IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malinka_02
9. srp 2013

@eevvaa tak ti držím palce!

eevvaa
9. srp 2013

@malinka_02 děkuji. Teď mě uklidňovala i tchýňka, že to bude dobré a hlavně ať se nenervuji.

eevvaa
9. srp 2013

@eevvaa takže bohužel. Sepsali jsme papíry na příští IVF, ale asi až v listopadu, manžel jde v říjnu na operaci, že by se ty mršky třeba zlepšily, tak někdy poté. Určitě teď nemám sílu na 2.IVF ihned.

malinka_02
9. srp 2013

@eevvaa byla si na krvi? To mě mrzí..

eevvaa
9. srp 2013

@malinka_02 no nebyla, ale už tomu nevěřím, jim tam taky vyšel negativní test. Prostě pokračování někdy příště. Od září začnu chodit na Pilates, pokud mi to vyjde na Powerjogu, pokud nebudu lenivá a snad se zadaří příště. A nebo cvičit tu Mojžíšovou. Ale já neumím dodržet režim, snad bych se donutila.

malinka_02
9. srp 2013

@eevvaa takže si tam byla testovat? Nebo nerozumím.. Hele Mojžíšovka dobrý ale zrovna u IVF to dobrý není..

sasanka033
9. srp 2013

@malinka_02 jak to myslis s tou mojzisovkou?

eevvaa
9. srp 2013

holky, zatím mám domluvený ten Pilates, ten mě bavil a fakt jsem to cvičení na sobě poznala.

malinka_02
9. srp 2013

@sasanka033 no ona se při ivf cvičit nesmí je to moc nsamáhavé na to svalstvo..

sasanka033
10. srp 2013

@malinka_02 cusky, no ale eevvaa psala, ze to bude cvicit do dalsiho ivf. a ja delam ted to samy...mam dva mesice, mozna i vic, odlozilo se nam ivf na rijen minimalne...takze ted mojzisovka, kontryhel, cinsky byliny...jo a taky sex, abych nezapomnela 😀 😀 jak ti je?

lussi
11. srp 2013

Ahoj holky, jdu podat info po laparce🙂

Jsem vyřízená, bolí to jak čert, ten první den jsem nebyla schopná dojít si ani na záchod. Měla jsem i dren, takže jsem se tahala dva dny s pytlíkem, co mi visel z boku. No hnus. Mám 4 díry v břiše, vypadám jak cedník🙂
Docent říkal, že jsem tam měla pěkný bordel. Chronický zánět na obou vejcovodech a vaječníku, srůsty snad všude, takže mě dávali na sále dohromady 2 hodiny, vejcovody šly oba ven a vaječníky a děloha jsou naštěstí neporoušený a krásně připravený na ivf.

Holky kdyby mě tam Langerová neposlala tak jsem mohla mít i po vaječníkách, nechápu jaktože si toho v Pronatalu nikdo nevšiml 😠

A nějaké novinky tady? Těhulkám se doufám daří dobře a nějakou novou tady nemáme?🙂 Nebo nečeká někdo na testing?🙂

malinka_02
11. srp 2013

@sasanka033 já v pohodě, jen mě strašně chytla krční a hrudní páteř a už měsíc a pul prakticky aninespím.. je to hrozný furt hledám plohu což je v práci blbý. A doktor jeden měl volno za 2 týdny, poslal mě k dalšímu 3 týdny a ten mi napsal rehabilitace - první za 3 týdny ..Takže příjdu v 5 měsíci na rehabku a sem zvedává co se mnou budou dělat když už nebudu moct na břicho..

malinka_02
11. srp 2013

@lussi ty jo to je mazec.. tak držím palce aby ted bylo vše krásně připravený a klaplo to! A pak na nás doktoři koukají divně že chceme všechna vyšetření předem..

pavlaru
11. srp 2013

Holky,
Máte zkušenosti s estrahexalem náplastí?z lékárny jsem si donesla 12 krabiček,nevím jestli to není mooc.
Mám lepit co 3 dny 3 ks tj. Krabička na 6 dní.Není to na dlouho nebo se to lepi i po ketu??

akashka
12. srp 2013

@pavlaru ja je mela, lepi se az do 12 tydne, navic se strasne odlepuji, tak je vetsi spotreba, kdyz jsem si na to postezovala doktorce napsala mi jine - estrapatch a ty se prelepuji jen jednou tydne a drzi stokrat lip, tak uvidis jak to bude u tebe ;)
@lussi drzim moc pesti ;)

sasanka033
12. srp 2013

@akashka nazdar zlato, jak se ti dari?🙂 jak ti je?

pistalinda35
12. srp 2013

@lussi držím palce, ať to máš brzy v pořádku. hlavně se teď šetři, nic těžkého nezvedej a bude to dobré... je to další velký krok k tvému vytouženému snu. Držím moc palečky ..

akashka
13. srp 2013

@sasanka033 ahojky, no dobry 🙂 jsem porad na neschopence a u nasich na chalupe, takze skoro bez netu 🙂 ale doufam ze od zari uz budu moct do prace, uz par dni nekrvacim, tak snad uz bude vse v klidu a bez komplikací 🙂 NT nám dopadl suprově a přístí týden další kontrola 🙂 a co ty? 🙂

sasanka033
13. srp 2013

@akashka tak to jsou krasny zpravy, snad me taky jednou cekaji🙂 no u me nic moc, dalsi ivf v nedohlednu, tak zatim aspon mojziska a byliny🙂

akashka
13. srp 2013

@sasanka033 urcite te to ceka, mojzisce ja verim ;) ja tomu u sebe porad jeste nemuzu nejak uverit, a na kazdou kontrolu se klepu jak ratlik, no uz at je pristi streda 🙂

sasanka033
13. srp 2013

@akashka kazdej mi pise, ze mojzisce veri, ale nikdo to necvicil!🙂))) myslim z tech, co sou tehu.

akashka
14. srp 2013

@sasanka033 já když se nám dlouho nedařilo, byla přesvědčená, že je problém u mě a tak už sem měla najitou terapeutku na mojžíšku a chtěla jsem začít, ale pak se ukázalo, že jsem naprosto v pořádku, ale mít problém jdu do toho 🙂

raaaadka
16. srp 2013

Holky poraďte mi co to je. Měla jsem jasně pozitivní ovulační test 11. DC a dnes 14. DC bazální teplota stále dole 36,3. ☹

1miska
19. srp 2013

@sasanka033 no vidis, ja jsem opak - ja ji zas tak moc neverila, ale cvicila jsem ji 🙂 pul roku poctive, i jsem chodila kazdy mesic na uvolnovani kostrce pres konecnik - a po tom pul roce jsem zacala verit ze to funguje, protoze se mi uplne zpravidelnila menses, ale pak prislo leto a s nim lenost v tom vedru cvicit a jak jsem jednou vypadla tak jsem zas nezacala :( ale na podzim jsem jela do lazni, kde cviceni mojziskou pro nas co tam jeli s dg.sterilita bylo a bylo nas ve skupine 8 a jen jedna ji z nas necvicila, jinak si tim prosly vsechny

pavlaru
19. srp 2013

Holky,tak jsem to dnes dostala,od zítřka začínám lepit a zobat pilulky.
12.den cyklu kontrola,tak uvidíme.
+ ještě si rozmyslet jestli si nechám zavést 1 nebo 2 nanučky.To není vůbec lehký rozhodování.
A co je u vás holky novýho,nějak tu je prázdno =0)

pistalinda35
20. srp 2013

@pavlaru držím moc palečky, aby to vyšlo !!! já jdu dnes na 2. screening, snad bude vše v pořádku

dvoranna
20. srp 2013

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, gratuluji všem nově těhotným.
Já jsem dnes po 2. Ketu takže čekáme jak to dopadně.
1. Ket se bohužel nezadařil, tedy hladina HCG mi vyskočila ale po 15 dnech nic. Takže se prcek neudržel.
Je to alespon dobré znamení, že by to mohlo jít.
Ted už mám pár dní takový tlaky v podbřišku, tak si říkám že by?

akashka
20. srp 2013

@pavlaru
@dvoranna holky moc držím pěstičky ať se zadaří ;) já jdu zítra na kontrolu, tak Vám sem pak hodím fotečku pro motivaci ;)

pepa2010
20. srp 2013

Dobrý den, mám asi takový netradiční dotaz... IVF jsem podstoupila již 6x a z toho máme jednu dcerku... Touha po druhém dítěti je veliká... Ale nedaří se... Manžel má azoospermie a nepodařila se ani metoda MESA/TESE. Proto jsme použili vždy dárce... Je ještě nějaká naděje, že by se s manželem dalo něco udělat?

pavlaru
20. srp 2013

@akashka
Snad to na po2.výjde,uvidím.
Ty sis nechala dát 1 nanučka?
Při Et jsme si nechali dát 1embyjko,chytlo se,ale v 11 tt ...
Dr mi řekla,ať popřemýšlíme o 2 na KET,ale nevím,spíše se přikláním k 1.
Já zdr. problémy nemám,tak by se to mohlo znovu bezproblému uchytit a zůstat.
Uvidím

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru