IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

pistalinda35
1. srp 2013

@lussi nene, určitě to nebude normál dědeček. On má teď dvě dcery, které jsou od "kluků" o 20 a více let mladší, takže má "novou rodinu" . O Káju se vůbec nezajímá. Zkusili jsme kontaktovat ty holky, Kája je chtěl poznat, první se chtěly sejít a pak jim to otec zakázal... takže už nám ani nepíšou ... Nikdy to nepochopím. Ještě jsem mírně tolerantní k tomu , když chlap odejde od své ženy (i když toho chlapa považuji za ubožáka). Ale to, že se s dětma nechce vídat a dělá jakože je nikdy neměl, to mi hlava nebere

sasanka033
1. srp 2013

@pistalinda35 je to smutny, ale je to pomerne bezny. ke mne se muj tata taky nehlasil asi od mejch 9ti let. od 13ti jsem ho nevidela a pak uz jsem jen sla vysypat jeho urnu do orliku. ze umrel, jsem se dozvedela s trimesicnim zpozdenim dopisem od notare kvuli vyporadani dedictvi. nikomu to nepreju.
nam nezbejva, ze nasim detem zajistit hezci, funkcni rodinu.

nikolav
1. srp 2013

@sasanka033 Jo s mým otcem to dopadlo úplně stejně jako s tvojím. Akorát ten můj chlastal a od 8 let jsem ho nevídala a o jeho smrti jsem se dozvěděla tak, že se to dozvěděla od babičky, která viděla oznámení v místních novinách. A po roce od notáře z vypořádání. A od svého "dědečka" že já můžu za to, že umřel a že bych za to všechno měla zaplatit. To mi řekl před podplacenou notářkou. A to mi "odkázal" z dědictví svoje nefunkční zbraně. Které já bych na své náklady musela nechat zničit a to ještě by musel za mě udělat někdo se zbrojním průkazem. A sranda byla, že jeho bratr dělal u strážní služby a zbroják měl. No totální naschvál. Nepřiznali nic, že měl. Tak jsem to jejich slavné dědictví odmítla. Nic jsem od nich nechtěla. A nejvíc mě na tom nasralo, že mi sebrali když jsem byla malá vkladní knížku, kterou jsem dostala k narození a věci a tak. Nic mi nedali. A to, že se uchlastal je i babčina vina. Neměla mu furt ten chlast nosit!!! No a co mám milujícího nevlastního taťku a můj vlastní otec i když už je mrtví pro mě nikdy neexistoval!

pistalinda35
1. srp 2013

někteří chlapi jsou fakt hrozní 😢 snad my s našima drahýma polovičkama budeme mít více štěstí

sasanka033
1. srp 2013

@pistalinda35 tak ja uz ted vim, ze mam doma nejlepsiho chlapa pod sluncem🙂

lussi
1. srp 2013

no holky to je hrozný!

malinka_02
2. srp 2013

@pistalinda35 tak to je hodně málo.. mě vyšlo 1:411 celkový závěr sem z toho špatná že mají holky desetitisíce, ale tak asi už nebudu ..

malinka_02
2. srp 2013

@pistalinda35 hele ono to máš těžký.. manžela pravý táta byl alkoholik.. jeho mamka má nového chlapa který manžela vychoval a když šel k tátov i ten do něj kopal, nadával mu, říkal že nového tátu zabije (měl pistoli služební) vracel se domu s depresemi a máma ho tam nechtěl pouštět ale jemu bylo táty líto že je sám tak tam chodil.. jak se choval i ke mě hruza.. a pak když už měl cirhozu a selhavali mu játra.. nakonec zemřel.. manžel se jen strašně natrápil..
Někdy možná lepší nic než todle.. jestli mi rozumíte..

malinka_02
2. srp 2013

@nikolav no tak něco přesně takového měl manžel, taky zbran pak likvidoval za své 😀

nikolav
2. srp 2013

@malinka_02 Já jsem to odmítla. Byl to od nich naschvál. Od 8 let jsem se s ním nevídala a když mi bylo 17 tak umřel a dali mi to za vinu. No už o nich nechci vůbec slyšet nic! A jsem ráda. I když si telefonovali do škol a tak. No děs.

eevvaa
5. srp 2013

ahojky holky, je možné, že by 13.den po KETu bylo na testu sněhobílo a povedlo se?

ewik84
5. srp 2013

Ahoj devcatka. Tak dneska jsem byla v ISCARE. Takze dostala jsem vyvolavacku a az to dostanu, tak jdeme do stimulky na druhe IVF. A pozor, pani doktorka rikala ze cim driv, tim lepe, protoze od zari pojistovny budou davat mensi prispevek na leky na stimulaci, takze bude o 40% vetsi !!! doplatek. Hajzlove jedni. Misto aby nas jeste vice podporili, tak to delaji nedustupnejsi pro vice a vice lidi. Jako by IVF byl nas vymysl! Stat porad place jak je malo deti a pak nam takto hazi klacky pod nohy :(

eevvaa
5. srp 2013

@ewik84 taky už jsem to tady četla, jenže pokud se KET nepodařil, vyjde nám to až někdy na podzim 2.IVF a jestli to zdražej, tak asi budeme bez dětiček a počkáme až jak dopadne manžel po operaci, třeba to pak půjde i přirozeně.

ewik84
5. srp 2013

@eevvaa Me napadlo, ze pokud by nam to ted nevyslo, tak bych to teoreticky na konci srpna uz mohla vedet. A domluvit se s dr. jestli by beslo nakoupit na dalsi IVF leky dopredu, jeste za levneji. Ale nevim. Doufam, ze to ted klapne 😉

eevvaa
5. srp 2013

@ewik84 No uvidíme, ještě třeba máme zadaříno, jen na testu to zatím není vidět, proto říkají testovat nejdříve 14.den po KET, což jsem zítra, jedem na nákup, tak si dojdu koupit testíky a budu zkoušet dál, do pátku tu vydržím, to si jedeme pro verdikt 🙂, kéž by se povedlo a nemusela jsem pak řešit případné navíšení léků.

raaaadka
5. srp 2013

@ewik84
Ahoj snažilko, 🙂
Dlouho jsem tu nebyla, tuším, že dva cykly. No nic se nestalo, už jsem zase nakoupila ovulační testy. 😉 Pořád věřím, že to jednou musí přijít a zase budou 2 čárky na těhotenském testu. 🙂

malinka_02
5. srp 2013

@ewik84 jo to určitě zkus se s nimi dohodnout!
@eevvaa to zdražení už je jisté.

lussi
5. srp 2013

hoj ženy 🙂

@ewik84 no to si děláš pr.el!!!! Už tak jsou tři pokusy podle mě dost málo a ještě to zkrouhnou na lécích? Zajímalo by mne na co tedy budu platit zdravotní pojištění, když ti šmejdi pak nepřispívají pomalu na nic grrrrrrrrrrrr 😠 Ach jo, snad to taky stihnu ještě v září 😖

A v pátek na mě myslete, ve čtvrtek mám nástup tak snad si mě nevezme na stůl nějaký babrák a proberu se z narkozy, dnes člověk nikdy neví 😝 😀

pavlaru
6. srp 2013

Ahoj,
Tak já nevím jestli jsem to dneska dostala nebo jestli je to následek po včerjšího sexíku =0) Ale to bych asi krvácela/špinila už včera po.Ale mám jasně červenou,prsa mě bolí a břicho mám taky nafouklí,ale i tak,jestli to není jen shoda.
Po revizi jsem 5týdnů,tak uvidím jak to bude do večera probíhat.Nevím co mám očekávat,jak bude menses probíhat.
Pokud to bude ono,tak zítra bych měla začít lepit náplasti a napsat meil dr.

eevvaa
8. srp 2013

ahojky holky, tak to vypadá, že to asi nedopadlo, test z dnešního odpoledne - sněhobílo, na těch předchozích byl aspoň duch :(. No zítra se to rozhodne, jdu na kontrolu - 17.den po KET. Už tomu nevěřím, že se zadařilo.

pavlaru
8. srp 2013

@eevvaa
držím palce =o) třeba bude překvápko od dr.

Já si vyzvedla všechny recepty co jsem dostala a že toho bylo =o)
Jinak menses nepřišla,ludra jedna,planej poplach,achjo a to jsem si říkala,že už se budu pomalu připravovat na KET,tak budu muset čekat,čekat ,čekat...

eevvaa
8. srp 2013

@pavlaru nojo, když my už nemáme žádné mrazáčky a mě se do dalšího kola opravdu zatím nechce i co se týká kvůli financím a zase za dva měsíce dlouhodobě marodit v práci, taky bych o ni mohla přijít, když tam chvíli jsem a zase nejsem. Ve státní sféře už dávno neplatí, že je práce jistá.

pavlaru
8. srp 2013

Počítá se KET jako celý cyklus IVF?
Holky KET se nepočítá do těch 3/4pokusů od pojišťovny?

Mám za sebou 1.IVF pár uskladněných nanučků ,to znamemá,že když se to - nedej Bože nepovede ani po ketu ,tak nás čeká další pokus, tedy 2.IVF,na který opět přispívá pojišťovna.
Už vážně mám v tom zmatek

eevvaa
8. srp 2013

@pavlaru KET se do toho nepočítá, platíš si ho.

pavlaru
8. srp 2013

@eevvaa
To jsem veděla,ale proč jsem si myslela že se do toho počítá tak to nevím.
Asi jsem na konzultaci před 1.IVF poslouchala jen něco ☹
jsem si říkala,že je to nějak divný,když ho platím tak proč se dotoho počítá = jsem MAGOR 😎

V dnešní době není žádná práce jistá.
A nejhoší je snad to že pokud nemáš známý ,shání se práce hoodně špatně.

Já jsem teda doma nebyla,kolegyně o tom co se děje věděli,ale managerka ne.
Ta se to měla dozvědět,až v 12tt. kdy bych věděla,že jsme za tím nejhorším ,no bohužel se to dozvěděla v 11tt když jsem o to přišla.
Myslela jsem že bude prudit nebo to nepochopí,spíš jí bylo líto,že to nevěděla od začátku do čeho jdu.
Což jsem koukala.

pavlaru
8. srp 2013

@eevvaa
no ani mi těch nanučků moc nemáme ,na to kolik mi jich odebrali (25) a kolik oplodnili (18) se jich do cíle moc nedostalo,konečný číslo bylo 4kousky =o)
1 jsme použili na ET a nanučky máme 3

malinka_02
8. srp 2013

@eevvaa tak držím palce! Ono záleží hodně i na testech..

eevvaa
9. srp 2013

@malinka_02 tak držet palce budu potřebovat, tyhle testy budu zatím věřit, že jsou šmejdi, zas na něm nic nebylo.

malinka_02
9. srp 2013

@eevvaa já měla mamatesty, rapiclear a nejlepší dr max.

eevvaa
9. srp 2013

@malinka_02 no od dr. Maxe jsem měla ty duchy 9.den odpo a 13. den ráno. Tak jsem se těšila, že najdu dvě čárky a je sněhobílo. I když dnes to také nebylo testováno úplně z první moči - byla na záchodě někdy ve 4 hodiny. Test jsem dělala až z té druhé v 6 ráno.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru