IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

pavlaru
10. črc 2013

Holky jaké máte zkušenosti s KET?je stejná pravděpodobnost jako u 1.pokusu embriotransferu?

akashka
10. črc 2013

@pavlaru já jen tu nejlepší 😉 a co jsem si procitala odborné články tak při dnešní technologi mražení je úspěšnost shodná s ivf a někde dokonce vyšší 😉

sasanka033
10. črc 2013

@pavlaru mne nevysel ani ET ani KET. ale meli jsme na KET jedinyho nanucka - blastocystu a rozmrazeni zvladnul.

pavlaru
10. črc 2013

Tak se budu modlit,věřit,doufat,aby nám KET vyšel líp než ET.

akashka
10. črc 2013

@pavlaru určitě to vyjde, bude to dobrý 😉

1miska
10. črc 2013

@pavlaru no me prijde ze ET ma o trochu vyssi nez KET, ale nevim. Mela jsem pred transferem spatnou sliznici tak jsme tesne pred tim delali UZ a rozhodovali se jestli tam jedno zkusit pokusne dat nebo vsechny zamrazit a pockat na pristi mesic, ja chtela radeji pockat - sliznice 6 mm neni nic moc, ale doktor mi na to rekl at si zase uvedomim ze fresh je fresh a to ze je vzdycky lepsi... ale na druhou stranu kamaradce prvni ET nevysel a dalsi tri KETy jo, prvnï dva potratila, ale chytlo se to, takze ta zastava ze KET je rozhodne lepsi 🙂

malinka_02
10. črc 2013

@pavlaru podivej se na vyrocku caru tam to maji.. Me nevysli 3 kety..

nikolav
10. črc 2013

@pavlaru Zlato já jsem po KETu parádně otěhotněla. Čárku na testu jsem měla už 4. den po KETu!! Takže úspěšnost s ET je skoro stejná!!!

irisi
11. črc 2013

@boruvka86 držím palce ať to už klapne a ty máš to zasloužené a vybojované miminko
@pavlaru jestli tě netlačí čas, tak poškej , oddychni od toho všeho, užij si léto a na podzim se do toho s čistou hlavou vrhněte

irisi
11. črc 2013

@pavlaru já myslím, že je nižší.... dřív když jsem na tom byla, mi chtěli vložit rovnou i 3 embrya....ale teď už to může být nastejno když lépe zamrazují ( vitrifikace)... jde o to v jakém stádiu a v jakém caru je máš zamrazeny.... ten KET se hodně ve statistikách center různí

kolino
14. črc 2013

@mufyxa
@nikolav Zlatíčka moje držte se moc dobře vaše pocity chápu a proto sem ani nechodím, moc a moc doporučuji podporujte se držte se ,na každou s nás miminko čeká, ať je nám 20 nebo 40 každá to máme v osudu napsáno jinak.... já od potratu ne a ne otěhotnět rozhodli jsme se pro IVF po dvou letech. když jsem to vše podstoupila ze 7 olpodněných vajíček mi zbylo pouze jedno špatné kvality...transfer se konal na moje přání, když už tolik peněz to stálo, tak ať aspoň naděje je. nikdo z car tomu nevěři,, já jo, mimi se chytlo furt mě strašili že pomalu stoupá hcg hodně probrečených nocí a je to bojovník v 7tt jsem začala silně krvácet jasnou červenou krví velké kusy jako mobil ze mě šly 2x jsem byla na pohotovosti pokaždé mě poslali domů, že jsem v začátku a je to potrat ani na rveizi to není, když už jsem krvácela silně ,že noční vložka co 10 minzt byla zalitá krví a na ni hromada sraženiny a já začala omdlívat tak mě konečně ve 3 ráno v nemocnici hospitalizovali. a čekalo se na vizitu na primáře ať rozhodne, kdy se provede revize, prosila jsem ho ať mi dá něco na zastavení krvácení, vzal mě na utz a miminku bilo krásně srdíčko, žádná revize. denně 22 prášků 3 kapačky a krvácení ustálo hematom přes celou dělohu utlačoval nadále mimčo. po 3 týdnech mě propustili domů na přísný klidový režim a já konečně v pátek slyšela tu nejlepší zprávu, miminko je zdravé, hematom se ztratil,tak celodenní ležení se vyplatilo a čekáme na 70% holčičku. Holky ještě dnes brečím a děkuji pánu bohu za ten dar, za skoro 6let marného snažení, pláče, zklamání jsem moc ráda ,že jsme se rozhodli do IVF i za to co to stálo, i kdybych neměla co jíst podstoupím to znovu! Když jsme dojeli na screening a viděl nás tam můj mudr. s CAR nečekal to byl v šoku, že to mimi zvládlo, tak jsme dostali 2 fotky 3D a screening od něj zdrama. jinak by jsme platili 1800Kč.
MOC VÁM HOLKY DRŽÍM PALCE, A VĚŘÍM ,ŽE JAK TADY NAKOUKNU ZASE ZA NĚJAKOU DOBU BUDE POD VAŠIMY JMÉNY UŽ PĚKNĚ NASKAKOVAT ČEKÁ MIMINKO, TERMÍN PORODU! BOJUJ TE, POSÍLÁM OBĚMA SRDÍČKO A PRSKÁM NA NĚJ TĚHU BACIL AŤ SE VÁS TO CHYTÍ!

nikolav
14. črc 2013

@kolino Díky. Taky jsem začala krvácet tak jak popisuješ, ale na UZ byl jen gestační váček a tak doktorka rozhodla o revizi. HCG jsem měla 2200 a v neděli ráno už jen 800. Takže to bylo jasné. Taky to byly kusy a jasná krev. Co se dá dělat. No a dnes je to 35 dní od potratu a MS stále nikde. Jsem naštvaná, že někdy nemůže dojít jak má. Protože čekám jen na ni abych opět mohla začít brát Estrofem a jít do dalšího KETu. Zatím je nevím kde. A strašně mě to štve. Držím ti moc a moc palce a vše co mám aby jsi to zdárně dotáhla do konce po tom všem co sis musela projít. Občas sem taky nahlídnu, ale ne tak jako dřív. Není to sobecké nebo tak, ale nemůžu se dívat na to jak už bych s holkama byla daleko. Moc jim to přeju, ale ještě je to čerstvé a bolí to. Moc moc moc štěstí ti přeju.

mufyxa
14. črc 2013

@kolino moc krásný ....nemám slov jen slzičku štěstí moc ti to přeju z celho srdce a moc děkuji za podporu velmi mě to podpořilo a dodalo sílu díky a přeji to nejkrásnější miminečko pod sluncem .... 🙂 🙂 🙂 🙂

mufyxa
14. črc 2013

@nikolav neboj však mi je ještě doženeme......mě už konečně včera přišla mrcha takže jupííííííííííííííí do toho a miminko je hotovo...... 😀 😀 😀 😀 😀

kolino
14. črc 2013

@mufyxa @nikolav holky a k těm kočárkům, nenáviděla jsem je úplně neskutečně ,až někdo by mě měl za blázna ,ale co! já si to tak přála a furt nic, úplně mi to rvalo srdce a jak jsem viděla maminy jak řvaly po těch svých dětech a nebo si stěžovaly jak jsou nevyspalé, no nakopat jim do úsměvu...

nikolav
14. črc 2013

@mufyxa Tak to ti moc přeju. Mě bohužel stále nepřišla 😢 😢 😢 tak nevím no. A ani necítím, že by měla přijít. Ach jo. No tak já to tak vidím, že sama ta mrcha nepřijde. A opět mě čeká návštěva na gynde a Agolutin a čekání jestli mi zabere a MS přijde ach jo!!! No nic počkám a když nic tak 25.7. půjdu na gyndu.

malinka_02
15. črc 2013

@kolino krasny!!! Moc drzim palecky!

pistalinda35
15. črc 2013

děvčátka čekám chlapečka... 😉

1miska
15. črc 2013

@kolino když jsem to cetla i slza se zaleskla, krasne napsany.....

irisi
15. črc 2013

@kolino nádherně napsaný 😵

mufyxa
15. črc 2013

@pistalinda35 moc blahopřeju tak malej lumpík to bude ....moc hezký. 🙂 😉

brsh
17. črc 2013

@pistalinda35 moc gratuluju 😉 tj krasny!

eevvaa
18. črc 2013

ahojky holky, tak jsem se dočkala, v úterý 23. nás čeká KET a mě 3 týdny báječného lenošení doma na neschopence, už se těším, do práce se tentokrát neženu, přejeme si aby to vyšlo a třeba se vrátím až za pár let po mateřské, vůbec by mi to nevadilo.

malinka_02
19. črc 2013

@pistalinda35 krasny! Gratuluju! 😉
@brsh a co ty? Furt se ti nechce za nama do unora? 🙂

pistalinda35
19. črc 2013

@eevvaa držím moc palečky, aby to dobře dopadlo 🙂 někde jsem četla , že při transferech je dobré najít si nového koníčka, aby na to člověk tolik nemyslel... přiznám se, že já během stimulace a po transferu poprvé v životě dala život rostlinkám... od semínka až po sazenice, které jsem pak rozdala... mamka říká, že mi to hodně pomohlo, že když viděla, jak o ně pečuji, tak že si říkala, že to prostě musí vyjít 🙂 takže : hodně štěstíčka

brsh
20. črc 2013

@malinka_02 jeste ne, protoze.nemam.po screeningu a nebyla.jsem sedm.nedel.u dr. Tak myslim, ze.me.ta vase sefova vyhodi 😀 ale neva. Ja si radeji pisu s vama, se spolubojovnicema z ivf 😉

malinka_02
20. črc 2013

@brsh sefova 😀 Lucka je v pohode spis nechce aby tam chodili smiraci vis nekdo kdo ani tehu treba neni.. Stava se to..A kdy jdes?

eevvaa
20. črc 2013

ahojky, mám dotázek, jak dlouho jste po KETu doma spíše ležely nebo jen po chvílích odpočívaly, moc si oba přejeme, aby to vyšlo, hlavně aby v úterý až budu dopoledne volat, jak dopadlo rozmražení, snad přežijou obě dvě a kdyby nám vyšly dvojčátka bylo by to super.

akashka
20. črc 2013

@eevvaa ahoj, ja jsem doma v klidovem rezimu dodnes, ale to kvuli komplikacim, jinak jsem mela v planu do testu zustat doma, abych si pripadne nic nevyccitala ;)

eevvaa
20. črc 2013

@akashka no já právě při ET byla doma pár dní a šla do práce a vyčítám si to do teď, proto při ketu chci být doma do testu a pak se uvidí, jak se zadaří, já doufám, že ano a pak teda plánuji být doma do konce prázdnin kvůli zástupům v práci, v září už by mělo být v práci lépe a hlavně klid.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru