IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

raaaadka
8. říj 2013

@lussi jo ve ctvrtek, budu 6+2, tak nevim, co uvidi. Aspon by mohla vyloucit mimodelozni. 😅

megie4
8. říj 2013

Děvčátka moje,dnešní kontrola super!Mimi je o 4 dny napřed,takže odpovídá 9+3. 😵 😵 😵 😵 A máme průkajdu! 😉 🙂

raaaadka
8. říj 2013

@ratatooy já myslela tím pomalým zabarvováním, že po testnutí trvá než jsou obě stejně tlusté, třeba 10 min.

raaaadka
8. říj 2013

@megie4 nádhera!!!🙂

raaaadka
8. říj 2013

@megie4 A utz přes břicho, nebo sondou?

megie4
8. říj 2013

@raaaadka Ještě sondou,přes bříško až dýl.A těším se na tvoje výsledky.Ve čtvrtek? 😉

lussi
8. říj 2013

@raaaadka no co by viděla, srdíčko přece 😉
@megie4 moc gratuluji, krásné zprávy! 😵 Miminko zabojovalo 😵

megie4
8. říj 2013

@lussi Díky moc.A ty už stimuluješ nebo až ke konci měsíce????

lussi
8. říj 2013

@megie4 až koncem měsíce, strašně se to táhne 😝

megie4
8. říj 2013

@lussi Viď?To mi povídej.Taky mi to tak poslední dobou připadá.Jak se člověk na něco těší,tak je to vždycky příšerně dlouhý. 😝 😝 😀 😀

lussi
8. říj 2013

@megie4 nooo, on je vlastně celý život o čekání co? 😀 Hlavní je, že se má člověk na co těšit 🙂

pistalinda35
9. říj 2013

@megie4 hurááá, další krásný obrázek 🙂 moc blahopřeji !!!

raaaadka
9. říj 2013

@megie4
Megie, prosímtě jak to máš s těhotenským výtokem? Já někdy jo někdy ne. Jinak dnes ráno krásné čárky na testu, ikdyž vzhledem k tomu, jak se cítím, opravdu nemůžu uvěřit!!!

pistalinda35
9. říj 2013

@raaaadka věř tomu !!! výtok bývá jen občas.... někdy silnější

raaaadka
9. říj 2013

@pistalinda35 děkuju. 🙂

megie4
9. říj 2013

@raaaadka Přesně tak,já ten výtok také nemám pořád a hlavně já závádím Utrogestan,takže vždycky tak po hodince od zavedení jde zbytek ven,takže se to i dost blbě pozná.Ale občas právě jde cosi ven i mimo zavedení,ale jak říkám,opravdu jen občas.Takže to pro mě bohužel není vůbec nějaký směrodatný příznak.Asi jsem to moc nepomohla,co? 😅 😅

megie4
9. říj 2013

@raaaadka A ukaž testík! 😀 😀

megie4
9. říj 2013

@raaaadka Mě to vždycky hrozně potěší,když vidím,že se vede i někomu jinému.Tak zvláštně mě to dobíjí. 🙂 Hrozně se těším na tvé výsledky zítra a určitě budou jenom těhotenské!!!!!! 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵

raaaadka
9. říj 2013

@megie4 no tak samozřejmě je to vzhůru nohama. 🙂

raaaadka
9. říj 2013

@megie4 snad máš pravdu, nedovedu si představit ten okamžik pravdy. To teda budou nervy!

raaaadka
9. říj 2013

Takhle to má být....

ratatooy
9. říj 2013

@raaaadka to ničemu nevadí že to trvá ale sou tam

ratatooy
9. říj 2013

@lussi no hele s tím dítětem jednim by to ani tak rozdíl nebyl ale spíš fyzicky je to pro tělo náročnejší a náročnější

raaaadka
10. říj 2013

Holky, máte nějaké těhotenské vitamíny? Které mi doporučíte? Děkuji. 😉

megie4
10. říj 2013

@raaaadka Ahojda 😉 Tak jak u doktora? 😉 😵 Já beru Femibion a Bu-met(tam je hodně kysel.listové)a mám to střídat,tak doporučil můj dr. 😀

raaaadka
10. říj 2013

@megie4 děkuju, zatím nevím, jdu až v 15.30h, zatím jsem v klidu.

megie4
10. říj 2013

@raaaadka Držím palečky a dej hned vědět 😉 🙂 😵 😵 😵 😵 😵

raaaadka
10. říj 2013

@megie4 Tak nervozita už začíná, pomalu se chystám, budu tam dřív, tak snad to dopadne dobře. 🙂

pistalinda35
10. říj 2013

@raaaadka držím palečky

raaaadka
10. říj 2013

Tak jsem musela jet driv,sedim v cekarne a doufam,ze me treba vezmou driv,jinak tady budu sedet hodinu a pul. Jsem zrala na panaka. 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru