IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

pistalinda35
5. zář 2013

@megie4 paráda, držím moc palečky.... je to úžasné !!!!

megie4
5. zář 2013

@akashka Zítra jdu na krev,ale myslím si,že výsledky budu vědět asi až v pondělí. 😠 🙂 Oni to posílají od nás z Kostelce nad Orlicí až do Prahy ,asi do Gennetu.

akashka
5. zář 2013

@megie4 jeej, teda u nas to je ještě ten den, to ti nezávidím, to čekání, ale to už uteče ;) navíc testy jsou krásně pozitivní, tak už je potvrzení z krve jen taková třešnička na dortu 🙂

lussi
5. zář 2013

@megie4 já myslím, že nějaká krev už ti může být u p.dele 😀 Mě krev ani nenabírali, po // jsem šla na utz a hotovo 🙂

megie4
6. zář 2013

Dobré ránko 🙂 Dnes 14.den a krev.A taky první ranní nevolnost,hned jak jsem vylezla z postele,tak 😝 😝 😝 .... 😀 😀

akashka
6. zář 2013

@megie4 jupiiii, teď už bude vše dobrý 😉 a výsledky v pondělí teda?

megie4
6. zář 2013

Ahoj kočky emoticon emoticon Tak už jsem zpátky od doktora.Když jsem mu ukázala ten ranní ClearBlue test,usmíval se jak malej kluk.Udělali si ještě svůj test z ranní moči,kterou jsem taky měla přinést a jeho manželka,také doktorka,přiběhla,jak je krásně pozitivní a že ho musela jít ukázat holkám do laborky,aby je také potěšila. emoticon emoticon No,všichni byli ohromně milí. emoticon Dostala jsem pro jistotu ještě injekci Agolutinu na udržení,a předepsal mi ještě Anopyrin a Bu-met,což jsou nějaké vitamíny.Mám je střídat s Femibionem.Krvičku odebrali a mám zkusit zavolat odpoledne,pokud odpol.výsledky nebudou,tak až v pondělí.A představte si,že na další kontrolu mám jít už příští týden v pátek!! emoticon emoticon Prý:Určitě jste zvědavá,že?Tak přijďte už příští týden a podíváme se,kde jsou a jestli tam jsou obě. emoticon emoticon No,byli bezvadní.Tak teď se budu celý týden modlit,aby se ti naši cvrčci maminky už nepustili. emoticon

megie4
6. zář 2013

Omlouvám se za ty "emoticony",je to kopie.Psala jsem to i holčinám na diskuzi s darovanými vajíčky. 😅

megie4
7. zář 2013

Krásné ránko přeji! 😉 🙂

megie4
7. zář 2013

Kočky,hodnota hcg 14.den po Ket je 510. 🙂 Myslíte,že je to dost?A mohly by to být dvojčátka?

akashka
7. zář 2013

@megie4 já myslím, že dobrý ;) teď zpočátku jsou ty hodnoty tak rozmanitý, že se z toho asi nedá nic moc poznat, to prostě musíš vydržet ;)

megie4
7. zář 2013

@akashka Asi pojedu ještě ve středu jako samoplátce.

kolino
7. zář 2013

AHOJ HOLKY
TĚHULKY GRATULUJI K ÚSPĚŠNĚ NASKAKUJÍCÍM TÝDŮM!! 🙂
A SNAŽILKY VÁM MOC PŘEJI AŤ SE BRZO DOČKÁTE, MOC MOC VÁM DRŽÍM PALCE, ČASTO NA VÁS MYSLÍM A PRSKÁM NA SVĚT JAK JE NESPRAVEDLIVÝ, JAK K HODNÝM DUŠÍM CO SI Z CELÉHO SRDCE PŘEJI TO NEJCENĚJŠÍ NENÍ SPRAVEDLIVÝ. ALE URČITĚ SE DOČKÁTE, PROTOŽE VĚŘÍM, ŽE KDYŽ JSEM SE DOČKALA JÁ A MIMINKO ZVLÁDLO VŠECHNY KOMPLIKACE NA ZAČÁTKU A UŽ TO SNAD SE MNOU DOBOJUJE DO CÍLE, DOČKÁ SE KAŽDÁ 😵

akashka
7. zář 2013

@megie4 🙂 chápu, mě dělali totiž v ten den co brali krev i utz, tak jsem to měla rovnou potvrzené, jinak bych to týden asi taky bez ujišťování nevydržela :D ale je to všechno dobrý, věř tomu 🙂 tady máš tabulky hodnot hcg po transferu ;) http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id...

megie4
7. zář 2013

@akashka Díky 🙂 Ale ještě uvidím,možná do pátka už vydržím. 😅

lussi
10. zář 2013

Ahojik děvčata,
kdo už nakupujete pro mrňousky, tak mrkněte ke mě na vé vé vé malaradost tečka cézet 😉 😀 Třeba se vám bude něco hodit 😉

@megie4 krásné 😵

Nevím jestli jsem to sem psala, ale 24.9 už snad nafasuju injekce, tak držte pěsti 😉

megie4
10. zář 2013

@lussi Díky moc. 🙂 V pátek už jdeme na první utz.Ale pořád se bojím,aby vše bylo o.k.Snad to dobře dopadne.Paráda,takže stimulku začneš někdy v říjnu?Teď už se to musí zadařit!!Myslím na Tebe,dej pak vědět,jak pokračuješ. 😉

akashka
10. zář 2013

@lussi hezké stránky, jen bych ocenila, kdyby vedle kategorie holčičí a klučí byla i kategorie neutrálních oblečků, bylo by to super ;)

lussi
10. zář 2013

@akashka dík za tip 🙂 Mrknu na to.

megie4
12. zář 2013

Ahoj kočky. 😉 🙂 Tak zítra nás čeká 1.utz a to se už asi i dozvíme,jestli budou mimísci dva nebo jeden.A hlavně jestli je vše v pořádku,tak nám držte palečky. 🙂 Dneska jsem jen tak ze zvědavosti udělala testík a test.čárka je už silnější než kontrolní,hele.... 😀

lussi
12. zář 2013

Dobré ránko 🙂
@megie4 držím moc palce 😵 A chtěla bys dvojičky? 🙂

megie4
12. zář 2013

@lussi Mám z toho trochu respekt,ale to víš,že bych za ně byla ráda.Hlavně aby byli zdraví. 🙂

akashka
12. zář 2013

@megie4 moc na tebe myslím a držím na zítřek pěsti ;) já jdu do poradny dnes odpoledne tak jsem taky napnuta 🙂

megie4
12. zář 2013

@akashka Tak pak písni,jak jsi dopadla.Určo bude vše na jedničku mamko!!!! 😉 😀 A díky...

akashka
12. zář 2013

@megie4 takhle mě v práci rozbrečet 😀 děkuju, takdy doufám, že vše bude ok, ale na nervozitě to moc neubírá 🙂 no však brzo uvidíš sama 😉 😀

megie4
12. zář 2013

@akashka Ale jdi ty 🙂 No,i když,já měla plačtivý den včera.Vzpoměla jsem si jak nám skončilo právě v tomto týdnu první těhotenství a nemohla jsem to zastavit a nemohla.......Snad bude vše dobré,to víš,že se bojím, už teď.Musíme být silné!!!!! 😉 🙂

lussi
12. zář 2013

@megie4 já právě taky, o péči po porodu strach vůbec nemám, to se zvládne vždycky, ale to těhotenství, to bych měla strach 😎 Tedy já ho měla i s tím jedním, ale takhle by to bylo asi dvojnásob 🙂 Takže na zítra tfuj tfuj tfuj a těším na fotečku mrňouska/mrňousků 😵
@akashka tak po poradně si dejte s miminkem něco dobrýho na zub, oslavíte tak další úspěšnou kontrolu 🙂
Hele a jak jsme se bavily o tom mým shopíku a neutrální kategorii - myslíš, že by stačilo, kdybych tam dala neutrální pro mimča do 1 roku? Myslím, že maminky co už mají větší dětičky, tak už pak vybírají podle pohlaví.....Co myslíš? A díky za rady, jsem ráda za každý tip🙂

akashka
12. zář 2013

@megie4 já jsem celé těhu strašně dojímací :D teď jsem byla u kolegyně, která má na nástěnce mé svatbení oznámení a já už měla slzičky v očích jak jsem na to koukala 😀 Naprosto chápu tvé obavy, já sice takovou zkušenost nemám, ale taky se v podstatě stále bojím, aby se něco nepo.. ale musíme těm našim mrňouskům prostě věřit, že jsou to bojovníci a basta 🙂

@lussi to si piš, že si dáme něco dobrýho, prcek je pořádný jedlík :D myslím, že by to určitě stačilo pro malé miminka to neutrální, prostě ať mají z čeho vybírat lidi, kteří neví pohlaví miminka až do porodu, pak už je to jedno 🙂 mě tenhle výběr třeba děsně chybí, protože chceme mít překvapení, ale hledat to neutrální oblečení je fakt docela těžký...

pistalinda35
12. zář 2013

@megie4 to je ale silná čárka, to je úžasné !!!! Držím moc palečky na ultrazvuku

@akashka držím palce,ať dnes v poradně vše dobře dopadá 🙂

megie4
12. zář 2013

@pistalinda35 Moc děkuju! 🙂 A jak se vede Tobě?Napiš nám taky něco o sobě,pořád patříš mezi nás,ne? 😉 🙂 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru