IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

ratatooy
4. dub 2013

@maraida utrogestan ja mam až po agolutinu až od toho 7tt

kolino
4. dub 2013

@maraida jelikož jsem nereagovala na léky čím mě stimulovali....tak proto mi nasadí injekce tak jsme si řekli že když už injekce tak udělá se ivf pro lepší efekt, přece jenom kdybych si měla píchat injekce a pak podstoupila iui. je to taková malá šance že se povede.

dada074
autor
4. dub 2013

pistalinda35 tak co?už jsem jak na trní a palce úúúplně dřevěné.

raaaadka
4. dub 2013

Tak dnes Utz a vypadá to na 4 x levá a 4 x pravá. Je to málo, no kéž by byla kvalitní a podlo se jich několik. 😉
A pak opět tekutina ve vejcovodu , někdy tam je někdy zmizí, pak tam zase je. Saktosalpinx - zřejmě brání zahnízdění, tak nevím co se mnou bude, jestli mám šanci.

irisi
4. dub 2013

@pistalinda35 tak jak na kontrole? jsem také moc zvědavá a doufám, že se k IVF dojde co nejdříve
@berucka povídej přeháněj co dnešní OPU? jak se cítíš? a kolik vajíček? zajímají mě všechny postřehy a zážitky
@raaaadka to bude akorát a hlavně hormony se zaměřují na ně tak budou dozrálý a kvalitní 😉 , už máš termín OPU. A jak jsou velký. S tou tekutinou sama nevím a mám ji taky..... jiný lékař v CARU říká že ženský otěhotní i s tím 😝 . a ja ho měla i při druhém IVF a prokazatelně na několik dní embryo zahnízdilo, bohužel neudrželo se....doufejme že to klapne a třeba ji zrovna v době zahnizďování mít nebudeš. Šanci máš, my všichni co to postupujeme máme!!!!

ratatooy
4. dub 2013

tak nevim jestly sem blázen ale když si lehnu na bok začíná me táhnout břicho

raaaadka
4. dub 2013

No velký jsou mezi 10 a 12 mm, v sobotu ještě utz kontrola a OPU buď v pondělí nebo úterý. Děkuju Ti moc za podporu. Chtěla jsem array vyšetření ( genetika), ale při tomto počtu nechci riskovat, že by nebylo nic. Moc si přeju, ať to vyjde, embryjko se zahnízdí a pak už ta tekutina nevadí. Teď ji tam mám, myslíš, že ji třeba odsajou nebo vypusti 😉 při OPU???

ratatooy
4. dub 2013

@raaaadka a ta tekutina je ze stimulace jako při ohss?

raaaadka
4. dub 2013

Je to tekutina ve vejcovodu, někdy ji tam mám před menzesem, pak tam zase není, teď tam zase je. Prý poškozený vejcovod asi.....nevím.

irisi
4. dub 2013

@raaaadka bohužel to neudělají, tak nikde jsem to nenačetla ani lékaři mi o tom neříkali ☹ .... fíha.... také mám pocit, že je tam jen po ovulaci až do pár dní před menses.... jenže já s tím byla na laparce a oni povídali, že vejcovod vizuálně vypadá ok a v tu chvíli tam tekutina nebyla...... ( prý se tam podle nich drží tekutina když se poškozený a vypadá jako buřtík, na několika místech zůžený)

pistalinda35
4. dub 2013

ahoj devcata. Dnesni ultrazvuk me potesil.Folikulky zase trosku vyrostly.Picham tedy jeste dnes a zitra, v sobotu ultrazvuk (16den) a v pondelni zrejme OPU.Huraaaaa.Ja jsem tak stastna.Je to zase krok dal.Dekuji moc za podporu !

raaaadka
4. dub 2013

No já byla objednaná na laparku taky a pak jsem nešla, protože tam nic nebylo. Teď to tam je a před dvěma dny nebylo. Ani nevím po čem bych měla srůsty, žádné záněty nemívám.
Mimochodem dnes mě bolí docela vaječníky a mimo to mám ovulační hlen, opravdu hojný. 😉

raaaadka
4. dub 2013

@pistalinda35
My snad budem mít OPU spolu. 🙂 kolikátý jsi den cyklu a jak máš velké folíky? Máš jich hodně? Já ne. ☹

raaaadka
4. dub 2013

V sobotu 16 den a utz, já mám taky v sobotu utz 11 den . Bolí tě vaječníky?

pistalinda35
4. dub 2013

@raaaadka Moc jich zatim nemam.Jeden dominantni 14 mm a ostatni jsou mensi.Pry to ale dozenou. Dnes jsem 14 DC...13 den stimulace. Bohudik, ze jsem minule doktorku premluvila k pokracovani ve stimulaci,kdyz vezmu,ze ji chtela ukoncit...Stacilo jen zmenit hormony 🙂 pisu z mobilu omlouvam se za styl psani.

pistalinda35
4. dub 2013

@raaaadka Mam nafoukle bricho jak pred menzesem a obcas boli podbrisek.Vic me ale boli hlava, pritom ja na to vubec netrpim...

raaaadka
4. dub 2013

No já na každé straně jen 4 a velikost mezi 10-12, takže na ten gonal asi moc nereaguju. Nebo možná by to bylo stejný i u jiných hormonů. Jéé tak jsem ráda, že tu někdo bude se mnou ve stejné fázi. 🙂
@pistalinda35

raaaadka
4. dub 2013

@pistalinda35
Menopur jsem píchla včera poprvé a teprve dnes mě bolí vaječníky. Budeš mít ET v tomto cyklu?

irisi
4. dub 2013

@pistalinda35 gratuluju 🙂 , vidíš, že si je krásně vypěstuješ... jen to holt chviilku trvá ...dobře si udělala s tím přemluvení, hlava bolí od hormonů, ještě to vydrž
@raaaadka hmm já také nic zjevného neprodělala, ale asi vím čím mi to způsobili..... okresní lékaři v nemocnici když mi punktovali vodu z břicha při OHSS, až poté se to tam začalo ukazovat, předtím absolutně v pořádku

pistalinda35
4. dub 2013

@raaaadka Pokud vse bude OK, tak bude ET v tomto cyklu.Snad nam to Radus vyjde 🙂

irisi
4. dub 2013

holky dnes jsem absolvovala OPU a jsem z toho malinko rozhozena ☹.... při posledním UTZ mi dr. napočítala 17 velkých folikulů a 5-6 menších okolo 13mm. Předpokládám, že do dneška ještě všechny rostli. No a dnes mi jiná dr. punktovala pouze 15 folikulů a výsledkem je 10 vajíček ☹. Když jsem se ptala zda je to běžný, tak mi tvrdila, že prý se nepuktují všechny jen zralé a že ani nemusí být a neuvolní se vajíčko bla bla bla.....prostě zmatená.... jaké máte vy zkušennosti sipůvodním počtem a následnou punkcí

docela se bojím zítřejšího telefonu, kolik se jich oplodnilo ☹

alba1
4. dub 2013

@irisi já jsem byla na odběru včera bylo jich tam 16 a 10 zralých... z toho dnes ráno 6 oplodněných...mám volat zase zítra kolik jich zbyde...takže stejně nám nezbývá než čekat...

raaaadka
4. dub 2013

@irisi máš krásnou úrodičku, tiše závidím. 🙂

pistalinda35
4. dub 2013

@irisi Drzim ti moc palecky, aby vse dobre dopadlo

pistalinda35
4. dub 2013

@alba1 I tobe drzim palecky 🙂

alba1
4. dub 2013

@pistalinda35 děkuju... přála bych každé z nás, aby to už konečně vyšlo...

irisi
4. dub 2013

@alba1 díky, kam chodíš? přeju ať těch 6 vydrží ....

alba1
4. dub 2013

@irisi chodím do Natalartu do Plzně, a ty?

irisi
4. dub 2013

@raaaadka @pistalinda35 počkejte vy budete mít lepší bojovníčky než my s většími počty 😉

irisi
4. dub 2013

@alba1 do Gennetu na Letné 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru