
3. dub 2013

ratatooy:1IVF 2010 1embr. naroz,kluk 1KET 2embr. ET 2.4 Test 16.4
paru: 4IVF, 4et + 2ket, neúspěšné, duben 2013, stimulace 5. IVF
dada: 6IVF 2009 2 embr. narozen kluk 2010, 8 IVF konec dubna 2013
janice_opice: 3 IVF, 1. úspěšně(2000) - kluk, 2 neuspěšně, ted. 4IVF - ET 28.3., test 7.-10.4.

janice_opice
3. dub 2013

@janinafox tak na tebe budu moc myslet at se všechno vyvíjí jak má a máš hodně embryjek a kvalitních.....
Mno jo to víš ráda bych odstartovala dubnovou // řadu 😀 věřím, že i přes to, že jaro ne a ne přijít tak na nás holky to bude mít jen dobrý vliv🙂

ratatooy
3. dub 2013

@dada074 hele me už to ted nejak nepřijde u prvího to bylo jiný než ted no ted už je to takový jako že to asi moc neřeším,ale tenkrát to byla jinááá uplne se vidim tady v holkách co budou mit první 😀 😀 😀

paru
3. dub 2013

@ratatooy Tak já to prožívám pokaždý, tentokrát už posedmý :( a furt čekám, že to vyjde a že další IVF už prožívat tolik nebudu - protože chceme určitě víc dětí, než jen jedno.

janice_opice
3. dub 2013

@paru néééé nemám // - já testovala asi už 4. den,ale kvůli ovitrelle a to jsem tam druhou čárku měla z toho důvodu, nicméně včera a dneska už bylo bílo, takže pokud se mi tam objeví // tak jistě vím, že to není ovitrelle🙂 jinak jsem teprve 6. den

janice_opice
3. dub 2013

@maraida tak to ti budu moc držet pěsti🙂))) tolik dětí to je úžasný!!

ratatooy
3. dub 2013

@paru no jasny pokud bych nemela už jedno dite tak prožívám taky každy,hlavne taky chceme vic detí ale proste to druhy dite už není taková hitparáda 🙂 u prvniho tehu sem furt sledovala jak roste a co už má vyvinutý a co jak se deje ted už proste čekám jak to dopadne 🙂

dada074
autor
3. dub 2013

@ratatooy říkám klobouk dolů,já naposled bláznila stejně jako,když vyšel Lukášek,testovala jsem od 6 dne 😝 prostě jsem si říkala jak to vydržím a jak budu v klidu,když už jedno máme a prd 😀 přišlo mi to ,že jsem ještě větší cvok než před tím.

paru
3. dub 2013

@janice_opice Já už chtěla gratulovat, špatně jsem to pochopila....tak si tu gratulaci nechám na později.

ratatooy
3. dub 2013

@janice_opice taky sem ela ovitrele takže se drží cca 4dny?

ratatooy
3. dub 2013

@dada074 třeba se to zmení ale u prvniho sem estovala poprve myslim 10den

janinafox
3. dub 2013

@janice_opice děkuju 🙂 snad teď budu na stimulaci reagovat, ale dr. mi říkal že tohle už jsou jiný "drijáky" než ty "čajíčky" k IUI, tak snad.... hlavně se zítra dozvím co a jak - na to už se těšííím 😀
tak koukej pěkně v neděli doplnit tabulku na // , někdo to začít musí 😀 😀 a my ostatní se k tobě snad brzo všechny přidáme 🙂 a neboj, do neděle to čekání uteče jako voda 😉

maraida
3. dub 2013

@paru a to víš čím stimuluješ?Já myslela,že ta studie je,že testují nějaký nový lék?

baby1984
3. dub 2013

nad tím jsem taky přemýšlšla kam dát tabulku a napadlo mě jí dát normálně sem mezi diskuzi a pokaždý kdyby tam někdo něco připsal a změnil tak by se ukázala v diskuzi a myslim,že by se ukazovala denně,protože nás přibývá a taky se u všech něco každý den děje

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru