IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

akashka
20. srp 2013

@pavlaru určitě to vyjde ;) vím jak si to měla, ale tentokrát to bude dobrý ;) já si nechala zavést jen jedno, hodně jsem to řešila s dost doktorama a většinou se shodli na tom, že dávat dvě vlastně ani nemá moc smysl, pokud je embryo silné tak se chytí a je to a pokud jsou silné obě tak se chytí obě, takže buď budeš mít dvojčata, nebo si to třeba jen zkrátíš o jeden další pokus, protože to které se chytne by ti třeba zaváděli až příště, kdyby zaváděli jen jedno, jestli jsem to teda napsala srozumitelně :D U nás v centru už dvě embrya téměř nezavádějí, doktorka o této možnosti ani moc neuvažovala... ale je to všude jinak..

pavlaru
20. srp 2013

@akashka
jj chápu,
Ale jsem tak nějak rodhodlá pro 1em.
Jsem zdravá,tak proč by měl být problém s uchycením dalšího mimíska.Jen aby už vydržel.
Rok 2013 a navíc 7. měsíc, byl pro nás nějakej zakletej,tak snad už bude zlom a vše už bude jen nej nej

Ať ti zítra mimísek na kontrole krásně zapózuje =o)

akashka
21. srp 2013

@pavlaru myslím, že ses rozhodnutá dobře, určitě to vyjde 🙂

No a holky tady je slíbená fotečka 🙂 Lumpík vůbec nechtěl spolupracovat, ale aspoň něco 🙂 A od září můžu konečně do práce 🙂

pistalinda35
21. srp 2013

@akashka to je krása ! moc blahopřeji 🙂

Já mám za sebou 2. screening, miminko je v pořádku... akorát se mi tam objevil myom, budou ho sledovat. Roste naštěstí směrem do bříška a neutlačuje nijak miminko

akashka
21. srp 2013

@pistalinda35 děkuji, bylo strašně roztomilý, jak se tam vrtěl a škrabal na hlavě :D na druhý screening se moc těším už teď :D hlavně, že je mimčo v pořádku a myom snad nic neudělá, ale je to děs ty komplikace. jak má být pak člověk v klidu... držím moc pěsti ať je vše ok ;)

pavlaru
22. srp 2013

@akashka
Krásný mimisek =0)
Snad to dobře dopadne a brzo i já sem dám fotečku mimiska.

megie4
23. srp 2013

Ahoj děvčata.Tak už jsem se opět konečně také dočkala,i když než jsme se dostali k et,byly to nervy největší! 😝 😢 Jak už jsem psala,náš další cyklus byl s dárkyní,ta měla vajíček 10,z toho 5 zralých a 5 nezralých.Na všechny jsme použili ICSI+PICSI a představte si,volám druhý den kvůli výsledku a myslela jsem,že mě trefí šlak!Máme pro vás špatné zprávy,neoplodnilo se vám ani jedno.Manželovi se katastrofálně zhoršil spermiogram.Tak jsme seděli jak blumy a buleli oba jak želvy. 😅 Ale dostali jsme nabídku téměř okamžitě,že z předchozích stimulek mají oplozená embrya od té samé dárkyně,ale je tedy použitý i dárce.Typologicky stejný jako manžel,jen má jinou krevní skupinu.Měli jsme 2 hodiny na rozhodnutí,jestli přistoupíme na darovaná embrya celá,jelikož byla zamražená,a oni potřebovali vědět,jestli je mají rozmrazit,abychom se vešli do původně plánovaného termínu et.Rozhodli jsme se,že ano.Embryjka byla 3,1 se po druhém dni zastavilo a teď jsem asi hodinku po ket dvou embroušků.Jeden měl 8 a druhý 6 buněk.Pan doktor říkal,že i když jsme tímto rozhodnutím přišli o 1 pokus na pojišťovnu,jelikož tento byl druhý a nechali jsme si vložit 2 lumpíky,tak to vzhledem k naší situaci bylo,dle jeho názoru,nejlepší možné rozhodnutí.Takže doufám,že teď už se můžu hodit do klidu,spíš asi i musím a budu se modlit,ať nás ty"dárečci" přijmou za rodiče,stejně jako my si ze srdíčka přejeme je. 🙂

megie4
23. srp 2013

@akashka Nádhera!!!Já mám zatím jen fotečku dvou teček. 🙂 Snad budu mít časem také takhle krásnou.Blahopřeju z celého srdce.

meyryen
25. srp 2013

@lussi Ahoj, v září mě taky čeká laparka a také od Langerové🙂 Byla jsi v Podolí u Hanáčka? Tak nějak se trochu bojím ☹

lussi
25. srp 2013

hoj děvčata, dnes je deštivo, tak nakukuju 🙂

@megie4 super, těším se na pozitivní testíííík! 😵 Miminkům bude u Tebe určitě dobře 😎
@meyryen ahojik, neboj se nic, bude to taková příprava na porod, to ti bude zhruba tak stejně blbě 😎 Teda doufám, že z porodů nemáš strach, nic hroznýho to není 🙂 Já byla na Homolce u Popelky a v Podolí mě tenkrát dělala Řezáčová, ale ta je snad teď někde v Africe nebo kde 😝 Ono taky záleží na tom, co ti budou dělat, v Podolí mi nic neodstraňovali, jen mi dělali vpodstatě diagnostiku a profuky a na druhý den mě vůbec nic nebolelo, prostě pohoda. Teď po tý "kastraci" to bylo už mnohem horší. A Langerová Tě posílá jen prohlédnout nebo má na něco podezření?

lussi
25. srp 2013

@akashka náhodou krásná fotečka, ukázková, i nosánek jde vidět 😀 Tipuju chlapečka 😎 😀

lussi
25. srp 2013

@dvoranna moc držím palce! 😵

meyryen
25. srp 2013

@lussi Mám endometriozu, tak se chce podívat jak to v briše aktuálně vypadá...byla jsem na hormonální léčbě, ale už je to pár let zpátky. Mám za sebou 2. IVF a žádný výsledek, Langerová se přiklání k tomu, že to vše dělá endoška a že se musí odstranit všechna ložiska a zároveň chce nechat zkontrolovat dělohu. Na laparo jsem byla před 5lety, taky nic strašného jen zjistili, že jsou všude malá ložiska endometriozy a zase mě zavřeli....tak teď čekám asi větší zásah 😖 V pátek jdu na předoperační konzultaci, tak jsem zvědavá jaký dostanu termín, nejradši bych to měla co nejdřív za sebou...respektive by mi nevadilo, kdybych šla hned v pondělí na sál, ale zas takovou rychlost teda nepředpokládám 😀

lussi
25. srp 2013

@meyryen hmmm, taky jsem byla na té laparce před 5 ti lety a byla jsem čistá, nenašli vůbec nic a teď jsem byla ráda, že mi zůstaly vaječníky 😖 Tak snad ti tam uklidí co nejdřív a pak už jen to miminko.

megie4
26. srp 2013

@lussi Děkuju,snad už se na nás štěstíčko také usměje. 🙂 A ty plánuješ další pokus?A kdy?

pistalinda35
26. srp 2013

@megie4 držím moc palečky, aby vám to vyšlo !!! těším se na pozitivní test 🙂

lussi
26. srp 2013

@megie4 já jdu začátkem září do Gennetu, tak uvidíme jak to bude vycházet, nevím jak na tom budu s MS po tom zákroku 😒 Ale snad to bude co nejdříve 🙂

megie4
26. srp 2013

@lussi To uteče jak voda,konec srpna je za pár dní.Tak dej pak vědět,jak se daří.Budu ti držet palečky! 😉 🙂

megie4
26. srp 2013

@pistalinda35 Děkuju mockrát!Myslela jsem,že tentokrát už to budu brát trošku s nadhledem,ale je to pokaždý stejný.Embryjka mi dávali v pátek,dnes je pondělí a já už se zase pozoruju 😅 Chvílema mám pocit,že už mi asi vážně hrábne 😀 Raději bych chodila do práce,jenže to nemůžu,jelikož pracujeme s chemikáliema,takže zákaz.Bylo by fajn nemít na pár dní fungující mozek 😀 A jak se máš ty,mamčo?Co ten hematom?Z čeho se to vůbec udělá?

pistalinda35
26. srp 2013

@megie4 myomy jsou prý v těhotenství běžné, jak roste miminko, tak roste i on... pak se většinou prý vstřebá ... jsem na to zvědavá. Zítra jdu na kontrolu ke své gynekoložce, tak snad bude vše ok....

já neměla žádné příznaky a je pravda, že i v těhu to celkem zvládám. Když nepočítám zvedání žaludku při čištění zubů 😀

megie4
26. srp 2013

@pistalinda35 Aha.Tak dej zítra určitě vědět,jak to vypadá.Ale určitě bude vše o.k.Budu na tebe myslet 😉 🙂

akashka
26. srp 2013

@lussi já si taky myslím, že to bude kluk 🙂 no ale pravdu se dozvíme až v únoru při porodu ;)

@megie4 já ti tak držím palce aby to vyšlo!! že se pozoruješ je normálka, já si taky připadala jak blázen ;)

megie4
26. srp 2013

@akashka Dneska jsem koukala o pár set stránek zpátky tady na Koníkovi a četla jsem si příspěvky od holek,jak se pozorujou, 🙂 a myslím,že se nijak zvlášť nevymykám z normálu 😀

megie4
26. srp 2013

@akashka Jinak moc moc děkuju za palečky 😉 🙂

akashka
26. srp 2013

@megie4 přesně tak, to ani jinak nejde.. já i na záchod dosedala jak ve zpomaleným filmu, abych se náhodou moc prudce nepohla a celkově jsem byla strašně opatrná a furt sledovala, co mi je a co mi není a co by mi mělo být :D a je to tak v podstatě doteď :D

megie4
26. srp 2013

@akashka Já vím,teď je teprve začátek,člověk se pak už o tu svou ratolest bojí asi celý život. 🙂

akashka
26. srp 2013

@megie4 přesně tak, ale už se mi občas i stane, že skoro zapoměnu, že jsem těhu a jdu trošku rychleji, poskočím si a tak, a to se mi pak prcek hooodně rychle připomene, že takhle teda neeee a že teď už bude vše podle něj :D

megie4
26. srp 2013

@akashka To je pěknýýý!!!! 😀 😀 Teď budeš poslouchat ty mamko!!!!! 😅 😅 😅

akashka
26. srp 2013

@megie4 jo tak nějak si to asi říká, prďous jeden, dnes jsem si dovolila od května poprvé něco dělat (vařit a prát) a píchá mě snad všude, asi se mu líbilo víc to neustálé leháro :D

megie4
1. zář 2013

Tak posílám fotečky.První je 8.den po KET a druhá 9.den.No,nic moc,jen dušíčky.Jsem sice ráda,ale beru to s rezervou.Už jsem se jednou radovala z mnohem silnějších čáreček a do týdne bylo po všem. 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru