IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

janice_opice
23. čer 2013

@pistalinda35
@malinka_02 holy díky, ozvu se..... moc nadějí si nedávám,ale přesto věřím!!

raaaadka
23. čer 2013

Tak jsem udělala test odpoledne a druhá čárka slabá opět, ale dnes mě bolí břicho i vaječníky, jako pokaždé v době ovu, tak snad jsem se trefila. Zítra změřím BT a budu vědět. Pokud nestoupne, koupím ještě ovu testy a zkusím testovat dál.

malinka_02
23. čer 2013

@janice_opice 3 sou akorát!!
@raaaadka netestuj ale sexuj!

raaaadka
23. čer 2013

@malinka_02
Tak dnes mě při sexu bolely vaječníky, tak jen nevím , jestli ovu byla, je, nebo bude. 😀 holky já se asi zbláznim. 🙂

malinka_02
23. čer 2013

@raaaadka no tím líp 😀

janice_opice
24. čer 2013

Holky tak 3 velká vajce a 2 o něco menší tak ted doufám, že bojujou o své místo na slunci!! Při té bídě jaká byla je to docela fajn výsledek.....

akashka
25. čer 2013

@janice_opice moc držím pěsti ;)

janice_opice
25. čer 2013

@akashka děkuju moc, já moc doufám, že když si to vybojovali tak daleko, tak ještě chvilku zabojují a půjdou k mamince 😉 😉 😉

akashka
25. čer 2013

@janice_opice to si piš že jo, bude to dobrý!

janice_opice
25. čer 2013

@akashka Oplodnili se nám 3 tak uvidíme jak na tom budou zítra a když OK tak ET ve čtvrtek nebo v pátek!! 🙂

akashka
25. čer 2013

@janice_opice no tak super a kolik si jich necháš zavést? O víkendu už budeš tehule!

janice_opice
25. čer 2013

@akashka no pokud vydrží aspon dvě tak dvě, pokud jedno tka jasně jedno pokud 3 tak dvě a jednoho nanůčka

go
26. čer 2013

Ahoj holky, uz jsem tu nebyla straaasne dlouho, ale obcas Vas po ocku opet sleduji. 🙂 Vcera jsem byla na OPU po minimalce. Odebrano 10 vajicek, 9 zralych, tak uvidime jak zabojuji 🙂 . Vsem tehulkam preji hodne stesti a pohodove tehulkovani. Snazilkam pevne nervy 🙂

pistalinda35
26. čer 2013

@go
@janice_opice

děvčata držím palečky.... 🙂

janice_opice
26. čer 2013

@pistalinda35 mě dneska napínají jsem volala jak to dopadlo!!! a prý až v 11 doktoři jsou v jednom kole🙂

janice_opice
26. čer 2013

@go to je pěkná úrodička tak hodně štěstí!!

go
26. čer 2013

@janice_opice tobe take hodne stesti a at se drzi. Uz vis kdz mas ET? 😉

go
26. čer 2013

@pistalinda35 dekuji. Jak se dari tehulko?

malinka_02
26. čer 2013

@go teda po minimalce to je husta urodicka!

Holky dnes uz me neni tak strasne zle v krku uz tolik neboli ale chytaj me nervy - hlad presel, prsa splaskly a ja mam strasny strach! Sem se tolik tesila ze sem po letech tehotna a ted mam takovy strach!

janice_opice
26. čer 2013

@go néé dneska mě napínají, volala jsem v 9 a nebyl k mání žádný doktor tak mám zavolat v 11, jelsti se nám ti naši tři bojovníčci vyvíjí....

go
26. čer 2013

@janice_opice tesim se na info hned po jedenacte. Myslim na Tebe a bojovniky 🙂

go
26. čer 2013

@malinka_02 take jsem prekvapena, tak snad i nejaky bojovnik vydrzi 🙂
Ty jsi tehulka, tak nestresuj, klidek. Vim, ze to je desny, nervy pracuji celych 9 mesicu a lehko se to rika, pise, ale drz se 🙂
JSEM MOC RADA, ZE ZROVNA TY JSI TEHU, vidam te tu dlouho, a znam tvuj pribeh. Hodne stesti 🙂

go
26. čer 2013

Holky jeste se chci zeptat, jsem zaskocena z davek Utrouse, ktere jsem tentokrat dostala 4-0-4, pry at se to poradne podpori a jeste k tomu Estrimax, ten jsem nikdy nemela. Pisi, ze je na sliznici, ale ja ji mam pri ukazkove velkou, tak nevim. Stve me, pokud davaji neco jen preventivne, aby se to podporilo skoro slonima davkama.☹Jak to berete vy? 😉

alba1
26. čer 2013

@go já měla vždy 2-2-2 tak držím pěsti....

go
26. čer 2013

@alba1 coz je tedy dohromady 6, ale ja mam 8 tablet, hruza☹. Jak se mas Ty? Omlouvam se, trochu jsem ztratila prehled 😉

nikolav
26. čer 2013

@go Ahoj já taky brala 4-0-4 Utroš a k tomu Estrofem 1-1-1. Ale měla jsem před KET. A ten Estrofem jsem měla taky na sliznici i když se sliznicí jsem nikdy problém jako takový neměla.

akashka
26. čer 2013

@go já mám utros 3-3-3 k tomu náplastí estrapatch a ještě estrofem 1-0-1 a to jsem se sliznici taky problémy neměla.. Neboj se a ver jim 😉

malinka_02
26. čer 2013

@go dekuju, si moc hodna! Doufam ze podporim holciny ktere se po prvnim ivf hrouti 😉 ze i na popate to muze vyjit..ale jak pises nervy to budou porad! Hele me ted rekl ze mam utros dobrat a ja sem z toho hrozne nervni ze tak brzo! Radsi bych ho snad brala cele tehu 😀

pistalinda35
26. čer 2013

@go já brala 2-0-2

jinak se daří zatím dobře. nevolnostmi moc netrpím. akorát včera jsem si užila 😀 měla jsem den dovči - očividně mi to víc svědčí , když jsem v práci 😀 to nemám čas myslet na to, co mi je... jinak 1.7. nás čeká nt screening, tak uvidíme, kdyžtak sem dám fotečku, pokud vše dobře dopadne

go
26. čer 2013

@nikolav to me prave desi, ze to v Reprofitu davaji kazde stejne☹. Chodis tam take, ne? 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru