IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

akashka
20. črc 2013

@eevvaa jj to je presne ono, treba to na to vliv nemá, ale člověk má aspon pocit, že udělal nejvíc co mohl, a to je taky důležitý... já chodila každýý den na krátké procháázky, koukala na romantické filmy a pohadky a mluvila s prckem at se mu u me libi 🙂 jo a kadžý den jsem vypilla štavu z celého ananasu, někde jsem se dočetla, že to pomáhá uhnízdění 🙂

nikolav
20. črc 2013

@eevvaa Ahoj jestli miminko má zůstat tak zůstane. Já jsem byla doma od první injekce na IVF. No ET nebylo a byl až KET a byla jsem po KET doma. Mimčo se chytlo, ale stejně jsem potratila i když jsem se šetřila a dělala vše tak jak mi řekli lékaři. Takže to moc neovlivníš. Ale neudělala bych to po druhé jinak. Určitě bych zůstala zase doma. Už jen proto, že jsem pro to udělala maximum. Tak ať ti to dobře dopadne a máš vytoužená dvojčátka.

brsh
21. črc 2013

@malinka_02 jdu 29/7. Tak.snad 😉 ty uz jsi byla, ne?! Jsi napred nez ja. Ja uz sefakt nemuzu dockat po tech sedmi tydnech bez kontroly...

akashka
21. črc 2013

@brsh ja jdu taky 29.7. Uz aby to bylo, co?🙂

brsh
21. črc 2013

@akashka a kd jsi byla predtim? Ja jen.v 5tt na srdicku. Tj hrozny cekani, ale ten.tyden ut to zmakneme 😢

akashka
21. črc 2013

@brsh no ja byla pak jeste v 8tt pri prechodu ke sve doktorce a v 9tt akutne s krvacenim, ale i tak se mi to vlece 🙂

brsh
21. črc 2013

@akashka no tak to mas krasny 😉 jit po 8 tydnech jako ja, tak se zblaznis 😀 budu drzet palce pri kontrole!

pavlaru
22. črc 2013

Ahoj,tak jsem byla na kontrole a prý se hojím dobře,tak prý můžem jit na ket,teď jen čekat na menses =0/ z toho mám strach,jak budou probíhat.Tak když to půjde,ket by jsme mohli absolvovat během září.
Už aby to bylo.
Domů jsme si pořídili miminko = koťátko britky s pp,tak je to hned veselejší.Tessi je rozkošná,řádí jako malej čertík a naše Bibianka jen sleduje.Už si na sebe trochu zvykli holky naše chlupatý.
Tak máme zase dvě mufinky.
Teď už aby dopadl ket a udržel se do konce.S dr jsme se domluvené,že po ketu zůstanu doma,sice ani to není záruka,ale pro svůj klid.
Teď se jen rozhodnout kolik embryí si dáme 1 nebo 2 ,toď otázka,času zatím dost na přemýšlení =0)
Holky ono se volá i na ket,jak vypadá embryjko??jestli se správně rozmrazilo?? Nebo ...

sasanka033
22. črc 2013

@pavlaru ahoj, jojo, my si treba volali, pac jsem nechtela zazit, ze bych se tam zjevila a mezi dverma se dozvedela, ze k transferu nedojde, protoze se jedinej nanucek nerozmrazil v poradku.

pavlaru
22. črc 2013

@sasanka033
Hmm,taky dobrý.To jsem nevěděla,že se to může poo.. nj no.
A když se to tedy stane,znamená,že musíš čekat na další cyklus nebo jaký je pak postup.
Takže zjišťuji,že naše 3 nanučky,jsou vlastně málo!!! Když se něco poo..

sasanka033
22. črc 2013

@pavlaru no takhle na to nekoukej, posrat se muze neco dycky 😀 my meli jen jednoho a taky to dal. ale nechytl se:/ no to zalezi kolik chces zavest. kdyz jedno, tak rozmrazi jedno a kdyz se nerozmrazi dobre, vemou hned dalsi (teda pokud ho mas, my nemeli) a rozmrazi ho. ale dneska uz prej maj tak vyspely techniky, ze jen ty slaby to nedaj, coz je tim padem i embryo nevhodny k zavedeni.

ratatooy
22. črc 2013

ahoj holky tak jak tady tehulkujete?
koukám že @brsh už je tehulka,týny utíkají co😀

ratatooy
22. črc 2013

@eevvaa to neovlivníš,ja neležela,s 3letym ditetem se to ani nedá,dr mi řekl at ho prvni dva dny moc nezvedám ale jinak pak už normalka sem fungovala

pavlaru
22. črc 2013

@sasanka033
Nj,myslet pozitivně,je hezký,jde to,ale je mooc těžký,nebát se.
Chce to ještě čas,možná i dovču. <3
Dneska,jsem dostala jednu nechtěnou podpásovku(,která zabolela)od kamarádky,která neměla tušení,že se něco poo
Chudák kamoška,možná i proto ta negativita.

sasanka033
23. črc 2013

@pavlaru no mne to vykladat nemusis, ja byla pred tim ketem zrala na chocholouska🙂 prala jsem do sebe hormony horem i dolem a mela jen jednu sanci. nastesti se embryo rozmrazilo. ale stejne to nedopadlo.

pavlaru
23. črc 2013

@sasanka033
To mě mrzí.To se ti nedivím,ten kdo nepotřebuje pomoc pro početí si řekne,že 4 pokusy je dost,ale už nevidí do toho ,že i někdy to je málo.
Kór,když se nepovede zamrazit dostatečný počet kvalit.embryí.Pak je to fakt na palici,můžeš se snažit sebevíc a je to k prdu.Já to říkám furt,že spravedlnost neexistuje.
Pak aby člověk spořil na nový nahrazený cyklus,ne zrovna malou částku,aby si vůbec mohl pořídit dítko.
Nejvíc mě vždycky pobaví,to máte dobrý,když vám to pojišťovna zaplatí.
Opravdu,když do toho nevidí,neví kolik to stojí času,námahy a pak co nás čeká,co musíme podstoupit,pro ten vytoužený uzlíček,který je mnohdy nejistý.
Musíme věřit,doufat

sasanka033
23. črc 2013

@pavlaru no proste to nesmime vzdat!🙂

malinka_02
23. črc 2013

@pavlaru hele me se vsechna 4 embryjka vzdy rozmrazila v poradku ale ani jedno se nechytlo..je to opravdu o stesti..neda se to vylezet ani nic jinyho..
@brsh ja jdu na screening ve ctvrtek.a uz ted nemuzu pomalu spat!

pistalinda35
23. črc 2013

@malinka_02 budu ti ve čtvrtek moc držet palce 🙂

brsh
23. črc 2013

@malinka_02 tak umis si predstavit, jak.se tesim ja po.dvou mesicich 😉 vse bude ok, neboj se 🙂

malinka_02
23. črc 2013

@pistalinda35 dekuju 🙂
@brsh to umim ale u me vzdy prevazuje strach! Doufam!

megie4
23. črc 2013

Ahoj kočky.Tak jak užíváte léta a dovolených?Doufám,že alespoň sluníčko zlepšuje náladu všem,kterým se nezadařilo jako mě.My jsme těsně před dalším pokusem.Tento týden v sobotu nebo v neděli začínám brát estrimax,za 10 dní na utz a zhruba v polovině srpna bychom už měli mít embryjko z vajíčka od dárkyně u sebe.Pořád se trošku bojím,že se zase nezadaří,ale máme s dárkyní prý více jak 60%šanci,tak snad už ano.Držte nám palečky!Všem přeji krásné léto a hodně úspěchů i pro vás do dalších pokusů.Jednou se nám to přece musí povést holky!🙂

nikolav
23. črc 2013

@megie4 Tak hodně moc štěstí do dalšího pokusu. Čím víc je venku hezky tím víc jsem ve své osobní krizi opravdu ze všeho. Nechci mluvit ani sama se sebou. Taky čekám na KET, ale MS ještě nedošla. A myslím, že dřív tam budu mít pavučiny než k tomu dojde. Ale tak co se dá dělat. Aspoň někomu se daří. A 60 % je hodně moc. To určitě vyjde neboj ♥

eevvaa
23. črc 2013

tak to máme za sebou - obě se krásně rozmrazila, takže to třeba nakonec budou opravdu dvojčátka

megie4
23. črc 2013

@nikolav Mě ms taky pěkně blbla,jak ohledně zpoždění,tak intenzity.Naposledy 10 dní zpoždění a 11 dní trvala.Děsný!!!Ty hormony co jsme do sebe nacpaly to pěkně rozházely,ale prý se to zase srovná.Přeju Ti také moc moc štěstí,bud ráda,že ještě alespoň můžeš mít dětátko ze svých vajíček,to štěstí já už nemám.Musíme být silné,držím Ti palečky!!!!

nikolav
23. črc 2013

@megie4 to ano můžu být ráda za své vajíčka, ale to není také bohužel záruka úspěchu a toho, že to vyjde. Tak jako ostatně nic. Snad se to povede. Ale, že by mrcha přišla sama v to nevěřím. Hodně moc moc štěstí <3

pistalinda35
24. črc 2013

@megie4 držím ti moc palečky ! píšu si tu na koníkovi vzkazy s holčinou, které nevyšlo IVF a pak šla do toho s dárkyní... vyšlo jí to na první pokus a čeká dvojčátka 😉

megie4
24. črc 2013

@pistalinda35 Děkuju,snad budeme mít také štěstí.Necháme ale vložit jen jedno embryjko,jelikož je to druhý pokus na pojišťovnu,tak abychom popřípadě měli ještě nárok na další dva.Doufejme,že už to nebude třeba.Jediné na co se moc netěším,je to 14ti denní čekání na výsledek.Já tak závidím všem co otěhotní a dozví se to třeba až ve druhém měsíci.aaaach jo 😒 🙂

megie4
24. črc 2013

@nikolav A kdy přibližně tě čeká ten KET?Hned po ms?

nikolav
24. črc 2013

@megie4 Ano hned po MS. Ale ta jaksi nikde tak už nevím no.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru